PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Warcraft'ın Filmi Çekilirse

BorisPeace
04/10/2012, 06:36
Warcraft 10 yıldan uzun süredir varolan bir oyun. Filmi henüz çekilmedi. Filmi çekilseydi, hangi aktör/aktrisin hangi karakteri oynamasını isterdiniz? Böyle bir resim buldum benim hoşuma gitti, sizin de fikirlerinizi almak istedim.

3996

CoolStoryBro
04/10/2012, 08:06
Tamamı olmasa da çoğu uyumlu olur diyebilirim. Aslında filmi yapılacak olsa daha uyumlu kişiler bulması çok zor olmaz da bi filmini yapamadılar işte... Ama bunlarla da güzel olabilir hepsi sevdiğim oyunculardır.

Burakula
04/10/2012, 08:23
rylai-scarlet johnson

Berkantk
04/10/2012, 09:10
Ben 2013 veya 2014 için filmi yapılacak diye biliyordum.

Hapkido
04/10/2012, 09:23
ben de okumuştum bi haber bu filmle alakalı FinNSTYLE'lanınkine benzer bilgiler içeriyordu. Soruna gelirsek eğer yapacaklarsa eminim çok sağlam bi kadro ile yaparlar. Beklentileri karşılamayan bir film gibi olma yani. sonuçta Warcraft'dan bahsediyoruz.

Nofumfu: Özlemişim lan burada yazmayı.

MrFoseptik
04/10/2012, 09:33
coolun da dediği gibi bir çoğu uyumlu olmuş ama thrall ve illidan pek uymamış bence. varian vrynn cuk diye oturmuş :D vin diesel yerine jason statham da olabilir
dota nın da filmini yapacaklardı ne oldu o iş?

Ahmet"FranJose"ÇOLAK
04/10/2012, 12:34
Filmde traxex kesin olur invo ile de aşk yaşar. terror blade karşılık bulamayınca scourge tarafına geçer. savaşa katılır.

Vulcan
04/10/2012, 12:43
Emin olduğum tek şey Warcraft'ın filmi olursa Dotacı gençlik her gördüğü kişiye Dota ismi ile hitap edeceği için Dotacılarla gidilmemesi gerektiğidir.

kzingoth
04/10/2012, 13:24
Emin olduğum tek şey Warcraft'ın filmi olursa Dotacı gençlik her gördüğü kişiye Dota ismi ile hitap edeceği için Dotacılarla gidilmemesi gerektiğidir.

^^^^^

E N J O Y
04/10/2012, 14:56

Ve vulcan kendi mapinden daha iyi olduğu için tekrar dotaya ve dotacılara karşı çirkefleşir.Sıkılmadın mı be adam?

kzingoth
04/10/2012, 16:32
Kastettiği filmde Bronzebeard görünce liselilerin Zeus zannetmesi ya da Tyrande görünce Mirana zannetmesi falan. War3 bilmeyen adamla ben de gitmem şahsen.

Scotchw
04/10/2012, 17:00
john malkovich kel'thuzad a çok güldüm cidden çok benzerdi. :D
ama bu oyuncu kadrosunu toplamak biraz zor olurdu gibi :(

Vulcan
04/10/2012, 18:27

Ve vulcan kendi mapinden daha iyi olduğu için tekrar dotaya ve dotacılara karşı çirkefleşir.Sıkılmadın mı be adam?

JFA ile bu konu ne alaka ?!?
Benim map yapmam ile ne alaka ?!?
Bunu başka birisi söyleseydi ne diyecektin ?!?

ViktorReznov
04/10/2012, 19:58
Bisürü olayı tek filme sığdıramazlar da Lord of The Rings gibi olursa olabilir.

