PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mod Bugu

imported_Storm
14/12/2008, 00:31
Bugün int kafeye gitmistim. Dota yapcak kimse olmayınca botlarla yapayım dedim. Oyun baslıcak ben dalmısım son anda oyunu pause yaptım. Mod yazacaktım yazdım '-apneng' hiç bi yazı cıkmadı. Allah Allah dedim bi daha yazdım. '-apneng' gine olmamıstı. Sonra heralde su ne ve ng yi yanlıs yazıorum dedim. onları yazmadan '-ap' yazdım. Gine bir sey olmadı. Sonra sinir oldum resume yaptım (normal mode oynıcaktım) bi baktım söyle yazıor '' Storm has selected Allpick/normal exp AI/Normal Gold AI/Allpick/normal exp AI/Normal Gold AI/All Pick'' bune dedim sonra random cektim. Sansıma luci geldi. Nese oyun basladı. Ben cb yi bekliyorum. Bir baktım creepler 15 15 cıkıo. Noluoz dedim. 2. gelişlerinde düzelir dedim ama banamısın demiodu. Sürekli 15 15 gelio. Oyunun 2. dakikasında 13 leveldim. Adamlar beni yatırmaya geliyolar sonra creeplerin arasına sıkışıp acı acı ölüyolar filan. bizim arkadaki mage ler baya bi birikmişti. Sonra karsıda yuri varmıs geldi bir döndü. hepsini kesti. sonra arklar geldi cıktım ama cok zevkliydi deneyin derim ;)

ooo_fresh_me
14/12/2008, 01:40
nasıl denıyecez apneng mi yazcaz

imported_Storm
14/12/2008, 14:00
oyunu pause yap. sonra istedigin modu istedigin kere yaz. bence -apem yazıp earth al xD

mashed666
14/12/2008, 14:15
bu bug değil ne kadar yazarsan o kadar çok creep çıkar çok oynadık böyle oyunxD