PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 6. WeplaEs Dota Turnuvası 5v5

KsK_Raist
13/01/2013, 12:52
http://b1301.hizliresim.com/15/f/hx5cu.png (https://www.facebook.com/WeplaElectronicSports)

Facebook Sayfamız'dan da takip edebilirsiniz : Facebook/WeplaElectronicSports (https://www.facebook.com/WeplaElectronicSports)

Turnuva başlama tarihi : 16.02.2013
Kayıtların bitiş tarihi : 14.02.2013 saat 21.00'a kadar.

Turnuvaya Katılım Formu Ve Şartları

Takım başına 50 TL ücret alınacaktır.

Takım Adı:
Takım Kaptanı:
İletişim Tel No:
Tel Sahibinin Adı:
Takım Oyuncuları;
Oyuncu 1:
Oyuncu 2:
Oyuncu 3:
Oyuncu 4:
Oyuncu 5:
Oyuncu 6:
Oyuncu 7:
Oyuncu 8:

Şeklinde msj olarak forum'dan bana PM atarak kayıt yaptırabilirsiniz. Forum'a giriş yapamayan playerlar mail olarak formu atabilirsiniz... [ email ] ( timur_15@hotmail.com )

Takımlar en az 6, en fazla 9 oyuncu bulundurabilir.
Yedek oyuncu ve asıl oyuncular hariç, hiç bir nickde başka bir oyuncu oynatılmayacaktır.

Turnuva Kuralları
Oyun modu -cmzm dir.
Turnuva haritasi 6.77 dir. Kesinlikle değiştirilemez.
Maçlar, bir taraf rakibinin ancient'ını (throne/tree) yıkana ya da bir taraf forfeit(ff) verene kadar devam eder.
HER NE OLURSA OLSUN.TURNUVA BOYUNCA MAÇLARDA SADECE TAKIM KAPTANLARI KONUŞABİLİR. Eğer bu kurala uyulmazsa 1. kez ikaz edilir . 2.'sinde takımı yada oyuncuyu hakem kararı ile diskalifiye edilir.
Serverda gproxy sistemi olduğu için save alma gibi bir durum yoktur.
Pause aliıken combat olmamasi kayıdi ile kaptanlar pause alabilir sadece. Fakat pauseleri mutlaka hakemler geri sayım yaparak açacaktir.
Takımlar maç saatinden 10 dakika önce cw kanalında hazır olmalıdır.
Ödüllü bir turnuva oldugu için takımlar maç saatinden 15 dakika sonra gelmezler ise free win verilecektir.
Maç tarihleri ve fixtür için katilimlarin kesinlesmesi bekleniyor. İstenilen 32 takim bulunur ise ön eleme ardından grublar , loosers ve winners breaket ile devam edilecektir. Fakat katilim az olursa takım sayına göre uygun bir fixtür seçilecektir.
Maç tarihi değiştirme konusu sadece çeyrek final ve sonrasinda olabilir. 2 takim kaptanları anlaşır ve turnuva yöneticisine bildirirse maç saatinde değişiklik yapılabilinir.
Turnuva yöneticilerine, hakemlere veya diğer oyunculara herhangi bir biçimde hakaret eden oyuncular diskalifiye olucaklardir.Takım halinde yapmalari durumunda diskalifiye bir sonraki turnuvalara katilmama cezasi alacaklardır.
Bd ve item sinırlaması yoktur
Takım kaptanları haricinde all chat kullanılamaz.
Oyuncu düşmesi durumunda gproxy olduğu için hakem kararina göre ilk dakilarda veya oyun başlamamiş ise rmk geçilebilir. Pick'erın düşmesi durumunda rmk olacaktır.
Her oyuncunun WDC'si açik olmak zorunda'dır.

TURNUVA ÖDÜLÜ

Arkadaslar 32 takim olursa turnuva ödülü toplam en az 1600 tl olucaktir daha az takim olursa bir ayarlanma yapilcak ama en az 1200 tl toplam ödül olucaktir.
32 takım olmasi durumunda.

1. 1000 TL Premium Üyelik + Video
2. 400 TL + Video
3. 200 tl

Ödül verilecektir.

