PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygun bir başlık bulamıyorum..

Gehenna
12/10/2012, 03:45
Şu anki hislerimi aktarmak için uygun bir başlık bulamıyorum.
(Başlamadan uyarmak istiyorum,yazının burdan sonrası bireysel bir şov içerir.Başkaları yaptığında garipserdim,kendim yaptığımda farklı olmaması gerektiğini düşündüm,bu yüzden benim gibi düşünen biri anlam veremediği başlıktan sonra sadece bu bilgiyi okuyarak konuyu terk edebilir :) ).

Daha bu sabah uyanıp Invoker çalışmam gerektiğini düşündüm.Aklımda yeni hastalanmış kedim değil,starladder turnuvası vardı.Oyun için güzel hayallere sahiptim,son zamanlarda kendimi daha da yakın gördüğüm.Geçen sene çok çalışarak 2 dönemi sadece bir dönemde bitirmiştim,sadece memleketime dönüp günde 12 saat oyun oynayabilmek için ve bunu yaptım da,kocaman bir 7 ayım Dota 2 oynayarak geçti.Replaylerini izleyerek mutlu olduğum insanlara karşı oynamaya başlamıştım,gerçekten birşeyi başardığımı düşünmeye başlamıştım.Takımı bir türlü oturtamıyorduk,kaptanım,gecekuşum ve benim dışımdakiler değişip değişip duruyordu.Bir sponsor bile bulmuştuk,belki de tanıdıyıp tanıyabiliceğim en yakın insanlardan oluşan bir ekip,durup dururken harika bir ilgiye mağruz bırakmıştı bizi.Kendilerinden gelen desteği uzun süre beklemiştik,fakat elde edince hakkını veremedik.Yıldız e-spor ekibine şu ana kadar yaptıkları,yapmaya çalıştıkları ve yapmak istedikleri herşey için çok teşekkür etmek istiyorum.
Ben warcraft 3 maplerini oynarken keşfettiğim bu oyunu oynamaya başlayalı 7 sene gibi bir süre oluyor,ki daha fazla da olabilir emin olamıyorum.Oyuna ayırdığım toplam zamanı hesaplamam tabi ki mümkün değil,ama başlarda günde 4-5 saat ayırdığım,sonlara doğru da günde en az 8 saat oynadığım bu oyunun kesinlikle zaman kaybı olduğunu düşünmüyorum.
Hatta kişiliğimin bu oyundan kesinlikle etkilendiğini düşünmüyo değilim,ergenliğe girerken oynadığım oyunu bu dönemi atlattıktan sonra hala oynuyorsam birşeylere etkisi olmaması imkansız.Dota'nın benim için aşk olduğunu söyleyebilirim,bu yazıyı yazarken bile Templar Assassian pickleyip,Vengeden gelen stunu Meld ile mi yoksa blink dagger ile mi savuşturam onu düşünüyorum..
Evet profosyonel düzeye çıkarmaya çalıştığım oyunumu bırakma kararı aldım.En az 1 sene boyunca herangi bir takımda ciddi anlamda oynamicam.Tabi ki oyunu oynamaya devam edicem,dotadan uzak kalmam mümkün değil.Rica eden olursa turnuvalara stand-in veya normal olarak herangi bir takımla katılabilirim,ama eski ciddiyetimden cok uzakta,sadece zevk alarak oynicam.Günde bana fazladan 6-7 saat kalmış oldu,daha bu vakti nasıl değerlendirmem gerektiğini kararlaştırmadım.Son zamanlarda aldığım 3-5 kiloyu vermek için ekstra çaba sarfetmek istiyorum,belki de gyme yazılıp 6 pack çıkarmaya çalışabilirim :)

Bu oyunu oynamaya başladığım ilk server eurobattle.net serverıdır,burada vTc.HeLL nick'ini kullanıyordum 2004'ten beri.
vTc.HeLL olarak tanıştığım,hayatıma giren,kavga ettiğim hatta özendiğim herkese teşekkür etmek isterim.Oynadığım oyundan her zaman zevk almamın başlıca nedeni sizler oldunuz.Arkadaşlığınız herangi bir sanal ortamdan çok daha öteydi.Üniversiteye geçene kadar mersinde bulunduğum her sene eski forumumun mersin toplantılarını düzenlerdim.Gerçekten çok keyifli anılarım var,inanın tek tek isminizi buraya yazmak isterdim ama arada unutucağım isimler beni sonradan hatırladığımda cok üzüceği için bu yola başvurmak istemiyorum.
Dota 2'de kullandığım nickname olan Gehenna ile daha kibar,daha sevecen ve sorun çıkarmaktan uzak bir tavır sergilemeye çalıştım.Bu platformda şahit olduğum yer yer hayranlık,yer yer kıskançlık yer yer kardeşlik hisslerini bana tattırdığınız için çok teşekkür ediyorum.Sizinle birlikte oynamak,sizin oyunlarınızı takip etmek ve sizin takip ettiğiniz oyunlarda yer almak benim için çok keyifliydi.Bu nickname'i kullanarak kırdığım,farkında olduğum veya olmadığım herkesten özür dilerim,umarım birlikte oyun oynamaya hep devam ederiz.
Hoşuma gitmeyerek de olsa,benimle herkesten fazla ilgilenen bir grup arkadaşımın ismini özellikle yazmak zorunda hissediyorum kendimi.
AlenDelon,Elit,Aquila,Lexsarko,Ironsides,Werder_We remem,Quim,Eroslayer,Asperyules,Borispeace,Cimmeri an(ve tayfası),Frasty,Justice,Keffslay,Impreve,Nighthawk ,Revanche,Unlost,Ashketchum,Posingasme,Aeonshate,A xecapoeira,HIMS takımı mensupları,Spriva,Aeronx,Ake,Akteon,Aqality,bela.s ux,Feroxks,Latyos,Frostly,Dreadful,Fragile,Gaelsec ha,Gangren,Justbecool(ve tayfası),nnz,Sasske,Talse,Ratzcru.bayan arkadaşlarımız Lynn,Biohazard ve aklıma gelmeyen,geldikçe ekliyeceğim bir sürü insan.Büyük bir çoğunuzla aynı takımda oynadım,hepinizle oyun attım hepinizi kardeşim,dostum olarak gördüm ve sevdim.Hepinize sayısız teşekkürü borç bilirim,yeriniz ap ayrı benim için.

