PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : steam cıldırttı

Dr.DooM
25/09/2012, 21:05
arkadaşlar bi konu hakkında acil yardım cıldırcam yoksa bilgisayarı acıyorum güzel güzel internette geziyorum bi sıkıntı yok ne zman steamı acıp dota2 ye bağlansam internet gidiyo steam bağlantı yok diyor bazende internet ağı tanımlanamayan ağa dönüşüyor nasıl hallolacak bu iş anlamadım bazende oyuna giriyorum oyun 7. 8. dklarında bağlantı yok oluyor

Berkantk
26/09/2012, 13:28
Aynı şey bende de oluyor xD Hiç net gitmez, ne zaman oyuna girsem net gidip gelmeye başlar.

WrongheR
26/09/2012, 14:29
bilgisayarınızda solucan vardır ağır güvenlikli ağlara saldırıp onları yıkmaya çalışıyordur.Steam gibi yani.anca 8.dakikada filan kırıp girebiliyordur.Aynı modem ve net ile başka pcden girin aynı sorun veriyorsa modeminizden port açın diyebileceğim bu.Bende steamdan Avp oynuyordum 8mbps yetmiyor bile 120-150 pingle oynuyordum.20 dakikalık periyodla ping bir 250-300 oluyor sonra oyunun connet screene geliyorum ardından bağlanınca eski ping pc tarattım 7 solucan sonucunda başarılı.

Scotchw
26/09/2012, 17:51
benim bugün başıma geldi lk defa. own3d den bişey izleyemiyorum. site açılıyor ama yayınlar gelmiyor. tobi wan stream ini falan izleyemedim. twitch.tv falan açılıyor.bütün siteler açılıyor. bu neden olur bilgisi olan yardımcı olabilirmi?