Turnuva Yöneticisi
1. KsK_Raist ( Stream )
2. [syh]Timurleng

Turnuva hakemleri :
1. [k]marx
2. Agressiontreaty
3. V_for_veysel
4. Aselsan

Amacimiz tr dota 1 camiasındaki en büyük ve en çok katılımlı turnuvayı yapmaktır :) Her türlü desteklerinizi bekliyoruz özellikle katilim olarak. Her maç tek tek streamlenecektir.1 ay gibi bir süre verdik çünkü finaller ve tatil nedeniyle. Katılımı kesin ve net olarak 32 takım olarak görmek istiyoruz. En düşük ihtimal 24 takım bekliyoruz.Maç saatleri stream linkleri ve benzeri duyurular bu baslik altinda yapilacaktir.

Turnuva hakkında ki soru, görüş ve önerilerinizi bu başlık altından belirtebilirsiniz. Eksik bilgi ve detaylar eklenilecektir.

sehnoc
13/01/2013, 13:35
herkes dota 2 de sen nerdesin :==))).

Insomniac
13/01/2013, 13:56
HER NE OLURSA OLSUN.TURNUVA BOYUNCA MAÇLARDA SADECE TAKIM KAPTANLARI KONUŞABİLİR. Eğer bu kurala uyulmazsa 1. kez ikaz edilir . 2.'sinde takımı yada oyuncuyu hakem kararı ile diskalifiye edilir.

Şu kural olmasa katılacaktık ama bu kural belimizden kitledi bizi.

Gray Fox
13/01/2013, 14:24
Keske dota 2 olsaydi

TNTacme
13/01/2013, 14:31
5 takım katılsa iyidir

Raichoxunrefleksleri
13/01/2013, 15:23

KSK_Raist'ten ne bekliyorum ki ben :D :D :D Elwind bile senden daha iyi her anlamda :(

JeanValjean
13/01/2013, 15:23
Dota 2 de böyle bir turnuva olsa gayet iyi olurdu. Katılması da , izlemesi de eğlenceli olabilirdi :) Dota da bir adam düşecek save al baştan gir. Sonra bir çok sorun cıkıyor böyle organizasyonlarda herneyse gl hf ^^

Zaphart
13/01/2013, 15:28
En önemli kural bu heralde büyük harflerle falan yazmışınız

Ratz
13/01/2013, 15:34
Umarım istediğiniz gibi bir turnuva olur.

Not: Turnuva Hakemleri: V_for_veysel Bu ne abi ya:DDDDDD

KsK_Raist
13/01/2013, 15:58
Umarım istediğiniz gibi bir turnuva olur.

Not: Turnuva Hakemleri: V_for_veysel Bu ne abi ya:DDDDDD

Neyseki dota 2' ye geçti :D Bütün maçlar stream olacağı için veyselide aldık :D

@zaphart ve diğerleri.. ;

Son günlerde dota yaşının 18'in altına düşmesi ve lise'li diye tabir ettiğiniz player'ların birbirlerinin anasına küfür edip kendi aralarında buna haraslama diye hitap ettikleri için böyle bir önlem aldık. Buraya trollemek amacıyla yazı değilde duyuru manasında olduğunu anlayıp turnuva ile ilgili 1-2 şey yazsaydınız çok daha etkili bir yazı yazmış olurdunuz.

@dota2 Turnuva ;

Dota 2 turnuvası olması için halen d1 dururken zor gibi. Zaten turnuva oluyor ama artık sponsor olabilecek ve büyük ödüllü turnuvaların olması lazım d2 için. Ayrıca çoğu kişinin bilgisayar sisteminin kaldıramaması ve bazı alışkanlıkların değiştirmesinin zor olmasından kaynaklı d1 ve d2 tamamen ayrıldı diyebiliriz. D1 oyuncuları d2 geçmek istemezsen ( belirli bir kısım ) kimiside d2 tercih etti. Ben d1 kısa bir süre daha aktif olup sonrasında oyundan uzak olacağım için D1 ile kapatmak istiyorum oyunu.. D2 ile ilgili 2 tane ilgilenen site var. Gamehonor ve TRDota. Umarım d2'de içinde bazı değişiklikler yapıp herkesin ilgisini çekebileği bir yapılanmaya gider. Şu anda LOL baya iyi durumda.

