PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dominator+Skadi?*

kosova
04/12/2008, 23:32
arkadaşlar ikisi de orb efekt olmasına rağmen bi oyunda ikisinin de çalıştığını gördüm çalışmaması gerekmiyor mu? yani ikisi de bana işledi normalde kulede skadi çalışıyor sadece ve dominator de admlara dalınca değill mi?*

mashed666
04/12/2008, 23:41
Eye Of Skadi rangelerde orb efect değildir dominator yada manta yada sy ile kasılır ama sadece rangelerde orb değildir..

wequst
08/12/2008, 13:40
Skadi yi bi orb yapıyorlar bi yapmıyorlar tam anlamış değilim.İtemin üstünde orb yazıyor ama kastıktan sonra orb yazısı görmedim hiç bir zaman hem mlee de hemde rangede.

II_Remedy_II
09/12/2008, 21:48
Skadi yi bi orb yapıyorlar bi yapmıyorlar tam anlamış değilim.İtemin üstünde orb yazıyor ama kastıktan sonra orb yazısı görmedim hiç bir zaman hem mlee de hemde rangede.

İtemin üzerinde hem orb hemde buff placer yazıyor rangelerde buff placer melee lerde orb mesela basherda da range veya melee olarak yazmaz ama eğer range bir heroyla bırakırsan yere ismi cranium basher(ranged) olarak gözüküyor skadide aynı melee veya range olarak bırakırsan eye of skadi(ranged) yazıyor item iki işede yaradığı için orb yazamazlar çünkü rangelerde orb değil aynı itemide kasan heroye göre yazısınıda ayarlamak mümkün değil demekki o yüzden yazmıyorlar

TrinkinMrink
18/12/2008, 21:38
manta kas gor bakalım calısıor mu ;)

sargeris
27/12/2008, 21:18
desolator de calısmas range de skadiyle mijolnir calısır life stil bide sy den ta emin deilm ama mantada calısmıyor

NightBlooD
28/12/2008, 21:13
hatırladığıma göre traxex de sy çalışıyor