PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kac kez abdest almalıyım?

fikho
10/01/2013, 00:37
4361

işin ilginc tarafı hepsindede en cok kill alan en cok kasan benim ama hep mağlubiyet daha öncede böle bi manzarayla karsı karsıya kalmıstım ve o 400 vinli hesabım 40 günlük havuza düşünce bu hesabı acdım daha kac kere abdest almalıyım ?

MrFoseptik
10/01/2013, 00:45
senin picklerin hepsi carry. zaten en çok senin kasman lazım. bir de başka rolleri dene.

Hapkido
10/01/2013, 00:48
Hmm 11 yenilgi 2 galibiyet var. Yani 11/2=5.5. 5 gusül 1 normal abdest kafidir.

Insomniac
10/01/2013, 00:48
oyunu sil tekrar yükleme.

bgcndbk
10/01/2013, 00:52
ölümünekericilerdatkom

Burakula
10/01/2013, 01:43
keri almaktan ciğerin solmuş oğlum senin. git bir rus serverinde support al. bir carrynin neler yapmaması gerektiğini iyi öğren ve sonra öğrendiklerini kullan.

fikho
10/01/2013, 01:49
senin picklerin hepsi carry. zaten en çok senin kasman lazım. bir de başka rolleri dene.

kardeş carry almayıncada 10 dk sürmüyor direk gg oluyoruz
simdi cıktığımbir oyunda blood oynuyordum bi ogrede aghanimsiz 6 lvl de 3x attı buyback yaptım gittim kesicem bir ultilik canı var gene 3x patlattı öldüm oyunu aldık ama var bi cenabetlik cözemedim gitti

fikho
10/01/2013, 01:54
bu arada sup al diyosunuz gecen enigma aldım svene diyorum gel kardes hazır daedalusun var ultin var mom var bir ulti acayım rampage yap yok adam nc den cıkmıyor o gün ettiğim küfürlerle baya bi günaha girdim :D

napstar
10/01/2013, 01:57
Sheever'dan (https://twitter.com/i/#!/SheeverGaming/media/slideshow?url=pic.twitter.com%2Fgy4sdYmo) pek bir farkın yok :')

Burakula
10/01/2013, 02:00
Sheever'dan (https://twitter.com/i/#!/SheeverGaming/media/slideshow?url=pic.twitter.com%2Fgy4sdYmo) pek bir farkın yok :')

kerem sheever a bir sana iki:D ne alakası var lan konunun sheevarla falan :D

Jesus
10/01/2013, 02:30
ne kadar saçma bir durum yani sende hiç suç yok sen çok iyisin tüm maçları başkaları yüzünden kaybettin demi :O

fikho
10/01/2013, 02:37
ne kadar saçma bir durum yani sende hiç suç yok sen çok iyisin tüm maçları başkaları yüzünden kaybettin demi :O

aynen öyle kardesim suandada riki oynuyorum 12-0 rım pudgede 0-13 :D birde mid kasdı :D

bu arada pudge bizim takımda :D

fikho
10/01/2013, 03:48
evet arkadaslar su oyundada huskar 1-15 ben slark ile 11-2 oynadım :D devam ediyoruz sabaha kadar bakalım daha kimler cıkıcak :D

karşı takımda herkes kusursuz oynamaya devam ediyor :)

huskarımız mid :)

Chic'N'Stu
10/01/2013, 04:34
evet arkadaslar su oyundada huskar 1-15 ben slark ile 11-2 oynadım :D devam ediyoruz sabaha kadar bakalım daha kimler cıkıcak :D

karşı takımda herkes kusursuz oynamaya devam ediyor :)

huskarımız mid :)

stream yapta bari forumda kirlilik olmasın kardeşşş

Berkantk
10/01/2013, 09:05
eğer leave havuzunda falansan ondan olur. Leave havuzuna düşünce senin takıma aptalları doldurup, karşıya dendinin paçalarından akmış adamlar geliyor genelde.