Çoğunuz için gereksiz,benim için fazlasıyla gerekli derecede uzun olan konuşmamın sonunda çok farklı birinden bahsetmek istiyorum,kendisinin oyundaki nicki TimeWanderer,gönlündeki nicki Sherlock.
Benim gözümde türkiyedeki tartışmasız en iyi player.Her türlü rol icin,her seviyede insana örnek olabilicek bir oyuncu.Tecrübesine,kabiliyetine ve özellikle kaptanlığına her gün şaşırdığım ve malesef şaşırmaya devam edemiyeceğim insan.Oyunculuğu bir yana,kişiliği ile takıma dahil ettiği her oyuncuyu büyüleyen,kesinlikle böyle bir dostum olması gerekiyor diyeceğiniz bir insan.Kesinlikle böyle bir dostum olması gerekiyordu,iyi ki seni tanımışım yavrum.Bana kazandırdığın ve kazandırmaya devam ediceğin şeyler için ne kadar teşekkür etsem yeterli bulmam.İyi ki varsın.

Yazıyı buraya kadar okuduysanız eğer,bana verdiğiniz değer için size çok teşekkür ederim.Okumadıysanız,yaptığınız şey çok anormal değil,konuya tıklamış olduğunuz ve 'merak ettiğiniz' için teşekkür ederim.Bu forumu seviyorum ve içinde yer almaya devam ediceğim.
Zaman ayırdığınız için size minnettarım.
Cehennem-vTc.HeLL-Gehenna-Serhan

Elwind
12/10/2012, 04:30
revanche ve nighthawk'ta dotayı bırakırsa yıldız takımının önü açık

edit, uygun başlık : dotayı bırakıyorum beyler

Stahli
12/10/2012, 12:19
Seviyoruz seni aynı şekilde kedinide :H

Axé Capoeira
12/10/2012, 13:05
O.o bunu yapacağını düşünmemiştim kanka neyse artık geceleri pub atacak birini bulmuş oldum =))

ELysin
12/10/2012, 13:36
Uygun Başlık Cm ara verdim beyler :S

Sprivia
12/10/2012, 15:40
Okurken ağlıyodum be :/ Şu ana kadar olan bütün sıçırışlarıma dayanıpta kızmadığın için, dota oynama nedenimin %90ı olduğun için çok teşekkürler keeeenks. Keşke böyle olmayaydı.

Vulcan
12/10/2012, 15:47
Benim şu yazım tam senin durumunu tarif ediyor aslında

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=198165573588160&set=a.171645462906838.44085.100001841575329&type=3&theater

Lexsarko
12/10/2012, 18:18
Şu an "Turuncularımı giydim, meditasyon yapıcam." diyosun resmen. Kafayı da kazıtmadın inş. :D

Bu kadar yoğun zihinsel konsantrasyon dönemlerinden sonra(Senin adına Dota 2'nin çıkmasından sonraki dönemi kastediyorum.) zihnin biraz dinlenmeye ihtiyacı vardır. Bunu bulamazsa yavaş yavaş insana zarar verir. Sen de bunu farkettin sanıyorum. Doğru bir karar verdiğini ve buna ihtiyacın old. düşünüyorum.

Seni tanıdığım ilk günden çok daha olgun bir insan oldun. Tanıdığım ilk Serhan'la bugünkü Serhan arasında dağlar kadar fark var yani.

Neyse karşim. Pub oyunun en zevkli kimlerle atılacağını gayet iyi biliyorsun. Hakkında hayırlısı olsun inş. ^^

WeRdeR WeReMeM
12/10/2012, 19:15
Beni hatırlamamışsın :( yürü git küstüm.

KONYALIYOBAZ
12/10/2012, 19:21
Okurken ağlıyodum be :/

5 karakter

Gehenna
13/10/2012, 13:22
unuttuklarımı fark edip edip ekliyorum kusura bakmayın :)

Whup_RS
24/10/2012, 15:50
3-4 sene önce ben AnC deyken ne zaman cw atalım desek Serhanın klanını bulurduk Battle.net kanalında :)

Hayatında başarılar. Hat3BreeD = Whup_RS

TauHunter
29/12/2012, 20:50
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hTdhXxxWREo

Insomniac
29/12/2012, 21:11
senin vtc.hell olduğunu bilmiyordum...neyse s.et bu saatten sonra önemi de yok =)=)=)=)