PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HDevil Takımına Oyuncu Aranıyor

Zaphart
06/12/2012, 02:17
Takımımızın şu anda oturmuş bi kadrsou var ancak, aynı zamanlarda online olma konusunda bi sıkıntı çektiğimizden, takıma bir support bi off-lane oyuncusu arıyoruz..Akşam 5 ten sonra online olunabilmesi bizim açımızdan önemlidir.Diğer arkadaşları merak edenler açısından kadromuz

Zaphart
Sargonsa
FITi
Kingslayer
Ra1DeN'bk

şeklindedir.Akşam 5 ten sonra gece gittiği yere kadar train atmaktayız..Şu ana kadar 3-4 kez starladder fast cuplara katıldık online sıkıntısını çözdükten sonra çoğu turnuvalarda yer almayı planlıyoruz..Alttaki steam profilinden yada forumdan özel mesaj yoluyla ulaşabilrsiniz.

EDİT : Ek olarak akşam saatlerinde train atmak isteyen takımlar bana ulaşabilirler.BB

Burakula
06/12/2012, 03:26
mesaj kutun dolmuş mesaj atamadım. pubda hem canım sıkıldı hem de sinirlerim çok bozuldu(2den fazla rus=gg) online sorunum yok. support da oynarım hard lane de oynarım ne istersen oynarım zaten az çok tanıyosun. bu haralar boktan da bi ruh halindeyim kafayı bari oyuna vereyim.

KONYALIYOBAZ
06/12/2012, 11:09
Aga klan pls

Lexsarko
06/12/2012, 12:08
Memleketteki support sayısındaki kıtlık beni derinden üzüyor. Artık bu konuda masaya yumruk vurma zamanı geldi de geçiyor bile. Bu bağlamda "Support'luğun Temel İlkeleri ve İncelikleri Kursu" açıyorum. İlgilenenler ilgilendiklerini belli ederek başvuru yapabilirler.

Bu arada başarılar İhsancım :)

Ratz
06/12/2012, 12:13
Memleketteki support sayısındaki kıtlık beni derinden üzüyor. Artık bu konuda masaya yumruk vurma zamanı geldi de geçiyor bile. Bu bağlamda "Support'luğun Temel İlkeleri ve İncelikleri Kursu" açıyorum. İlgilenenler ilgilendiklerini belli ederek başvuru yapabilirler.

Abiiiii:DDDDDDDDD

Başarılar beyler.

Zaphart
06/12/2012, 12:38
Haklısın Çağrı valla memleketin buna ihtiyacı var :D özel mesaj kutusunu bosalttım ulaşabilirsiniz..

Sercan<Michaell>
06/12/2012, 13:08

Benim support hocamdır kendisi :D Olm arada bi train atalım gene senle güzel oluyodu :D

[Kra]
06/12/2012, 13:15
Aynen *.*

Insomniac
06/12/2012, 13:58
her türk keri doğar
erkek adama supportluk yakışmaz

TheRECRU|T
06/12/2012, 15:31
"kuzi keri" diyen biri geldi aklıma :((

FeedGuaranteed
06/12/2012, 21:41
aah ah biz ne güzel prensipte anlaşmıştık ama ben bazı sıkıntıları aşamadım :D

Zaphart
06/12/2012, 23:00
Bi gelip steamden mesaj atmadınki hacu yoksa adam kıtlığı yasıyorum zaten birinci gün oyun attığım herkes 2. gün yok bıktım bende yani :D

Woolridge
07/12/2012, 16:46

İnanmayın beyler. 2 yıldır ders alıyorum adım hala KÖTÜ :((((

ViktorReznov
07/12/2012, 21:20
her türk keri doğar
erkek adama supportluk yakışmaz

Asıl delikanlılık kasmadan oyunu toparlamada olum. Kastıktan sonra herkes keser.

fatihgarip
14/12/2012, 06:17
Steam ID : Fatihgarip ekle off lane, hard support semi support farketmez

Goku
14/12/2012, 11:13
Asıl delikanlılık kasmadan oyunu toparlamada olum. Kastıktan sonra herkes keser.

Adam gibi adam, support gibi support onur. Gelirken meyve suyu al la hastayım.

Gehenna
14/12/2012, 12:23
başarılar ^^

Krizalid
14/12/2012, 14:10
Bi gelip steamden mesaj atmadınki hacu yoksa adam kıtlığı yasıyorum zaten birinci gün oyun attığım herkes 2. gün yok bıktım bende yani :D

Senden kaçıyolardır olm o zaman kaopfkgosphfkjgh

WHY YOU LITTLE
14/12/2012, 17:43

ee seni kastırmaya çalıstık gene ezildin :((((((((((((((((((((

FeedGuaranteed
15/12/2012, 00:45
bugün sabahlıyo muyuz :D