PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GameHonor Turnuvalara ne zaman başlicak ?

Crosslink
18/01/2013, 18:07
Gamehonor olarak yapilan turnuvalar ne zaman başlicak acaba ? Bi nasip olmadi turnuvaniza katilmak . .

Insomniac
18/01/2013, 18:08
güzel konu

napstar
18/01/2013, 18:54
Naydavk'a bundan 3 gün önce bunun mesajını attım. Ne cevap verdiğini gelip kendisi yazsın benim dilim varmıyor :'(

Nighthawk
18/01/2013, 18:58
Naydavk'a bundan 3 gün önce bunun mesajını attım. Ne cevap verdiğini gelip kendisi yazsın benim dilim varmıyor :'(

Turnuvalar ne zaman başlayacak sorusuna cevap vermedim ki :)

Goku
18/01/2013, 19:49
Ee ne zaman başlayacak? Veya yapılacak mı ?

Nighthawk
18/01/2013, 20:28
Ee ne zaman başlayacak? Veya yapılacak mı ?

Hiçbir zaman kesinleşmemiş bir şeyi açıklamıyoruz. Şu an planlanmış/kesinleşen bir turnuvamız yok.

Crosslink
18/01/2013, 21:07
İşte neden yok :) Sıkıntı orda zaten :)

Lexsarko
19/01/2013, 00:53
Turnuvanın;

Türü
Zamanı, süresi
Kontenjanı
Başka organizasyonların turnuvalarıyla çakışma durumunun ayarlanması
Ödüllü olacaksa verilecek ödüllerin belirlenmesi ve bu ödüllerin temini
Profesyonelliğe yakışır, insanların kolay kolay eleştiremeyeceği, kapsayıcı ama yönetimi zor durumda bırakmayacak ölçüde esnek kuralların hazırlanması
Hakemlerin belirlenmesi, müsait olmaları, bilgilendirilmeleri hatta eğitilmeleri
Stream olanağının sağlanması
Turnuvanın tanıtımı
Başvuru esaslarının belirlenmesi daha sonrasında başvuruların alınması

ve aklıma gelmeyen daha bir sürü şey var yapılması gereken. Bunlar ciddi emek, zaman ve para isteyen şeyler. Bu yazdıklarım sadece hazırlık aşaması. Bunların ardından turnuvanın yönetimi var. Bu planladığın her şeyin plan dahilinde gitmesini sağlamak için de sürekli takip etmek gerekir.

Kısacası "hadi biz turnuva yapıyoruz katılım ücreti takım başına şu kadar bu parayı ilk üç takıma dağıtıcaz maçları izleyip gelmeyenleri eliycez" şeklinde turnuva yapılmaz. Yapılır da, GameHonor'da yapılmaz.

Anladığım kadarıyla yönetimin planladığı bir turnuva yok şimdilik. Olsa bile bu kısa bir zaman diliminde olmaz gibi görünüyor. Tabi D2TL yeniden başlayacak olursa o tahminen daha kısa zaman alacaktır.

Crosslink
19/01/2013, 04:36
Turnuvanın;

Türü
Zamanı, süresi
Kontenjanı
Başka organizasyonların turnuvalarıyla çakışma durumunun ayarlanması
Ödüllü olacaksa verilecek ödüllerin belirlenmesi ve bu ödüllerin temini
Profesyonelliğe yakışır, insanların kolay kolay eleştiremeyeceği, kapsayıcı ama yönetimi zor durumda bırakmayacak ölçüde esnek kuralların hazırlanması
Hakemlerin belirlenmesi, müsait olmaları, bilgilendirilmeleri hatta eğitilmeleri
Stream olanağının sağlanması
Turnuvanın tanıtımı
Başvuru esaslarının belirlenmesi daha sonrasında başvuruların alınması

ve aklıma gelmeyen daha bir sürü şey var yapılması gereken. Bunlar ciddi emek, zaman ve para isteyen şeyler. Bu yazdıklarım sadece hazırlık aşaması. Bunların ardından turnuvanın yönetimi var. Bu planladığın her şeyin plan dahilinde gitmesini sağlamak için de sürekli takip etmek gerekir.

