PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lelouch Lamperouge

Vulcan
09/10/2012, 03:37
Sapık gibi her konuya giripte aynı postu atacağına yöneticilerden rica etseydin ilgi çekici bir başlık ile konu açılsaydı nasıl olurdu ?
Tamam bende ara sıra listeyi doldururum fakat JFA hakkındaki konulara yorum yaparım.

Keşke böyle birşey yapmak yerine site yöneticilerine artık ne ise o her önemli konu onun ile ilgili bir mesaj yazsaydın.

Gehenna
09/10/2012, 08:30
senin ilgilendiğin konu Jfa'onunki clan arama/bulma/vs vs durumu olduğu için iki durum arasında farklılıklar göremedim dostum :/ ama haklısın görüntü kirliliği oluşturuyor,farklı bir cözümü olabilirdi.

Vulcan
09/10/2012, 11:38
Evet olabilirdi çünkü açtığı konuyada baktım herkes gibi sıradan basit bir konuda açmamış ayrıcalık hak edebilecek bir konu. 16 tane mesajı varsa 15 tanesi "benim konuma bakın" linki, kalan 1 tanesi ise o konu :)

Not: Benim durumum ayrı çünkü konuların bir kaç tanesine cevap yazıp bazılarına cevap yazmasam "benim konuma neden cevap yazmadın" muhabbetleri ile başımın etini yiyorlar

Lelouch Lamperouge
09/10/2012, 12:45
Konu 1: Foruma yeni uye oldum ve hicbir admin tanimiyorum. Sitenin muthis bir yogunlugu olmamasindan dolayi da acacagim basligi onceden haber vermek yerine kendim reklam yapmayi tercih ettim. Yine de forum kurallarina aykiri geldiysem bir uyariyi kabul edebilirim. Sunu da belirtmek isterim ki *bu post disinda* sadece ama sadece takim aradigini belirten ve ``Takim arayanlar`` alt basliginda olan yazilara cevap olarak ileti biraktim ki yaklasik 5-6 saatte 7-8 donus aldim. Bu da biraz basari elde ettigimi gosterir. Dedigim gibi forum yogunlugunun az olmasi beni boyle davranmaya itti.

Konu 2: Volkan seni JFA`nin ilk reklamini ( ilkten kastim gercekten mapi ilk cikardigin surelerden bahsediyorum ) yaparken de hatirliyorum. Sana az reklam atmamisimdir Taylan`la beraber. =) Selam ederim. * JFA`nin halen devam etmesine de sasirdim + sevindim.

Vulcan
09/10/2012, 14:09
Lan kötü bişey demiyorum hatırladımda kim olduğunu sadece diyorumki borise falan ulaşsaydın şöyle şöyle bir konum var diye bi duyuru yapsaydın

Bu arada sırf göze batmaması ve gereksiz kalabalık yapmaması için JFA köşesindeki bazı kısımların son mesajlar kısmına kapatılmasını bizzat benim istediğimi bileniniz yoktur sanırım. Bende elimden geldiğince dikkat ediyorum.

Hata bildirimi ile ilgili konular (zaten en çok konu açılan yer orası) son mesajlar kısmında gözükmemektedir sadece söyleyeyim dedim

Famera
09/10/2012, 20:11
Sorun yok DotA 2 benim ilgi alanımda olduğu için gerekli işlemler yapılmıştır büyütmeye gerek yoktur.