PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cybergenesis Esports // DOTA 2

berkbegins
30/10/2012, 19:23
Merhaba arkadaşlar,

Yeni kurulan bu topluluğun birçok online oyun takımı oluşturulacak.Benden de Dota 2 takımı kurmamı rica ettiler.

Takımın içinde yer alacak olsam da ileri ki zamanlarda sadece menajerlik gibi bir konumda yer almayı düşünüyorum. Açıkcası fedakar , sadık , sabırlı ve Dota camiasında(forumlarda vs.) tanınmış , çevresi/itibarı olan bir kaptan bulmak öncelikli amacımdır.(bu sebeple de takım içi kordinasyonu ayarlayabilecek birkaç kişiyle konuşuyorum.)

Devamında da kaptanımla birlikte bir takım oluşturacağız ve inşallah bu işi yürüteceğiz.Her yaştan her konumda oynayan takım arkadaşları arıyorum.Başvuru/Talep istediğimiz gibi olur diye umuyorum.

Takım arkadaşlarımızda görmek istediğimiz bir tek özellik vardır ; SAYGI.

Hepimiz biliyoruz ki-bu zamana kadar ki oynadıgım online oyunlardan da edindiğim tecrübelere dayanarak söylüyorum-görüşlerimiz ne olursa olsun , okul-iş durumlarımız ne olursa olsun temelleri sağlam güzel bir takım çok kısa sürede adapte olabilir.

Öncelikle bu yazıyı okuyan alakalı alakasız herkesin iyi VE kötü düşüncelerini benimle paylaşmalarını rica ediyorum.

Yazıyı zahmet edip okuduğunuz için teşekkür ederim.

NOT: Takımda yer almayı düşünen forum üyeleri PM yoluyla bana ulaşabilirler..

(Konu zamanla güncellenecektir inşallah)

EDIT: Arkadaşlar bana Steam üzerinden de ulaşabilirler

Moonchuck
31/10/2012, 01:21
Selamlar, Cybergenesis Esports başlığı için soruyorum takım için ayrıntılı bilgi verirmsn, Cybergenesis Esports sponsor mu olucak?

berkbegins
31/10/2012, 15:59
bu soruya cevap verecek yönetim kadrosudur .. önümüzdeki günlerde gamehonor da detaylı clan tanıtımını kendileri yapacaklar.Sponsor değiller sadece bu kadarını cevaplayabilrim.

Ahmet"FranJose"ÇOLAK
31/10/2012, 18:11
bu soruya cevap verecek yönetim kadrosudur .. önümüzdeki günlerde gamehonor da detaylı clan tanıtımını kendileri yapacaklar.Sponsor değiller sadece bu kadarını cevaplayabilrim.

bu tip multi gamingler kurulmuş olan bir takımı yada yeni oluşturulacak takımı bünyesinde barındırmak için fedakarlıkta bulunurlardı buda sponsorluktur.
Mesela bize bir teklif gelmişti; Takımınızın ismini değişip bizim çatımız altına girerseniz verdiğiniz performans kadar sponsorluğumuz artacaktır demişlerdi. Takım T-shirt'leri takım mause padler ve katıldığınız lan game'lerin başarıya göre % hesabı karşılama. Eğer ilk turnuva ise gidiş geliş biletlerini veriyorlardı.
Bence sponsorluk verebilirler.

berkbegins
31/10/2012, 18:47
durum biraz farklı açıklayacaklar ..

Famera
16/05/2013, 16:56
Konu sahibinin isteği üzerine kapatılmıştır.