PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ödüllü 3.WeplaES 1v1 Turnuvası (Stream)

Braunxx
22/11/2012, 18:11
Ödüllü 3.WeplaEs 1v1 Turnuvası Kayıtları Başlamıştır.

[hr]
Kayıt Kuralları :
-Turnuva Kontenjanı sınırsızdır.
-Katılım ücreti yoktur.
-Diğer 1v1 turnuvalarında başarılı olan kişilere öncelik tanınacaktır.
-İletisim için skype,msn,face veya telefon numarası verilmesi şarttır.
-Ad,Soyadı belirtilmesi gereklidir.
[hr]
Örnek Kayıt :
-Adı: Süleyman
-Soyadı: .......
-Weplaes nick: Braunxx
-Skype nick: killnight07 ve Telefon no: 05********
(Foruma giriş yapamayanlar skype adresinden kayıt yaptırabilirler) Skype: killnight07
[hr]
Başvurunuzu "Örnek Kayıtı" inceleyerek forumdan Braunxx adlı kullanıcıya özel mesaj ile başvurun. Başvurunuz kabul edildiği taktirde size geri bildirim olarak özel mesaj atılacaktır.
[hr]
Turnuva kayıt başlangıç tarihi: 21.11.2012
Turnuva kayıt bitiş tarihi: 25.11.2012 (23:59:59'a kadar)
[hr]
Turnuva ilk tur hakemler eşliğinde streamsız oynanacaktır. Son 32'ye gelindiğinde stream başlayacaktır. Stream maç zamanında oyundan ve bu sayfa üzerinden verilecektir.
Turnuva 26.11.2012 tarihinde başlayacaktır. Maçlar her akşam 18:00 & 23:00 saatleri arasında oynanacaktır.
[hr]
Maç saatinde oyuncular "vs" (/join vs) kanalında olacaklardır. Maç saatinde geç kalan oyuncular en fazla 10dk beklenir. Aksi halde geç kalan oyuncu diskalifiye edilir.
[hr]
Turnuva Kuralları :
-Turnuva haritası DotA v6.76c'dir.
-Oyun modu APOMSHNP olacaktır. (All pick / Only mid / Same Heroes / No power up)
-Takımlar "1 oyuncu + 4 computer vs 1 oyuncu + 4 computer" şeklinde olacaktır.
-Observer kısmına sadece turnuva yöneticileri,hakemler veya stream yapacak kişi girebilir.
-Maç oyuncularından birinin tree of life (son kule) / frozen thone (son kule) yıkması,ff vermesi veya diskalifiye olması sonucunda sonlanacaktır.
-Herhangi bir bug veya hack kullanımı diskalifiye ile sonuçlanır.
-Turnuva yöneticilerine, hakemlere veya karsı oyuncuya yapılan küfür vb durumlarda hakem ve yöneticiler diskalifiye etme hakkına sahiptirler.
-Maç saati geldiğinde oyuncunun gelmemesi durumunda 10dk beklenir, hala gelmediyse oyuncu diskalifiye edilir. (Son 16'ya kalınıldığında tölerans gösterilebilir.)
-Herhangi bir sebepten dolayı oyundan düşen oyuncu diskalifiye edilir.
-Tavuk / Kuş ile bottle getirip götürmek yasaktır.
-İlk tur, 2. tur ve 3.tur tek maç oynanıp kazanan bir üst tura yükselecektir.
-Çeyrek final ve yarı final 3 maçtan olup 2 win alan bir üst tura yükselecektir.
-Final maçı 5 maç olup 4win veya 3win alan kişi turnuvayı kazanacaktır.
-Oyun lobisinde hakem 2 oyuncu için roll atacaktır.Yüksek sayıya sahip olan oyuncu ilk oyun için taraf(sentinel - scourge) yada hero seçebilir. Yüksek sayıya sahip oyuncu hero seçerse, diğer oyuncu taraf seçebilir veya taraf seçerse diğer oyuncu hero seçebilir.Çeyrek Final ve Yarı Finalde ise banlama sistemi olacaktır.Yukarıdakilere dahil olarak yüksek sayıya sahip olan oyuncu bir hero banlayıp, diğer oyuncu'da bir hero banlayacak bununla beraber kalan 3 heroyla maç başlayacaktır. Finalde ise tüm hero PULL'lar oynanacaktır.
-Turlardaki hero pulları aşağıda belirtilmiştir;
[hr]
1.Tur Hero Pick: Zeus // Balanar // Venomancer
2.Tur Hero Pick: Nessaj // Razor // Pugna
3.Tur Hero Pick: Puck // Dragon Knight // Mirana
Çeyrek Final Hero Pick: Storm // Tiny // Tinker // Omni // Demon Witch
Yarı Final Hero Pick: Akasha // Distruptor // Legion // Rubick // Sven
Final Hero Pick: İnvoker // Shadow Fiend // Windrunner // Akasha // Storm
[hr]
Yöneticiler :
1- KsK_Raist
2- Braunxx
3- L4W
4- Come-vs
Hakemler :
1- Arcane]Bs-BB
2- NtzS7YLE
3- [ex]-SabRe
4- Aselsan
5- UnReAaAl]
6- V_for_Veysel
[hr]
Turnuva Ödülleri :
1- Birinci olan oyuncuya 100 TL verilecektir. Birinci olan oyuncuya WeplaES Türkiye kanalında Premium Üye(Nickinizin en üstte görünmesi ve sarı çizgi)verilecektir.
2- İkinci olan oyuncuya WeplaES Türkiye kanalında Premium Üye(Nickinin en üstte görünmesi ve sarı çizgi)verilecektir.
3- Son 10'a kalan kişilere dota 2 key verilecektir.
4- Turnuvayı kazanan oyuncu 1v1 şampiyonu olup, bir daha ki turnuvaya kadar yenilgisiz ünvanına sahip olacaktır.

