PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Windows Media Player sorunu

[SNO]
20/10/2012, 12:23
Windows Media Player kullanıyorum muzik listem var ordan şarkı dinliyorum ancak warcraft açıkken sonraki şarkıya gecmıyor bnde her seferinde masaüstü yapmak zorunda kalıyorum onuda yapmıyorum müzik dinleyemıyorum yardım

==PC windowsXP

Burakula
20/10/2012, 12:45
winamp gom ya da herhangibir başka medya oynatıcısı dene

MrFoseptik
20/10/2012, 12:49
o bende de oluyordu gom winamp bişey farkettirmiyor. ben çözüm bulamamıştım

WrongheR
20/10/2012, 14:08
arka planda çal seçeneğini açtınız mı yoksa bana mı öyle bir şey var gibi geliyor ?

[SNO]
20/10/2012, 16:57
oyle bisi yokama winanpı ındırem bakalım orda sarkı lıstelerımı ayarlayamıyorum yoksa oda ıyı

hohmlec
20/10/2012, 17:05
valla bende sorun olmuyoru ben her turlu oyunu oynarken arka planda muzık her halıkarda calıyor

CoolStoryBro
20/10/2012, 17:21
WMP kullanmıyorum ama şimdi bir baktım da Araçlar/Seçenekler/Yürütme sekmesinde "Farklı kullanıcıya geçiş yaparken kayıttan yürütmeyi durdur" diye bir seçenek var, onda tık varsa kaldır. Pek olacağını düşünmüyorum ama dene sen yine de.:)

Olmazsa oradaki diğer seçeneklere de bir göz gezdir WMP ile alakalı bir sorunsa oradan değiştirilebiliyordur diye tahmin ediyorum.

[SNO]
20/10/2012, 17:48
WMP kullanmıyorum ama şimdi bir baktım da Araçlar/Seçenekler/Yürütme sekmesinde "Farklı kullanıcıya geçiş yaparken kayıttan yürütmeyi durdur" diye bir seçenek var, onda tık varsa kaldır. Pek olacağını düşünmüyorum ama dene sen yine de.:)

Olmazsa oradaki diğer seçeneklere de bir göz gezdir WMP ile alakalı bir sorunsa oradan değiştirilebiliyordur diye tahmin ediyorum.
olmadı malesef