PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takım arıyorum

SinerJJi
19/12/2012, 02:17
Uzun süredir dota (5.84 serisinde noob takılsakta, kendimi 6.12 den beri geliştirmeye başlamıştım, kaç sene oldu hatırlamıyorum..) oynuyordum, fakat son zamanlardaki kalitesiz pub veya cm oyunlar yüzünden ara vermiştim. Son zamanlarda Dota 2 ye başladım ve çoğunlukla cm atarak hala kendimi geliştirmeye çalışıyorum, fakat belli bir süreden sonra yine pub oyunlarda adamlara "stack yapmadan pull yapma, creeplere vurma, pushlama, courier, warding de warding nerede, üstünde niye tp yok" gibi laf anlatmaktan oyun oynamaya fırsat kalmıyor. Bu nedenle kendime hergün train atarak kendini geliştirmeyi hedeflemiş bir takım arıyorum. Hard, easy, mid, nuker, support(kendimi geliştirmem lazım), off vs. gibi görevler farketmeden hepsini yapabilirim. Yeter ki takım için, kazanmak için oynayan beş kişi olsun, bir ya da birkaç kişinin egosunu tatmin etmek amacıyla toplanmış bir takım olmasın.

Fakat eleştiriye gelemeyen, kendisini best of turkey, şu heroda en iyi benim gibi düşüncelere sahip olmasından kaynaklı kendini geliştirmeye kapamış insanlar hiç eklemesin bile.

Unutmadan, yaş 23, skype, ts, raidcall ıvır zıvır mevcuttur. Denemek için birkaç maç atmak isteyen olursa:

http://steamcommunity.com/id/SinerJJi

napstar
19/12/2012, 02:25
Ben seni nereden hatırlıyorum ya? Eurobattle'da var mıydın? Eğer oradaki sinerji ise(n), bu adam iyi beyler :)

+ZAPORT

ViktorReznov
19/12/2012, 02:42
Yanlış anlaşılmasın önce onu söyleyim.

"Bu her rolü yaparım" adamları kaliteli ve bilgili cm oyuncuları tarafından "yani hiç cm deneyimin yok demek oluyor" şeklinde anlaşılır her zaman, bence.

SinerJJi
19/12/2012, 03:01
her türlüden kasıt neler yapabileceğimi, neyde özellikle eksik olduğumu yazdım. Zaten ben ne yazarsam yazayım boş, oyun atıp gerçek anlamda görmedikten sonra :)

Buarada evet eurodakide bendim ve eyv. :)

Zaphart
19/12/2012, 03:14
Ben seni nereden hatırlıyorum ya? Eurobattle'da var mıydın? Eğer oradaki sinerji ise(n), bu adam iyi beyler :)

+ZAPORT

Zaport ne la baaa mı daş atıyon!?