Bu olay bende de var. Dotabuff'tan son 3-4 sayfama bak. Win-lose farkı 35-40 falandı. 1.5-2 hafta da 10'a düşürdüm. Sonra oyundan sıkılıp mmo aramaya başladımdı :/

Sarper
12/01/2013, 11:06
Kardeşim biraz da support oynamayı dene ve elbette ki kafana göre pick yapma karşı takıma ve kendi takımına göre pick yap canım r2 oynamak istiyor dersen de karşında dayanıklı herolar varsa(Night stalker, Centaur, Spirit breaker) kimseyi kesemezsin r2nin karşısına kolay kesebileceğin herolar lazım (Cm, Lina, Drow ranger,) böyle düşün ve biraz daha turnuva falan oyna izle profesyonelleri

samet33
12/01/2013, 11:48
Bazen umursamazsın kazanırsın bazende kazanmak için yapmadığın proluk kalmaz yenilirsin ki en siniride bu :D

TauHunter
12/01/2013, 13:04
Kötü olduğun için kötü oyuncular denk geliyor.

Sprivia
12/01/2013, 13:52
kardeş carry almayıncada 10 dk sürmüyor direk gg oluyoruz
simdi cıktığımbir oyunda blood oynuyordum bi ogrede aghanimsiz 6 lvl de 3x attı buyback yaptım gittim kesicem bir ultilik canı var gene 3x patlattı öldüm oyunu aldık ama var bi cenabetlik cözemedim gitti

Ogre 6lvlda 3x multi atamaz.

2.si win lose oranın kaç priorityn normalmi highmi very highmı. Tahminimce normalde oynuyorsun bu yüzden kendi seviyendeki kötü oyuncular sana denk geliyor. Tabiiki aralarından 1-2oyunda fragın yüksek olunca kendini "iyi" bir oyuncu sanman çok normal.

Sercan<Michaell>
12/01/2013, 23:00
Adam hakli olabilir ya bazen cidden bana da bir seri oluyor oyunu silesim geliyor. 4 5 oyun ardarda öyle adamlar geliyo ki cidden artık böyle daral gelmişti. Neyse ki şimdi normale döndük :D Kötü oyuncuya kötü oyuncu gelmesi gibi birşey yok yani. Winrate ortalamana göre gelir. Benim şuan %50 winrate. Daha oyuna yeni başlamış 2 oyun atmış 1 ini kazanıp birini kaybetmiş adamın winratesi de %50. aynı oyuna atabiliyor seni. Ben atmışım 500 oyun adam atmış 2 oyun aynı oyuna düşüyoruz. Bunları gördüm. Düzeltmeleri lazım.

Burakula
12/01/2013, 23:17
vay arkadaş hala şu matchmakingi savunan var valveden para aldıklarını düşünmeye başladım:D:D

dostum sana önerim bu duruma alışmaya çalış çünkü dota2 matchmaking itibariyle naidr durumlar dışında bundan ibaret. tam keyif almaya başladığın anda senin takımın seni yenicektir sürekli. sanırım dota2 ye fazla bağlanmayalım diye böyle yapmışlar düşünceli adamlar.

napstar
13/01/2013, 00:17
vay arkadaş hala şu matchmakingi savunan var valveden para aldıklarını düşünmeye başladım:D:D

dostum sana önerim bu duruma alışmaya çalış çünkü dota2 matchmaking itibariyle naidr durumlar dışında bundan ibaret. tam keyif almaya başladığın anda senin takımın seni yenicektir sürekli. sanırım dota2 ye fazla bağlanmayalım diye böyle yapmışlar düşünceli adamlar.

Olum anla artık kimse senin ne kadar eğlendiğine bakmaz. :D Adamlar o şekilde daha çok para kazanıyorlar ve o şekilde devam edecek. Hee, ne zaman insanlar bu sistem yüzünden oyunu bırakmaya başlar o zaman değişir. Bu arada diğer başlıkta milletin 2 hafta oynayıp W/L oranından dolayı Dendi ile maç yapabildiğini yazmıştın. E sende yapabilirsin bunu. Aç yeni bir hesap, zaten nooblar gelecek karşına kazanırsın bütün maçları. Bak ben açtım daha bugün; AL (https://dotabuff.com/players/120944385)

Bir de çok stresli gördüm seni al (http://8tracks.com/dismenore/magic-mushroom) rahatlarsın. Az önceki magic mushroom başlığından nerelere geldim, nasıl rahatladım belli değil. :3: