PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bi bakarmısınız?

historyystyle
01/12/2008, 16:14
1 22a patchini indirdim 50 mb lık olanı warcraft dosyasına attım cift tıklıorm

an error occured preparing the patch.this problem can commonly be corrected by reinstalling the game and trying the update again.if this error repeats then contact blizzard technical support.

bide oka basın ayda show detailse basın die bisey gelio neye basarsam basem bişey yapmıyo şu an 1.20 patchim weplaya girmek istiorm aslında girebiliorm fakat pingim 110 felan oluo hic bisey acık deilken ve oyun ortasında kasıoda kasıo sonra quit mission.

yardım edin lütfen:confused:

historyystyle
01/12/2008, 16:41
upp anlayan yokmu ya dotaya giremiorm delirecem:confused:

cemo
01/12/2008, 18:52
1 22a patchini indirdim 50 mb lık olanı warcraft dosyasına attım cift tıklıorm

an error occured preparing the patch.this problem can commonly be corrected by reinstalling the game and trying the update again.if this error repeats then contact blizzard technical support.

Boyle bendede olmustu . Oyunu bastan kUr zahmet olcak ama Ve 1.22a yı BU siteden indir. bazıları calısmıyor
bide oka basın ayda show detailse basın die bisey gelio neye basarsam basem bişey yapmıyo şu an 1.20 patchim weplaya girmek istiorm aslında girebiliorm fakat pingim 110 felan oluo hic bisey acık deilken ve oyun ortasında kasıoda kasıo sonra quit mission.

yardım edin lütfenPingin 110 oluyorsa Bu senden ve hosttan delayından kaynaklanır ama sendendir intini biri kullanıyor olablir . sifre koy