@JeanValjean

Sistemde gproxy olup bağlantı gittiğinde tekrar bağlanabiliyorsunuz. WDC içinde bu aktif 'tir zaten.

metojen
13/01/2013, 16:47
Turnuva hakemleri :
1. [k]marx

Komunüstlerin hakemlik yaptığı yerde nasıl adil bir turnuva bekliyorsunuz anlamadım bu adam para içi anasını satar la

KMARXWASHERE
13/01/2013, 17:38
Tarihe bakıldığında kimin para için neler yaptığını bildiğimize göre üstüme alınmıyorum metojen. Irkçı olmanın yanı sıra bir okadarda bilgisizsin. Neyse aglamaya devam metojen :)

WrongheR
13/01/2013, 17:51
boşuna reklam atıyorlar para wepladan çıkıyor nasılsa bunlar adamlarını kayırıp bir işler yaptırır baksana hakemler türk ve streamcının arkadaşları bir sorun yok mu sizce ?

JeanValjean
13/01/2013, 18:33
Turnuva hakemleri :
1. [k]marx

Komunüstlerin hakemlik yaptığı yerde nasıl adil bir turnuva bekliyorsunuz anlamadım bu adam para içi anasını satar la

Metojen tam anlamıyla ... sın :) Komünist ne demek önce bir onu öğren. ikinci olarak belli ki daha yaşın küçük Komünizm bir Din ya da Irk , yemek , meyve falan değildir. Komünizm ; http://tr.wikipedia.org/wiki/Kom%C3%BCnizm Biraz bilgilenin artık lütfen. Elinizin altında internet var bir kaç yararlı siteye girip araştırma yapın. Bilgi amelesi olamayın ! Kafalarınız USB bellek gibi kim ne veriyorsa hiç sorgulmadan taşıyorsunuz.

Polemiğe girmek istemiyorum.

KMARXWASHERE
13/01/2013, 19:00
Para wepladan cıkıyor lafını gerçekten anlamış degilim. Muhtemelen matematiğin zayıf ya da bu konularda biraz bilgisizsin. Streamerın arkları demişsin normalde turnuvayı duzenleyenler sadece adminler mi olur bende bunu soruyorum sana?

TauGunner
13/01/2013, 19:16
Marxizm forever^^

KsK_Raist
13/01/2013, 21:59
Buraya nolmuş böyle baya komikleşmeye başlamış :d He wepla parayı veriyor. Admin benim kendi arkadaşlarımı streamir yapıp yer söylüyoruz. Kendi takımımıza kazandırtıp tekrar turnuva yapıyoruz :DD

Foruma üyelik alırken bundan sonra 3*3 = tarzında soru sorupda üyelik vermek lazım :S Wepla'da bi ara konusu açılmıştı :D

Raichoxunrefleksleri
13/01/2013, 22:15
Metojen tam anlamıyla ... sın :) Komünist ne demek önce bir onu öğren. ikinci olarak belli ki daha yaşın küçük Komünizm bir Din ya da Irk , yemek , meyve falan değildir. Komünizm ; http://tr.wikipedia.org/wiki/Kom%C3%BCnizm Biraz bilgilenin artık lütfen. Elinizin altında internet var bir kaç yararlı siteye girip araştırma yapın. Bilgi amelesi olamayın ! Kafalarınız USB bellek gibi kim ne veriyorsa hiç sorgulmadan taşıyorsunuz.

Ben de senin gibi birinin nerden geldiğini merak ediyordum , ağır weplacıymışssın . Zaten senin gibi biri de çıksa çıksa wepla'dan çıkar .

TauHunter
13/01/2013, 22:36
Turnuva hakemleri :
1. [k]marx

Hoşgörülü olmayı öğrenmelisin.

Sende ukalalık yapmamalısın.

Lexsarko
13/01/2013, 22:54
WeplaES Dota 2 ile alakasız bir topluluk. İnsanların Dota 2'ye geçmesi zaten Wepla için olumsuz bir durum. Bu durumda Wepla yönetiminin Dota 2 turnuvası yapması komik olurdu. Dota 2 turnuvası yapılacaksa bile bunu yapacak platform Wepla değil. En azından ben yapmalarında bir mantık göremiyorum.

