PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Liglerde ve Turnuvalarda yer alacak takım aranıyor

YigitCilek
24/12/2012, 18:22
Merhabalar adım Yiğit. 18 yaşındayım. İstanbul Teknik Üniversitesi'nde ve State University Of New York Maritime College' da okuyorum. Profesyonel anlamda oyuncuyum. Video oyunlarıyla yıllardır iç içeyim. Gamerturks'te Genel Yayın Yönetmeni, Leadergamer'da Publication Coordinator ve Merlin'in Kazanı'nda Freelance Writer olarak çalıştım. Blizzard oyunlarına aşırı derecede hayranım. Starcraft Diablo Warcraft ve World Of Warcraft olmak üzere bütün oyunlarını oynamaktayım. 5 yıl önce kuzenim ile başladığım DOTA'ya geçen gün yine kuzenimin invite'ı ile DOTA 2'ye başlamış bulunmaktayım. Takım arıyorum. Supporter ve Carry role'ündeyim. Takımdan beklentilerim, turnuvalarda ve liglerde oynamak tecrübe kazanıp daha iyi yerlerde daha iyi takımlarla karşılaşıp daha çok deneyim kazanmak. Takıma verebileceklerim, akşam 6 gibi en geç 7 gibi online olup gecenin gittiği yere kadar online olarak kalabilirim. Takım ruhuna kesinlikle uyum sağlamamdan şüphe etmeyin. Gerekli öz veride bulunurum. Ego tatmini yapmaktansa takımımı iyi yerlerde görüp gururlanmayı tercih ederim. Size çok çok iyi oyuncuyum ben şöyleyim kılım yünüm demeyeceğim. Eksiklerim varsa bunu takımca üstesinden gelebileceğimize, takım arkadaşlarıma da her daim yardımda bulunacağıma eminim.
Eğer beni takımınızda görmek isterseniz iletişim bilgilerim:
mail: yigit.cilek@gmail.com
Steam: YigitCilek

Not: Merlin'in Kazanı'nda yazdığım Dota 2 ön incelemesini de siz Dota severler ile paylaşmak isterim.
http://www.merlininkazani.com/Dota_2-oninceleme-45745p1.html
Herkese iyi oyunlar

Krizalid
24/12/2012, 18:23
SUNY öğrencisisin galiba şu an amerikada mısın?

YigitCilek
24/12/2012, 18:25
evet suny öğrencisiyim şuan istanbuldayım 2014 ocakta new yorka gidiyorum

Burakula
24/12/2012, 18:31
amerikaya gidince eu serverinden oynarsan ping olur dostum çok iyimser iyi niyetli kariyerli bi gence benziyosun. sana akıl değil bi nevi fikir vereyim dostum kesin ingilizcen sağlamdır american forumlarına takılıp ordan bir clan bul. imkanının daha çok olacağı yolunun daha açık olacağı kesin bişey Türkiye de hatrı sayılır klanlar zaten dolu durumda diğer klanlar da seni istediğin yere götürmekten çok ama çok uzak sen gel beni dinle.

yeni kurulcak ya da kurulmuş ya da gelecek vaadetmekten çok uzak bir Türk clanına gireceğine amerikan dotasında kendini tanıt olursa orada bişe olur hem server olarak falan da rahat olur oh miss.

YigitCilek
24/12/2012, 18:35
bu konuda biraz milliyetçi gibiyim sanırım amerikan takımı için ödün vereceğime türk takımını tercih ederim

Burakula
24/12/2012, 18:47
bu konuda biraz milliyetçi gibiyim sanırım amerikan takımı için ödün vereceğime türk takımını tercih ederim

ben aradığınortamı buabilmen açısından dedim. ne güzel imkanın da var. belki sağlam oyuncusundur Türk bi dotacı competetive sahnesine falan çıkar milliyetçi yanını da böyle tatmin etmiş olursun. yoksa gireceğin bi Türk takımının oralara gelmesine daha bi 5 6 sene var en azından. Türk competetive dota kısmı fun dan ötede bir durumda değil bilmiş ol yani.

YigitCilek
24/12/2012, 18:57
ben aradığınortamı buabilmen açısından dedim. ne güzel imkanın da var. belki sağlam oyuncusundur Türk bi dotacı competetive sahnesine falan çıkar milliyetçi yanını da böyle tatmin etmiş olursun. yoksa gireceğin bi Türk takımının oralara gelmesine daha bi 5 6 sene var en azından. Türk competetive dota kısmı fun dan ötede bir durumda değil bilmiş ol yani.

tavsiyeniz için teşekkür ederim

Nighthawk
24/12/2012, 19:08
En önemli kısımdan bahsetmemişsin, Dota'da tecrüben/başarıların nedir?

Türkiye'de ciddi düşünen 1-2 takım var onlar da tanınmadık oyuncu alımına o kadar açık değiller takdir edersin ki.

YigitCilek
24/12/2012, 19:15
En önemli kısımdan bahsetmemişsin, Dota'da tecrüben/başarıların nedir?

Türkiye'de ciddi düşünen 1-2 takım var onlar da tanınmadık oyuncu alımına o kadar açık değiller takdir edersin ki.

Evet haklsınız. Size şunu başardım işte kanıtı bu gibi somut bir şey gösteremeyeceğim. Lakin şunu belirtmek isterim 5-6 yıldır dota'yı keyif için oynayan biriyim. Editörlük yapmamla beraber çok fazla bu işi profesyonelliğe dökmedim. Daha doğrusu dökemedim. Yazarlığa ara verince Türkiye Dijital Oyunlar Federasyonu TÜDOF'nun neler hedeflediğini ve bu hedeflerin de Türkiye açısından ne kadar önemli olduğunu bildiğim için profesyonel olarak ülkemi temsil etmek isterim. Dota'da bu hususta kendime en güvendiğim platform.