Berkantk
05/10/2012, 08:15
Bisürü olayı tek filme sığdıramazlar da Lord of The Rings gibi olursa olabilir.
Aynen. Zaten bütün ırkların hikayelerini göstermeleri gerekecek. Yoksa konuda kopukluk olur

E N J O Y
05/10/2012, 12:37
JFA ile bu konu ne alaka ?!?
Benim map yapmam ile ne alaka ?!?
Bunu başka birisi söyleseydi ne diyecektin ?!?

başka birisi söylemiyor sen söylüyorsunki bizde böyle bi yorum yaptık dimi.
Senin map yapmanla çok alaka.Heryerde rezil rezil JFA Dotadan daha iyi dotacı ergenler gibi yorumlarının yanına bu postunuda koyunca bence anlam verirsin ne alaka olduğunu.

MAPİNİ DENİYİM DEDİM HAKKATEN İĞRENÇ

LauraBodewig
05/10/2012, 14:08
başka birisi söylemiyor sen söylüyorsunki bizde böyle bi yorum yaptık dimi.
Senin map yapmanla çok alaka.Heryerde rezil rezil JFA Dotadan daha iyi dotacı ergenler gibi yorumlarının yanına bu postunuda koyunca bence anlam verirsin ne alaka olduğunu.

MAPİNİ DENİYİM DEDİM HAKKATEN İĞRENÇ

Warcraft bir ekoldür idoldür. 1994'de oyun olarak başlamış 2004'te WoW'un çıkışayla zirve yapmış bir fantastik evrendir ve birkaç RP tarzı vardır. Pen&Paper, Boardgame, MMORPG şeklinde. Pen Paper bildiğimiz FRP(D&D)'nin WoW dünyasında geçen halidir kendine ait kuralları vardır klasik zarla şans belirleme karakter kağıdı oluşturma normal ve prestij sınıflar tarzı şeyler mevcuttur.

Board Game ise iki tanedir biri plastik figürlü eğlenceli bir şeydir bir nevi Risk gibidir zarlarla oynanır ama stratejisi derindir. Figürsüz olanı ise Warcraft III'ü andırır ve stratejisi daha derindir kendi senaryonu oluşturmana ve oynamana olanak sağlar. Her kaynak ve binanın haritandaki yerini kendi elcağızınla koyarsın 2v2,3v3,4v4 mümkündür.

WoW içinse kocaman bir bölümümüz var. Ama bu daha çok oyunun PVP, PVE kısmıyla ilgili RP ile rehberimiz yok ama RP yüzde olarak oynayan kesimin yaklaşık %20si gibi. Ayrıca RP serbest dünya ne yapsan yeri istediğin gibi rol yapabilirsin limiti sen ve senin hayal gücün o yüzden çok da rehber gereken bir şey değildir.

World of Warcraft Fantastik dünyaların en önde gelenlerinden biri(Forgotten Realms,Dragonlance, Middle Earth),en popüler 2.dir, en eskilerden biridir. Neredeyse 20 yıla yaklaşıyoruz Warcraft III çıkalı 10 yıl oldu.

Warcraft evren, olaylar, kronoloji, karakterler ve kahramanlar, oyunlarının oynanışı, hikayesi her yönüyle tüm RolePlay severlerin gözdelerinden biridir LotR kadar olmasa bile oldukça geniştir ve öbür evrenlere kıyasla tanrılardan çok onları seçilmişleri ve normal insanlar rol oynar hikayelerde

Volkan bunları biliyor ve Warcraft gibi kaliteli bir markanın DotA yüzünden düştüğü durumlardan rahatsız. Sadece volkan değil aslında dünyada yaklaşık 30-40 milyon arası kişi WoW oynadı 10 milyon Warcraft Serilerini oynadı. Bu insanların hepsi bunu iyi kötü birazcık biliyorlar.

Senin bunların hiçbirini bilmediğini öğrenmiş olduk büyük ihtimal Wc3 senaryosunu da bitirmedin. Artık biraz sus da kendini daha fazla rezil etme. Burası Warcraft bölümü! DotA değil!

Edit: New York Times'de Best Seller olan yazarlardan kitapları da çıkmıştır ve uzun çizgi romanlar serileri de var bunları söylemeyi unutmuşum.