Tartışmalı olan kural bence yerinde bir kural ancak onun yerine rakibe veya hakeme yapılan hakaret veya tahrik, uyarı ve ardından diskalifiye ile sonuçlandırılarak biraz daha esnekleştirilebilirdi. Ancak oradaki asıl sorun kuralın büyük harflerle yazılmış olması.

Hakemlerin nicklerine göre değerlendirilmesini doğru bulmuyorum. Hakem olarak seçildiklerine göre belli oranda stabil insanlar olduklarını tahmin ediyorum. Streamer'ın veya yöneticinin arkadaşı olmalarında da bir sakınca görmüyorum.

WeplaES turnuva yönetimine başarılar dilerim.

WrongheR
14/01/2013, 00:41
weplanın eski ihtişamı mı kaldı ? bütün kalite dota2 ye kaydı.Bir ara garenaya bağlantım kesildi.Wepla ya bakayım dedim 2 oyunda 3 maphack .Kendi elerimle rapor ettim.Kendi oynadığım yer çok mu iyi ? hayır en azından arkadaşlarımla görüşebileceğim bir sistemi var.

sehnoc
14/01/2013, 01:08
GENÇ KOMUNİSTLER RAHATSIZ :=)))

Timurleng
14/01/2013, 01:18
Kalite bir foruma sahip genelde bilgilendirme ve rehber üzerine kurulu bir forumda bu tarz trollemeleri görmek çok üzücü yapilan güzel bir etkinlik var ortada dota 1 adina..
dota 2 den bahsetmis herkes evet dota 2 ayri bir heycan ama nolursa olsun kökeni dota 1 dir bu yüzden bu turnuvayi düzenlemek amacindayiz dota 1 deki ortam baskaydi :)
desteklemeniz gereken bir turnuva oldugunu düsünüyorm ödülü gayet iyi dota 2 den bir çok takımın katilacagını garanti edebilirim. iyiforumlar.

ayrica o kurali koydu cunku oyuncular birbirlerine karsi cok seviyesiz olabiliyor.

Elwind
14/01/2013, 06:58
Ben d1 kısa bir süre daha aktif olup sonrasında oyundan uzak olacağım için D1 ile kapatmak istiyorum oyunu..

ksk_raist üstte kendiside yazmıs ama benim duyduğuma göre dotayı bırakma zamanının geldiğini ve bırakmadan önce turnuva düzenleyip topladığı paralarla kaçacağını söylemiş kankalarına..Ben bilmiyorum ne kadar doğru ama bu turnuvanın olup olmaması tamamen katılımcıların elinde..

adam 32 takım diyor takım başı 50 tl istiyor 32*50= 1600 tl ediyor bu parayıda ilk 3 takıma dağıtıyor, kendi hiç bi katkıda bulunmayarak turnuva düzenliyor oturduğu yerden,bunu yapması cok kolay isteyen herkes düzenleyebilir,neden wepla turnuvasına katılıyorsunuz ki gidin kendi turnuvanızı düzenleyin,raist bile yapabiliyorsa sizin neyiniz eksik ?

neyse raiste saygı weplaya katkı, paranızı alıp kaçsa bile ksk raist gerçekten cok iyi ve saf bi adam, paranın ne işe yaradığını bile bilmiyordur eminim.

Insomniac
14/01/2013, 14:04
paraları alıp kaçmamız gerek başka yolu varmı?
yok Raffi kaçacağı tek yer F tipi
çok Raffi ama hepsi senin elinin kiri

Paraları alıp direk kaçmamız gerek bir valiz kaldı
elimin kiri lavuğun hayatını sardı maptesel kaygı
yarama sargı yap bebeğim kendimdeyim.

Raichoxunrefleksleri
14/01/2013, 17:43
weplanın eski ihtişamı mı kaldı ? bütün kalite dota2 ye kaydı.Bir ara garenaya bağlantım kesildi.Wepla ya bakayım dedim 2 oyunda 3 maphack .Kendi elerimle rapor ettim.Kendi oynadığım yer çok mu iyi ? hayır en azından arkadaşlarımla görüşebileceğim bir sistemi var.

