PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LoL Takım Kuruyorum... !

RecLast
17/10/2012, 13:40
Merhaba arkadaşlar.

Artık delirmek üzere olduğum oyunda takım kurmakta geç bile kaldığımı anladım. Her oynadığım oyunda feederlar ve laf dinlemeyen herifler ile uğraşmakdan bıktım ve ciddi kuralları olan düzgün bir takım kurmak istiyorum. Oyunu çok bilmesi yada hiç bilmiyor olması önemli değil. Gerekli her türlü desteği bizzat vereceğim ve kendi bildiğim kadarı ile herşeyide öğretmeye çalışacağım.Ve tabiki takım arkadaşlarındanda biraz öğrenecek.Kendimde çok iyi biliyor sayılmam fakat takım oyunu ile herşeyi başarabileceğimize emin olabilirsiniz. Takım ismini şuanda belirlemedim bunu takıma katılmak isteyenlerle beraber bi kaç el atıp takım ismi düşünüp beraber bir karar alacağız. Takımımıza özel Face - Twitter - Ask.fm - Stream a kadar herşeyi ile bizzat ben uğraşacağım. PS si iyi olanlarda yardımcı olmak isterse olabilirler.Yani herşeyi ile 4 4 lük planlı ve programlı bir takım olup ileride turnuvalara katılacağız. Bu yüzden herkes buna göre katılma isteğinde bulunsun. Her neyse Daha fazla uzatmadan kurallara ve isteklerime geçeyim. Başlıyoruz ;

Öncelikle Servera gelelim TR - East - West hepsi olabilir hepsine kabulum. Fakat East yada West olması tercihimdir. Çünkü TR de gelişebileceğimizi sanmıyorum. Ayrıca Destek ekibi cidden canımı sıkmaya başladı...Şuanda asıl serverım East ve herşeyim hazır durumda. Direk takım kurup oyuna başlayabiliriz.

1 - Yaş en az 15 olmalı. Genel olarak 18 üstü olsun derim fakat aklı başında 15 yaşında aklı başında arkadaşlarım var bu yüzden 15 olabileceğine inanıyorum.
2 - Hiçbir şekilde küfür veya hakaret takım arkadaşlarına yada karşı takıma kullanmayacak. Herhangi rencide edici bir söz vs kesinlikle olmayacak. Yok sen feedledin sen böyle yaptın şöyle yaptın tartışmaları kesinlikle olmayacak !
3 - Her oyun sonrası oyun hakkında tartışıp hata ve sorunlarımızı o zaman konuşacağız. Fakat yine rencide etmeden !
4 - TS yada skype zorunludur ki ben skype tercih ederim. Bana göre çok daha kolay geliyor bilemiyorum. Farketmez benim için.
5 - Her akşam sabit antreman saati olacak. 21:00-23:00 arası kesinlikle burda olunacak. Onun haricinde gün içinde kaç saat online olabilirlerse okadar iyi.
6 - Kendimizden emin olduğumuzda turnuvalara gideceğiz bu yüzden yol sorunu kesinlikle olmamalı. Gerektiğinde İstanbul'ada İzmir'ede gelebilmeli.
7 - Takım konbinasyonunda etkili olucak ve gerektiğinde arkadaşlarının fikirlerine uyabilcek olgun arkadaşlar aramaktayız. Öncelikle hedefimizin yüksek olduğunu belli etmek isteriz.
8 - Öncelik herzaman takım kaptanına bağlıdır. Önce takım kaptanının fikirleri dinledikten sonra herkes kendi fikrini oyun içi dile getirebilir. Yani her ne kadar takım olarak oynasakda kaptanı olmayan yada kaptanı dinlenilmeyen bir takım başarılı olamaz. Bu yüzden herzaman önce kaptanın fikrini dikkatli dinleyecek kişiler arıyorum. Fakat gerektiğinde takım arkadaşlarımında fikrine uyan biriyim bu yüzden sıkıntı yaşanılacağını sanmıyorum. Sadece fikirlerime saygı gösterilmesini istiyorum amaç bu.
9 - Biz " Önümüze gelen herkesi ezer geçeriz " mantığında bir takım olmayacağız. Gerektiğinde kaybetsek bile tebrik etmesini bilen bir takım olacağız ! Bu yüzden yok böyle yaptı yok şöyle oldu diyip dümdüz sövücekseniz takımda işiniz yok.
10 - Öncelikle amacımız ne kadar kazanmak olsada eğlenmesini ve zevkini çıkaracağımız oyunlar görmeyi istiyorum. Takımımız iyice oturduğunda buda olacaktır zaten :)

Takım arasındaki bölgelere gelince. Genelde her bölgeye karışık kasacağız fakat turnuva ve maçlar için antremanlarda herkes kendi bölgesinde pro olmaya çalışacaktır.

Başvuruyu yapan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Kurallar sizcede uygunsa sorularımıza geçelim Başvuruları buradan yada mail adresime mesaj yolu ile bildirebilirsiniz. Sorular ;

Oyundaki Nick :

Oyundaki Server :

En iyi bildiği herolar :

Oynadığı Bölge :

Level :

Hangi Saatler Arası Onlinesınız :

Ne kadar süredir aynı hero (en iyi heronuzu) oynuyorsunuz :

Önceki clan(lar)ınız ve char(lar)ınız :

Başvurduğunuz charla ne kadar süredir oynuyorsunuz ? :

Yaşınız ve isminiz :

Runes ve Herolarınız :

Başvurunuza eklemek istediğiniz başka bilgi varsa lütfen giriniz:(Buraya yorum ve isteklerinizi yazabirsiniz.)

Takım oluştuğunda bir konu daha açıp takım tanıtımımızı yapacağız ve sayfamıza , oyuncularımıza ait sayfaları da burada belirteceğiz. Ayrıca ESL ve Burada takımımızı oluşturup guild bölümündende takıma alım ve yedek alımları olabilir.

PS: Lütfen kuralları okuyup ciddi düşünenler başvuru yapsın.
PS2: Stream yapabilecek arkadaşlar olursa hergün Stream da yapabiliriz. Şimdilik ben yapıcam fakat net problemleri yüzünden pek kaliteli olacağını sanmıyorum.