Vulcan
05/10/2012, 14:29
Yani sonuçta kendi evreni olan, milyonlarca oyuncusunun olduğu ve adına mmorpg yapılmış bir oyunun evreninden bahsediyoruz. Film izlerken Muradin çıktığında yanımdaki veletler "zeus ulti" derse ben hakkaten çakarım zeus ultiyi o sinema salonunda.

Bu arada ben JFA Dota'dan daha iyi falan demiyorum ama bana sorarsan benim kişisel görüşüm BENCE daha iyidir bence dediğim birşeye itiraz edemez hiç kimse çünkü o benim fikrimdir.

Sen büyük ihtimalle odadan banladığım biri veya çok sevdiği arkadaşını banladığım birisindir ve sataşmak için yer arıyorsundur. Sataşmak istiyorsan gir JFA köşesine JFA mapi için eleştirilerini yap bende gelip cevaplayayım

Raichoxunrefleksleri
05/10/2012, 16:26
Kendisi daha DotA'dan başka program açmayi bilmediği için JFA'ya sataşiyor .. Evet bence de DotA JFA'dan daha üstün ama bir "TÜRK" arkadaşimiz uğraşmiş ve harika bir map yapmiş .. JFA da DotA kadar "popüler" olsa en az DotA kadar oynanirdi.Yapimcisi bir Türk olduğu için de gururlanirdim şahsen .. Hadi diyelim yapimcisi Türk değil , en az DotA kadar güzel olan bir haritayi kötüleyecekmiydin yine ??? Atarli genç seni o ultra einstein düşüncelerinle baş başa birakiyorum..

Darkelia
05/10/2012, 18:45
Ilıdan=hugh jackman , arthas= nikolaj coster-waldau olsun gerisini begendim.

fikho
24/04/2013, 18:02
beyler konu hortlayacakmı bilmiyorum ama ilgilimi cekdi :D hani biri yazmıs mesela farz edelim bir kösede ursa ile slark kapısıyor ursa troool ulti baas die bagırsa felan vulcanıın söylediği gibi cok ama cok sacma olur :D
omni karakterine Chris Hemsworth cok iyi gider :D thordaki gibi bir stil yaparlarsa ,
biraz söyle düsünüyorum 100 ü askın hero var bu 100 ü askın hero ları canlandıracakların hepside ünlü olamaz o bütceyi kimse kaldıramaz diye düşünüyorum 1 2 sevilen hero mesela sf pudge ursa gibi heroları ünlüler canlandırabilir dier kahramanları daha pek ünlü olmayan ama genc ve ünlü olmaya aday olanlar canlandırabilir şu da var rubick zeus tarzı yaslı herolarıda hani bu meslekden ekmeğini fazlasıyla yemiş doymus adamlar getirilebilir diye düşünüyorum

bir düzeltme yapıcam hic bir heronunda ölmemesi gerek yani savaslarda bir sekilde yaralı cıkmalılar ,
terörblade ilede abaddonu kapıstırırlarsa güzel olur ,
filmin baslarına ursa rosh felan keserse hoş olur :D
aklımada bisi geldi ha :D savasın sonunda film tam bitecekken eart dagger ile atlayıp bir ulti patlatsa felan herkes gg :D ouw :D herkes merakla bekler acaba yeni film gelecekmi diye :D