WEPLA ne zaman iyi bir server oldu ki ???

TauHunter
14/01/2013, 17:45

lanetlendik ya.

Raxim^^
14/01/2013, 20:49
Weplada toplam kaç tane takım var ki zaten :D 32 takım demişsin ödül çok olsun diye.

KsK_Raist
17/01/2013, 21:26
ksk_raist üstte kendiside yazmıs ama benim duyduğuma göre dotayı bırakma zamanının geldiğini ve bırakmadan önce turnuva düzenleyip topladığı paralarla kaçacağını söylemiş kankalarına..Ben bilmiyorum ne kadar doğru ama bu turnuvanın olup olmaması tamamen katılımcıların elinde..

adam 32 takım diyor takım başı 50 tl istiyor 32*50= 1600 tl ediyor bu parayıda ilk 3 takıma dağıtıyor, kendi hiç bi katkıda bulunmayarak turnuva düzenliyor oturduğu yerden,bunu yapması cok kolay isteyen herkes düzenleyebilir,neden wepla turnuvasına katılıyorsunuz ki gidin kendi turnuvanızı düzenleyin,raist bile yapabiliyorsa sizin neyiniz eksik ?

neyse raiste saygı weplaya katkı, paranızı alıp kaçsa bile ksk raist gerçekten cok iyi ve saf bi adam, paranın ne işe yaradığını bile bilmiyordur eminim.

Adeks turnuvasında görüşürüz genç..

Jeay
17/01/2013, 21:47

Obaaa Can geliyo musun :D

Elwind
17/01/2013, 22:13
yamuk burnunu alda gel :DDDDDDD

TauHunter
17/01/2013, 23:33
yamuk burnunu alda gel :DDDDDDD

kavga var bambambambam

Goku
17/01/2013, 23:44
https://www.youtube.com/watch?v=M4jqnrrrd7E

TauHunter
17/01/2013, 23:52

çok uyumlu oldu ya :D

WHY YOU LITTLE
18/01/2013, 00:06

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

Nyhuf
05/02/2013, 01:16

Yorumuma "LAN ÇOCUK" diye büyük harfle yazarak başlamak istiyorum.

Bre embesil; bu ve bunun gibi insanlar olmasaydı şu an senin değersiz varlığını bilen olmayacaktı. Dünya'da senden daha beterleri var ancak sen Dota tarihinde kullanılan "Velet" tabirine en uygun kişiliksiz yaratıksın. Tamam hakaret ediyor olabilir ama bunlar sadece bir insanı derinden etkiler. Sana dayak lazım! Laf sende bir etki bırakmıyor. ÇÜNKÜ HAYVANSIN(*)

* Büyük harflerle yazmak bağırmak anlamına gelir ve forum kurallarına aykırıdır.

FuatKoseoglu
05/02/2013, 05:21
Bu forumda birbirine hakaret etmeyen dost olan yok herhalde?

D1e-_-
05/02/2013, 12:11
obaa abime bak

Zaphart
05/02/2013, 13:49
Bu forumda birbirine hakaret etmeyen dost olan yok herhalde?
Gel biz dost olalım güzel güzel yaşayalım bırak bunlar birbirini yesinler

KsK_Raist
07/02/2013, 20:15
Turnuva clan alımları devam etmektedir.

@ elwind ... Neyse ki artık bazı çocuklar buraya dadanmış :) Dota 2 çıkmasa gidecek yerin yoktu :)

Sanırım senin için en uygun video bu olmuş..

http://www.weplaes.com/forum/topic/27674-monkeys-playing-dota-video-yapt%C4%B1m-beler/

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cq4jKEfGpgU

D1e-_-
08/02/2013, 12:17
Turnuva clan alımları devam etmektedir.

@ elwind ... Neyse ki artık bazı çocuklar buraya dadanmış :) Dota 2 çıkmasa gidecek yerin yoktu :)

Sanırım senin için en uygun video bu olmuş..

http://www.weplaes.com/forum/topic/27674-monkeys-playing-dota-video-yapt%C4%B1m-beler/

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cq4jKEfGpgU
:D :D hoş bir video lmuş

KsK_Raist
15/02/2013, 17:35
5 takım katılsa iyidir

Turnuvadaki takım sayısı 29 olup ayın 25'inde silk maçlar olalcaktır. Bazen konuşmaktan başka bir şey yapabilseniz diye düşünüyorum.

