PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Private Server

WrongheR
11/01/2013, 00:27
Private serverde oynayan biri var mı formda ?

birde oynadığı serverin major minor fix yüzdesi ne kadar ? yada bug oranı ?

Ben monster oynuyorum playerlerin 3-12 yaş arası olmasından dolayı bıraktım mesela

eskiden neverendless vardı %98 e kadar getirmişlerdi major fixi acaba böyle bir server mevcut mu elinizde daha ünlü olmamış filan

orjinal oyna diyecekler maddi imkan yok maddi :)

FuatKoseoglu
11/01/2013, 00:28
Bence hocam orjinale başla hiiç uğraşma,fiyatlar o kadar düştü ki gel beni oyna diyor. Hem orda 60 yaşında adamlar bile var ailesinden gizli geçe kalkıp oynayanlar yardımsever insanlar.

WrongheR
11/01/2013, 00:42
malesef ya üniversite öğrencisiyiz kalan ekstra paraları wowa verme gibi bir önceliğimde kalmıyor :(

Famera
11/01/2013, 00:51
Molten-Wow'u kesinlikle öneririm Hem İlgililer Hemde her ülkeden mevcut hem de baya bir kalabalık server Google'dan bakabilirsin.

WeRdeR WeReMeM
11/01/2013, 01:04
Bug fix oranları her serverda yalan. Hele ki %98 gibi bir oran söz konusu olamaz. Öyle bir şey olsa bizim orjinal serverda oynamamızın mantığı kalmaz yani. %50 bulursan öp başına koy o bile yok yani. Genede kendin bilirsin tabi ki. Molten wow'da bende oynamıştım :)

FuatKoseoglu
11/01/2013, 01:34
malesef ya üniversite öğrencisiyiz kalan ekstra paraları wowa verme gibi bir önceliğimde kalmıyor :(

Hocam aslında WoW oynamak karlı bir iş,evden çıkarmıyor ki para harcamıyorsun doğal olarak 2 aylığı iste 48 tl günde 1 tlye bile gelmiyor,öyle düşünmek lazım.
Dışarı cıktığında hertürlü 1 tlden fazla harcadığımızı düşünürsek çok karlı bir iş bence,zamanın varsa :D

WrongheR
11/01/2013, 03:08
valla 4 yıldır açıktı never , kuzenimle 2 yıl oynadık hani clasın talentini talent spellerden tut pusback olaylarına kadar hepsini düzeltmişlerdi.Satılma veya cataya geçilme durumunda server bi fail yaşadı ondan sonra o serveri gören olmadı ya molteni de biliyorum hack olanağı yok diye biliorum orda tp hack ide kaldırdılar en son hatta laga girip yürüyünce bile dc veriyor :)

samet33
11/01/2013, 11:01
Orjinalin yerini hiç bişey tutmuyor tabiki

Molten de 2 saatte 1000 triump kazanma yöntemi var şikayet olmazsa yeni char açıp 1 günde 5.5 pve 5.5 pvp hazır hale getirebiliorsun :P Okadar kastım kastım sonra bu yöntemi gösterdiler way arkadaş dedim ya emekler ziyan ^^

Berkantk
11/01/2013, 14:26
Ben de molten'de oynuyorum. Bence gayet iyi, şimdiye kadar 1 tane buglı görev ile karşılaştım. Belki de ben yapamadım anlamadım orada olayı. 51 level'e kadar 1 tane bug'lı o kadar. Kalan her şey bence gayet iyi veya oyunu orjinalini bilmediğim için öyle geliyor olabilir :) Molten'de her milletten adam var. Her görevde 2-3 kişi görebiliyorsun çevrende server kalabalık yani.

WrongheR
11/01/2013, 18:39
Orjinalin yerini hiç bişey tutmuyor tabiki

Molten de 2 saatte 1000 triump kazanma yöntemi var şikayet olmazsa yeni char açıp 1 günde 5.5 pve 5.5 pvp hazır hale getirebiliorsun :P Okadar kastım kastım sonra bu yöntemi gösterdiler way arkadaş dedim ya emekler ziyan ^^

kaldırdılar o olayı ya bende biliyorum 5hc atıon :)

samet33
11/01/2013, 18:40
kaldırdılar o olayı ya bende biliyorum 5hc atıon :)

yok ya hunter petiyle filan yapıodun belki bunuda kaldırmışlardır oldu baya

TauHunter
11/01/2013, 19:50
molten -wow

WrongheR
01/02/2013, 16:29
Molten wow'da oynayan arkadaşlar hangi rate/server seçeyim Frostwolf / neltharion / Warsong (Warsong seçmem imkansız öyle hardcore pvp manyağı değilim)=

Berkantk
01/02/2013, 17:07
ben wotlk oynuyorum :/

TauHunter
01/02/2013, 19:42
Molten wow'da oynayan arkadaşlar hangi rate/server seçeyim Frostwolf / neltharion / Warsong (Warsong seçmem imkansız öyle hardcore pvp manyağı değilim)=

Wotlk lordaeron ve ragnarosta oynuyorum 2 yıldır. Eğer wotlk oynasaydın yardım edebilirdim.

Private serverları merak eden arkadaşlar genellikle iyi serverlarda bug filan yok ama oyuncular çok kötüdür. Yüksek gearınız ve beyniniz varsa çok kolay gelir ki orjinalde de öyleyse oynamanın mantığı yok.

WrongheR
01/02/2013, 23:10
4 tane takılcak türk bulsam yeter rdf ordan 10M akıcamda insan yok yabancıyada güvenemiom rdf de herşeyin temeli rdf

TauHunter
02/02/2013, 00:25
4 tane takılcak türk bulsam yeter rdf ordan 10M akıcamda insan yok yabancıyada güvenemiom rdf de herşeyin temeli rdf

günlük rdflerle nereye varabilirsin ki :/ bende en son 400 frost vardı herhalde primordial aldım baya galiba shadowmourne görevini yapmayı planlıyorum.

WeRdeR WeReMeM
06/02/2013, 22:36
Orjinal server iyidir candır. Boş verin free server'ları :) Aylık 13 Euro veremiyor musunuz şimdi ?

TauHunter
06/02/2013, 23:20
Orjinal server iyidir candır. Boş verin free server'ları :) Aylık 13 Euro veremiyor musunuz şimdi ?

fakiriz :(

Famera
07/02/2013, 02:36

Katılıyorum "Adam dibine kadar haklı :D" Sahsen ben geçtim Orjinal serverin Tadı farklı" ayda 25 - 30 TL veremiyor musunuz yani? Vermesseniz bile o para illaki başka bir boş yere çıkıyor kanımca

Ayrıca Oğuz sorun paket almakta ya :D Pandariyı almak için sabırsızlanıyorum :D bir gün alacam onu :D

WeRdeR WeReMeM
07/02/2013, 09:12
Bazen kampanyalar oluyor ilk 4 paket çok ucuza satıyorlar. Takip edin alın derim ben. Ayrıca 1 paket bile alsan zaten 1 ay oynama süresi veriyor size. Deneyin derim yani 30 lira nerelere harcıyoruz değil mi ? Fakirlikle alakası yok durumun. Parayı ota boka harcayınca fakir olmuyorsunuz ama :)