TauHunter
24/04/2013, 18:14
beyler konu hortlayacakmı bilmiyorum ama ilgilimi cekdi :D hani biri yazmıs mesela farz edelim bir kösede ursa ile slark kapısıyor ursa troool ulti baas die bagırsa felan vulcanıın söylediği gibi cok ama cok sacma olur :D
omni karakterine Chris Hemsworth cok iyi gider :D thordaki gibi bir stil yaparlarsa ,
biraz söyle düsünüyorum 100 ü askın hero var bu 100 ü askın hero ları canlandıracakların hepside ünlü olamaz o bütceyi kimse kaldıramaz diye düşünüyorum 1 2 sevilen hero mesela sf pudge ursa gibi heroları ünlüler canlandırabilir dier kahramanları daha pek ünlü olmayan ama genc ve ünlü olmaya aday olanlar canlandırabilir şu da var rubick zeus tarzı yaslı herolarıda hani bu meslekden ekmeğini fazlasıyla yemiş doymus adamlar getirilebilir diye düşünüyorum

bir düzeltme yapıcam hic bir heronunda ölmemesi gerek yani savaslarda bir sekilde yaralı cıkmalılar ,
aklımada bisi geldi ha :D savasın sonunda film tam bitecekken eart dagger ile atlayıp bir ulti patlatsa felan herkes gg :D ouw :D herkes merakla bekler acaba yeni film gelecekmi diye :D

:facepalm:

Başlıkta Warcraft'ın filmi diyor ve Warcrafttaki kahramanlardan bahsediliyor. Dota DEĞİL. Zaten dotanın filmi çekilemez

fikho
24/04/2013, 18:22
:facepalm:

Başlıkta Warcraft'ın filmi diyor ve Warcrafttaki kahramanlardan bahsediliyor. Dota DEĞİL. Zaten dotanın filmi çekilemez
doğru diyosun :D o zaman yetenekler pek göz önünde bulunamaz ve dota daki coğu heroda o filmde yer almaz ama terörblade ile abaddonun o kapısma sahnesi olacakdır diye umuyorum

TauHunter
24/04/2013, 18:29
doğru diyosun :D o zaman yetenekler pek göz önünde bulunamaz ve dota daki coğu heroda o filmde yer almaz ama terörblade ile abaddonun o kapısma sahnesi olacakdır diye umuyorum

Kahramanlar üzerine göre değil Warcraftın ana hikaye üzerine göre yapılacak. ._. Terrorblade abaddon kapışması dediğin Illidan ile Arthasın Icecrown Citadel önünde yaptığı düello mu?

napstar
24/04/2013, 18:29

:D Ya :D abi :D biz :D senden :D nasıl :D kurtulacağız? :D Bi' :D kullanma :D kılavuzun :D falan :D yok :D mu? :D Söyle :D ona :D göre :D hareket :D edelim. :D

TauHunter
24/04/2013, 18:31
:D Ya :D abi :D biz :D senden :D nasıl :D kurtulacağız? :D Bi' :D kullanma :D kılavuzun :D falan :D yok :D mu? :D Söyle :D ona :D göre :D hareket :D edelim. :D

bir .ddddd
zamanlar .dddddd
frozzen .ddddd
vardı .dddd unutmam .ddddddddddddddddd ban .ddddddddddd yemişti .ddddddddddddddddddd galiba .dddddddddddddddddddddddddd tek .ddddddddddddddddd gözü .ddddddddd vardı .ddddddddddddd 15 tane .ddddddddddddddddddd ağzı .ddddddddddddddd vardı .ddd

fikho
24/04/2013, 18:41

yaw :D arkadas :D sen :D benden :D ne :D istiyorsun :D :D yeter :D da :D takılma :D artık :D bana :D

fikho
24/04/2013, 18:42
Kahramanlar üzerine göre değil Warcraftın ana hikaye üzerine göre yapılacak. ._. Terrorblade abaddon kapışması dediğin Illidan ile Arthasın Icecrown Citadel önünde yaptığı düello mu?

:D aynen :D hocam :D

Lexsarko
24/04/2013, 18:44

Neden güldüğümü bilmiyorum ama kendime engel olamıyorum :D

fikho
24/04/2013, 18:46
Neden güldüğümü bilmiyorum ama kendime engel olamıyorum :D

su :D napstarı :D görünce :D kendimi :D tutamıyorum :D

Hapkido
24/04/2013, 21:09

Hortlayacak.

Darkelia
02/11/2015, 02:43
8060

Konu hortlatmaca bu hangi karakter olacak ? :D IMDB'den bakmadan söyleyin ama :<D

CoolStoryBro
02/11/2015, 16:59
Anduin Wrynn

Insomniac
02/11/2015, 17:18
Grommash Hellscream

Nana
02/11/2015, 18:01
ysera gibi bilemedim

MadPandastic
02/11/2015, 18:15
aragorn değil mi bu

CoolStoryBro
02/11/2015, 19:19
aragorn değil mi bu

Arathorn

ysera gibi bilemedim

Alexstrasza

Grommash Hellscream

Garrosh Hellscream

Anduin Wrynn

Anduin Lothar

#happylittleaccidents https://static-cdn.jtvnw.net/emoticons/v1/70433/1.0

tarhuman
02/11/2015, 19:52
Türk sinema sektöründekiler bunu Türkçe'ye çevirse film adı ne olur?

Darkelia
02/11/2015, 20:04
Bizim ragnar reis , Anduin Lothar olacak.İki yeni resim daha atmışlar bu kim diye sormama gerek yok :D
,
8062, 8063

bu sefer erteleme olmayacak gibi bakalım çok sağlam bir şey bekliyor herkes inşallah yanıltmazlar.Bir trailer atsalardı bari bilerek atmıyorlar varya...

@tarhuman google translate kullanıp çeviriyorlar genelde bence savaş sanatı olarak çevirirler :facepalm:

FafraGa
02/11/2015, 21:33
3 tane kitabi var ya warcraftin. Onlarin film ile baglantisi olacak mi? Kitaptan uyarlamam mi olacak? Kitaplari okuyan var mi?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MadPandastic
02/11/2015, 22:56
3 tane kitabi var ya warcraftin. Onlarin film ile baglantisi olacak mi? Kitaptan uyarlamam mi olacak? Kitaplari okuyan var mi?

Okudum, kitaplar ayrı. Çok dar kapsamlılar. Ortak noktaları var ama genel olarak bullshit.

MFT
03/11/2015, 07:05
Türk sinema sektöründekiler bunu Türkçe'ye çevirse film adı ne olur?
Savaş oyunu

FafraGa
03/11/2015, 07:57
Okudum, kitaplar ayrı. Çok dar kapsamlılar. Ortak noktaları var ama genel olarak bullshit.
Peki hikayeyi genis kapsamli nasil ogrenebilirim? oneri arguman?

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Krizalid
03/11/2015, 12:00
Wowwiki.

Burakula
03/11/2015, 17:19
https://www.youtube.com/watch?v=K_J8k43gUhY&feature=youtu.be

etrafa bakabiliyorsunuız

Nighthawk
03/11/2015, 23:58
Trailer'in teaseri cikti. Kendisi Cuma gunu.

https://www.youtube.com/watch?v=FA_8TY9Z5Zg

Nana
04/11/2015, 00:15
bana baya kötü olucak gibi geliyo bakalım :(

Krizalid
04/11/2015, 00:29
Off, Twitch chat'in trailer'a vereceği tepkiyi merakla bekliyorum hatta avucumun içi kaşınmaya başladı bile.

Mostar
07/11/2015, 04:45
konuyu epey kısıtlamışlar gibi geldi. umarım güzel olur da devam filmlerini yaparlar.

https://www.youtube.com/watch?v=BcZSNF_pU-k

Nighthawk
07/11/2015, 13:41
konuyu epey kısıtlamışlar gibi geldi. umarım güzel olur da devam filmlerini yaparlar.

First War bunlardan ibaret zaten. Bahsetmedikleri bi sey goremedim.

feliss
08/11/2015, 00:59
trailerda orclar bi ırkla kapısıyor onlarda orca benziyor birbirinemi düstü bunlar anlatın he :D

canifeto12
08/11/2015, 01:29
trailerda orclar bi ırkla kapısıyor onlarda orca benziyor birbirinemi düstü bunlar anlatın he :D

sen düsünme