Son 10 gün... Son 3 takım...

Takım Ve Player List ;

1) (nTh) NoThing2Lose Spencerofmike ( RezzL , [bfc]-uur-1928 , -negro- , -[the-forever] coldpower , atınintikamı )

2 ) (4CMs) Kaptan EdwardTeach- ( masterchief xoynoznou phrenicus mesih )

3 ) (BGG) Clan Başkentli Gençler Gaming Rendntear ( PsMsT QQs7yLe Therlik Satriani23 MaguSM demonhuha )

4 ) (AC) Anima Comendenti AC-mudim ( AC-stormborn - AC-shuriken - AC-wheels - AC-generalsmoke - AC-theorder )

5 ) (jA) Jedi Academy JA.Eroslayer ( JA.Treaty JA.nyu JA.BOROMiR JA.suxlike Jedi Academy tiritay )

6) (TM) Trouble Makers Dark- ( Aragorn jackass_ black-aramis )

7) (MK) Mortal Kombat Smoke ( Subzero Jax Scorpion Raiden )

8) (WHO) Takım Kaptanı Aoxun ( h0scakal erecti0n_ KaraKara yourfacemyass niqhtcrawler )

9) (EXS) Expendables ThRoss ( Furi Pray- TheDarkness_ fsm fear )

10) (EGE) NET Sin45 ( Sin15 Sin0 NEVERMİND- LUCYNYU- -_ - HookAtmayanAdam )

11) (LQ) Legendary quintet [Bfc]Fik0 ( Electrical Tık [Bfc]Pain Webbiewela [Mirana] Powerpush )

12) (SCP) Sincaplar Kingtatar ( kacin wurm ponko delalim voidhilmi ambarat )

13) (GOZALIKE) DumbasSs ( nf-ironman FD_Godd wtf_druid pardonefendim vvolverine Cersei Patronus )

14) (TVXQ) QainichiNyorai ( WICRingDingDong JaiSheelal ressif3lt Isendir Wic-Shin )

15) (hxO) Hex Omega hxO-Known ( hxO-Gestapo hxO-DharmaBum hxO-TheLaw hxO-Dudee hxO-YumiYum )

16) (AYOL) Sanssizzenci ( Sanssizsperm [U]nstoppab[L]e Sanssizbedevi Sanssizdalyan Legoist )

17) (UNS) Unstoppables X Dermann ( Kafasindaa NtzS7YLE AtamizindeyiZ KingAhmOo_ SleappyHead Necroplax FuckerFuckera )

18 (EXT) Extreme Arcane]Bs-BB ( [Ex]-SabRe _JarHead_ cLA[u]S Akrin- Norther- )

19) (LKZR) Lekesizler Gndz ( Juraquilee Asics Accusative [Mıd]nightr zass markant )

20) (OS) OldSchool Hurricane ( MaCa|Sk SilenceSt0rm Skidrow- Edo- Crayff Loshereredos LazShorty )

21) (PPP) _h ( 0lose -asiler- cocuk_pro_ya bodi gs[Affedermi] [Kan]kusturucu Malabdul Crazymanyak )

22) (TBOG) [god]smistake ( asliburcinceyda :partshadow : rtw]flowerabbas rtw]halflight kfcdedemin whisperwind- can_ow )

23) (PFF) [A3]NeverLose ( Buldozerr Th3spark Abduel :Sxhlle :Screammyname cokbiliyonsen )

24) (Jmr) Jamiryo Apathetical ( Gaga_Tk Besu Rylaiayla Nebelwerfer VengefulSasuke [Besu] )

25) (OBG) Oldies but Goldies ObG]Super-_- ( ObG]MightyRusH ObG]Dendorn ObG]Hichkas ObG]Dombili ObG]PlusOne )

26) (3) III taltalmotili taltalmotili2 ( [otaku] tengokujin Dracary otaku )

