PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akşamları müsait olan kaliteli takım aranıyor.

Sercan<Michaell>
28/10/2012, 04:04
Merhabalar, ismim Sercan 22 yaşındayım. Ankarada yaşıyorum. 3 senedir dota oynamaktayım. Eskiden weplada oynardık arkadaşlarla, dota2 ye pek bizim tayfadan geçen olmadı dolayısıyla yeni bir takıma ihtiyacım var. Çok fazla cw tecrübem yok zaten pub oyunlardan sıkıldığım için bir takım arayışına girdim. İyi oyuncu olduğumu düşünüyorum. Oyunumu daha ileriye taşıyabilecek kaliteli bir takım arıyorum. Dota2 de arkadaşımın accsiyle 50 ye yakın oyun atmışlığım var. Daha sonra kendi accountuma geçip bir o kadar daha oyun oynadım.

Haftaiçi iş nedeniyle 19.00 gibi müsait olurum ve gece 12 1 e kadar dotaya vakit ayırabilirim. Haftasonları kursum olmadığı taktirde tüm gün online olabilirim.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198062423343/

Bu accounttaki replayları izleyebilirsiniz. Fakat replayları izlerken takımın durumunu da göz önünde bulundurmanızı rica ederim bazı oyunlar takım sebebiyle kötü geçebilir :) O yüzden kafanızda soru işareti kalmaması için deneme oyunlarına hazırım.

5 6 tane hero hariç iyi performans gösterebilirim. Çok fazla support tecrübem yok daha çok carry oynamaktan yanayım. Fakat takımda hertürlü role açığım. İyi bir takımda bir şansı hakettiğimi düşünüyorum. Kendimi gerçekten hızlı geliştirebilen bir insanım. Şimdiden herkese teşekkürler, iyi oyunlar :)

Sercan<Michaell>
09/11/2012, 00:18
Updullah..