Kısacası "hadi biz turnuva yapıyoruz katılım ücreti takım başına şu kadar bu parayı ilk üç takıma dağıtıcaz maçları izleyip gelmeyenleri eliycez" şeklinde turnuva yapılmaz. Yapılır da, GameHonor'da yapılmaz.

Anladığım kadarıyla yönetimin planladığı bir turnuva yok şimdilik. Olsa bile bu kısa bir zaman diliminde olmaz gibi görünüyor. Tabi D2TL yeniden başlayacak olursa o tahminen daha kısa zaman alacaktır.

Yazın çok iyi hoş eyvallahta sanki böyle bi iğneleme bi kizma var aga ben turnuva düzenlemediğim için ne kadar teferruatli olduğunu bilmiyorum bilgilendirdiğin için eyvallah

Elwind
19/01/2013, 05:29
D2TL harbiden iyiydi. eğlenceliydi ve kazanıyoduk her hafta,bence yapıcaksanız ücretli bi lig tarzı birşey yapın bunun öncesindede eleme turnuvası gibi birşey olsn, ordan çıkacak 1-2 takım ücretsiz alınsın lige girişte her takım 50 tl falan versin her hafta kazananada 100 tl verilsin bu şekilde adam lige girip her hafta girişte verdiği paranın 2 katını kazanma fırsatı bulur ve sizin cebinizden nerdeyse para çıkmaz,sonra bide ligde en cok oyun kazanan 4-6 takım arasındada double elimination son bi kapanış turnuvası yapıp bunun ödülünü kendi cebinizden verirsiniz (bu turnuvada 1 hafta falan sürecek) bu şekilde millet lige girip ilk 4-6 takım arasına girmeye uğraşır bu son turnuvaya katılmak icin hemde girişte verdiği paranın 2 katını kazanmaya uğrasır her hafta.böylece en ucuz şekilde sitenin reklamı + turnuva sağlanmış olur :D biraz trdota turnuvaları ve zavallı raistin wepla turnuvası karışımı gibi bişey oldu ama yinede tutar bence.

Vulcan
19/01/2013, 06:28
Birisi Ward diksinde Boris ortaya çıksın artık :)

Burakula
19/01/2013, 08:59
D2TL harbiden iyiydi. eğlenceliydi ve kazanıyoduk her hafta,bence yapıcaksanız ücretli bi lig tarzı birşey yapın bunun öncesindede eleme turnuvası gibi birşey olsn, ordan çıkacak 1-2 takım ücretsiz alınsın lige girişte her takım 50 tl falan versin her hafta kazananada 100 tl verilsin bu şekilde adam lige girip her hafta girişte verdiği paranın 2 katını kazanma fırsatı bulur ve sizin cebinizden nerdeyse para çıkmaz,sonra bide ligde en cok oyun kazanan 4-6 takım arasındada double elimination son bi kapanış turnuvası yapıp bunun ödülünü kendi cebinizden verirsiniz (bu turnuvada 1 hafta falan sürecek) bu şekilde millet lige girip ilk 4-6 takım arasına girmeye uğraşır bu son turnuvaya katılmak icin hemde girişte verdiği paranın 2 katını kazanmaya uğrasır her hafta.böylece en ucuz şekilde sitenin reklamı + turnuva sağlanmış olur :D biraz trdota turnuvaları ve zavallı raistin wepla turnuvası karışımı gibi bişey oldu ama yinede tutar bence.

50 katılım ücertiyle yeterli katılım olacağını sanan masum köylü. bence sorun adamların senin akıl edebileceğin şeyleri akıl edememesi falan değil zaten bu mümkün de değil. ya sadece üşeniliyor ya da site yönetimi gerçekten meşgul. eminim bu siteden başka işleri de vardır. tabi bu siteyi ihaml etmeye bahane olamaz yoğunsan niye yönetici oluyorsun ama karar merceği de ben değilim malesef.

Elwind
19/01/2013, 17:14
Gamehonor'un raisti sen misin

Woolridge
19/01/2013, 17:15

kahkaha attım ya :DDD

TauHunter
19/01/2013, 17:16

sesli güldüm.