27)) (sb) Sonra Bulucaz FckingAweSome ( Kukuman pipiman vamoswethrust forthehorde m.mc.stadale Nympheteminia )

28) (SSJQ) SerSeryjhojuq06 mydreamlife ( unlost replicent direnç doombull healyeah )

29) (exgo) Executioner Goons Ex]Go-Foxery ( Ex]Go-Cellatc Ex]Go-Clarity Ex]Go-Burjuva Ex]Go-Rss )

TauHunter
15/02/2013, 23:55
kaliteli takımlar....._.

berkbegins
16/02/2013, 01:37
Tarihe bakıldığında kimin para için neler yaptığını bildiğimize göre üstüme alınmıyorum metojen. Irkçı olmanın yanı sıra bir okadarda bilgisizsin. Neyse aglamaya devam metojen :)

Koministlik ne zaman ırk oldu?

wikipedia ne ya Das Capitali oku desen daha mantıklı olurdu.

Buraya nolmuş böyle baya komikleşmeye başlamış :d He wepla parayı veriyor. Admin benim kendi arkadaşlarımı streamir yapıp yer söylüyoruz. Kendi takımımıza kazandırtıp tekrar turnuva yapıyoruz :DD

Foruma üyelik alırken bundan sonra 3*3 = tarzında soru sorupda üyelik vermek lazım :S Wepla'da bi ara konusu açılmıştı :D

Nerenin adminisin bilmem ama biraz cool luk öğren insanları bilginle ezmek istiyorsan bknz. NH ayrıca (bilgi ile ezmek diye bişey olmadığını her bilgili insan bilir)

Ben de senin gibi birinin nerden geldiğini merak ediyordum , ağır weplacıymışssın . Zaten senin gibi biri de çıksa çıksa wepla'dan çıkar .

İşte troll olacaksanız yol budur..

WeplaES Dota 2 ile alakasız bir topluluk. İnsanların Dota 2'ye geçmesi zaten Wepla için olumsuz bir durum. Bu durumda Wepla yönetiminin Dota 2 turnuvası yapması komik olurdu. Dota 2 turnuvası yapılacaksa bile bunu yapacak platform Wepla değil. En azından ben yapmalarında bir mantık göremiyorum.

Tartışmalı olan kural bence yerinde bir kural ancak onun yerine rakibe veya hakeme yapılan hakaret veya tahrik, uyarı ve ardından diskalifiye ile sonuçlandırılarak biraz daha esnekleştirilebilirdi. Ancak oradaki asıl sorun kuralın büyük harflerle yazılmış olması.

Hakemlerin nicklerine göre değerlendirilmesini doğru bulmuyorum. Hakem olarak seçildiklerine göre belli oranda stabil insanlar olduklarını tahmin ediyorum. Streamer'ın veya yöneticinin arkadaşı olmalarında da bir sakınca görmüyorum.

WeplaES turnuva yönetimine başarılar dilerim.

Çağrı arkadaşımsın diye demiyorum şu yazıyı okumak için 2 sayfa serzenişle gözlerimi bozdum eyvallah.. yapılacak eleştirisel-bilgi verme amaçlı yorum budur işte..

Kalite bir foruma sahip genelde bilgilendirme ve rehber üzerine kurulu bir forumda bu tarz trollemeleri görmek çok üzücü

işte böyle güzel şeyler okumak hoşuma gidiyor :)

epic. aferim çocuk matematik 5 geldi heralde sana bu dönem.

Çıkışa gel tribi ama bişey demiyorum Kaana mustehak

Yorumuma "LAN ÇOCUK" diye büyük harfle yazarak başlamak istiyorum.

Bre embesil; bu ve bunun gibi insanlar olmasaydı şu an senin değersiz varlığını bilen olmayacaktı. Dünya'da senden daha beterleri var ancak sen Dota tarihinde kullanılan "Velet" tabirine en uygun kişiliksiz yaratıksın. Tamam hakaret ediyor olabilir ama bunlar sadece bir insanı derinden etkiler. Sana dayak lazım! Laf sende bir etki bırakmıyor. ÇÜNKÜ HAYVANSIN(*)

* Büyük harflerle yazmak bağırmak anlamına gelir ve forum kurallarına aykırıdır.