Not: Ödül Weplaes admini KsK_Raist tarafından verilecektir.

Turnuvadan haberdar olmak WeplaEs forum'dan yada Facebook/WeplaElectronicSports adresinden takip edebilirsiniz.
[hr]

Burakula
22/11/2012, 18:34
d2 olsa katılırdım zevkine. bu arada storm gerçekten çok zevksiz oluyo 1v1 silence ilk bitiren yeniyo yani bikaç kere atmıştım zamanında. silence + nc warding =win cs si iyi olana bakıyo sadece oyun uçurma falan da kasamıyon karşı koymak için. bence finale onun yerine başka bişey eklenebilir ezalor çek değişik olabilir mesela.

Braunxx
22/11/2012, 18:39
storm 1v1 en zevkli vslerinden bizce.. sonucta mikroya bakıyor :) kayıtlar 1 saat sonra weplaes.com/forum da aktif beyler :)

Raichoxunrefleksleri
22/11/2012, 19:51
Oh ! You're joking ! You're Wepla . Teenager Community ...

TauHunter
22/11/2012, 23:22
Oh ! You're joking ! You're Wepla . Teenager Community ...

Dalga geçtiğin serverda senin gibi oyuncular var.

Bi' de

You cant make joke about guys those who has same skills with you.

D1e-_-
23/11/2012, 17:48
d2 olsa katılırdım zevkine. bu arada storm gerçekten çok zevksiz oluyo 1v1 silence ilk bitiren yeniyo yani bikaç kere atmıştım zamanında. silence + nc warding =win cs si iyi olana bakıyo sadece oyun uçurma falan da kasamıyon karşı koymak için. bence finale onun yerine başka bişey eklenebilir ezalor çek değişik olabilir mesela.

İnan bana ezalor stormdan sıkıcı.

Insomniac
23/11/2012, 18:14
İnan bana ezalor stormdan sıkıcı.

sana inanıyorum

Berkantk
23/11/2012, 18:35
sonuçta vs turnuvası. Herkes eşit başlıyor. Hangi heronun olduğunun pek önemi yok bence. Genelde microsu iyi olan kazanıyor. Yani hero pek farketmez bence

Raichoxunrefleksleri
23/11/2012, 19:00

Bi' de

You're just "Lonely Teenager" :( You're good at harrasing who is better than you ^^ But about Teenagers -as like you- They accept themselves are best :(

KONYALIYOBAZ
23/11/2012, 19:20

Bi' de

You're just "Lonely Teenager" :( You're good at harrasing who is better than you ^^ But about Teenagers -as like you- They accept themselves are best :(

Go vs

ELysin
23/11/2012, 19:35
2 si çıkmış ve 1 inden 123124213 kat üstün olan her şeyi düşünülmüş mükemmel bir oyun dururken hala 1 de turnuva yapılması acı verici ama bazen fena olmuyor çok sıkılınca açıyorum bakıyorum sonra 5 sene bu oyunu nasıl oynamışız diyorum 4 dakika izliyorum kapatıyorum xd

TauHunter
24/11/2012, 13:10

dakika 28de imza herosuyla furinin daha YARISINI bile bitirememiş adamın böyle burnu havada konuşmasının bi' havası yok. Beni egoist dota oyuncularıyla karıştırma dümbük herif.

Braunxx
24/11/2012, 23:57
Hepiniz bazı yorumlar yapmıssınız.. fakat eurobattle her girdiğimde tr kanalında atar yapıyorum ki 2 3 kac avanak cıkıyor karsıma sf de 10 crep alamadan ff veriyorlar.. biraz çalısmanız gerekli dostlar ;) Ayrıca turnuva çok kapsamlı ve kaliteli olacak herkezin katılmasını öneririm iyi forumlar.

Jedi
25/11/2012, 09:03
Sitenin şifremi unuttum olayı çalışmıyormuş dedi bi arkadaş.

TauHunter
27/11/2012, 22:11
Hepiniz bazı yorumlar yapmıssınız.. fakat eurobattle her girdiğimde tr kanalında atar yapıyorum ki 2 3 kac avanak cıkıyor karsıma sf de 10 crep alamadan ff veriyorlar.. biraz çalısmanız gerekli dostlar ;) Ayrıca turnuva çok kapsamlı ve kaliteli olacak herkezin katılmasını öneririm iyi forumlar.

kimse demedi ki eurobattle, garena ya da wepla es gibi köylerde dota atıyoruz diye.

Raichoxunrefleksleri
28/11/2012, 17:53
kimse demedi ki eurobattle, garena ya da wepla es gibi köylerde dota atıyoruz diye.

+1,000