PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dota 2 görüntü sorunu

witchking89
25/09/2012, 20:43
3944

bu sorunu nasıl halledebilirim. ekran kartının sürücüsünü silip tekrar yukledım, oyunu silip tekrar yukledim, steamı silip tekrar yukledım ama hiçbirinde düzelmedi. güncellemeden sonra bole olmustu 2. guncellemeden sonra duzelır dedim yine düzelmedi. yardımlarınızı rica ediyorum tesekkurler simdiden

Lexsarko
25/09/2012, 21:07
Başlat çubuğuna "Aygıt Yöneticisi" yaz. Aygıt yöneticisinde "Görüntü bağdaştırıcıları"yı bul. Ekran kartını bulup sağ tıkla ve özelliklerine gir. Özelliklerde "Sürücü" sekmesine geç. "Sürücüye Geri Dön" seçeneğini kullan.

"Sürücüye Geri Dön" seçeneği silik yani kullanılamıyor ise aynı yerden sürücüyü kaldır ve yine aynı yerden sürücü buldur. (Daha önceden sürücü yüklediğini biliyorum. Windows'un yükleyeceği sürücü farklı olacaktır.)

Bu söylediğim iki şey sorununu çözmezse başka bir çaresine bakarız.

rabanne
26/09/2012, 12:57
Steam'in ayarlarından ekran kartını güncelle var oradan ekran kartını güncelle sorun bitebilir.
Check for Video Driver Updates.'ten yapabilirsin.(Steam'dan).

witchking89
26/09/2012, 18:40
cevaplarınız için çok tesekkür ederim tavsiyelerinizi aynen yaptım ancak işe yaramadı :(

witchking89
02/10/2012, 21:28
sorunun çözümü yok galıba. son care olarak format attım pc düzeldi. herkese iyi forumlar

Bazinga!
23/06/2013, 14:55
selam bende de aynı sorun var ya ben de format atmayı düşünüyorum oyun sende sorunsuz çalışıyor mu şuan?

alpayx67
23/06/2013, 19:40
selam bende de aynı sorun var ya ben de format atmayı düşünüyorum oyun sende sorunsuz çalışıyor mu şuan?

Helikopter Böceği :3:

fikho
08/01/2014, 10:14
Steam'in ayarlarından ekran kartını güncelle var oradan ekran kartını güncelle sorun bitebilir.
Check for Video Driver Updates.'ten yapabilirsin.(Steam'dan).

bunu nasıl yapıcaz?