Anlattık anlattık anlamadı dövse artık birisi şu çocugu sonra resmini çekse profilim yaparım gerçekten VELET = Elwind

*KENDİ YORUMUM*

Katılan takımlar listesinde 4 kişinin oldugu takımlar var ama inşallah +1 bulurlar Weplada bi süre (kısa) oynamış biri olarak iyi şanlar katılanlara ve turnuvayı yönetenlere. 3 aylık troll ihtiyacımı giderdim sevenlerime ve zahmet edip kısa yorumlarımı okuyanlara teşekkürler +replerinizi bekliyorum..

berkbegins
16/02/2013, 01:39
trolledim iyice :D

Timurleng
16/02/2013, 10:15
takım kontenjanı dolmus olan turnuvamizda gayetde kaliteli takımlar mevcut listeyi inceledigimizde malesefki 3 tane tr de kaliteli olan takım hariç ki bu takımlar hwa kye ve dw takımlarıdır haricinde tüm takımlar turnuvaya katilmistir d2 nin buna etkisi büyük tabi.. turnuvaya 10 gün kala 32 takıma ulastık gurur verici birsey stream yapacak olan 7 kaliteli streamer vardir hakem olarak 8 arkadasimiz yönetici olarakta ksk_raist ve ben bulunuyoruz turnuva ödülü gayet iyi bir düzeyde her maç 1 yorumcu ve bir streamer ile sunulcak maç sonu röportajlari ve
turnuva aralarinda ve turnuva öncesinde yapilacak olan turnuva takım ve oyuncu degerlendirme streamleri maç önces takımlarin yaptigi diger maçlar ve diger turnuvalardaki maçlarini tartissacagimiz bir 15 -20 dakkalik degerlendirme streamleride olacaktir ve extradan turnuva takım ve oyuncular ile ilgili ankletler

ufak ödüllerin verilecegi ödüllü sorular ile izleyicileride streamlere dahil edecegimiz

uzun güzel hergün4-5 maç oynancak olan heycan verici büyük bir turnuva olacaktir.

tahminimce turk dota 1 camiasinda en fazla katilim oldugu en fazla stream izlenme sayisina ulasacagimiz bir turnuva bizibekliyor

daha önceki turnuva maçinda reklamsiz ve ödülsüz olan turnuvada final maçinda yaptigim streamin 550 izleyiciye ulastigini düsünürsek yaptigimiz reklam calismalari ile simdiden 1000 izleyiciye ulasacagimizi düsünüyorm..

sonuç olarak dota 1 deki en kaliteli forum olarak gördügüm game honor forumunda bu tarz trollemeler görmek beni üzdü destek veren arkadaslara çok tsk ediyorm

iyi forumlar turnuva boyunca takip etmeniz dilegi ile.

KsK_Raist
23/02/2013, 05:58
Takım listesi ve füxtürü linkten görebilirsiniz.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=223426524449105&set=pb.171228716335553.-2207520000.1361592525&type=3&theater

http://f1302.hizliresim.com/16/r/kdksy.png (http://www.weplaes.com/forum/topic/28192-turnuva-ma%C3%A7-saatleri/)

Burakula
23/02/2013, 06:16
turnuvaya girip maphack açıp karşı takımı trolleyesim geldi. ama arkadaşlarım kabul etmez bu isteğimi:D

Nana
23/02/2013, 20:04
ksk raist kendi fikirlerine uymayan arkadaşları banlıyan ve susturan saçma sapan bir herifsin bide buraya kadar gelip turnuva duyurusu yapıyosun yazık

Stahli
23/02/2013, 20:15
Umarım NoTideHunter alır gl hf

TauHunter
23/02/2013, 21:15
töğbe ya

Ahmet"FranJose"ÇOLAK
23/02/2013, 22:18
Timurleng
"sonuç olarak dota 1 deki en kaliteli forum olarak gördügüm game honor forumunda bu tarz trollemeler görmek beni üzdü destek veren arkadaslara çok tsk ediyorm "

Tamamıyla katılıyorum

Burakula
24/02/2013, 01:45
Umarım NoTideHunter alır gl hf

asdfsaggsadsfgh