PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FrK-QQC kimdir?

FrK-LigHt-QQC
19/01/2013, 22:18
merhaba forum ahalisi :ninja:

ben faruk ( furkan faruk özdiller) oyundaki ismimde FrK-QQC. 14 yaşındayım, esmerim, SBSye hazırlanıyrom (aslında hazırlanmyom xD). eh öyle böyle 4 yıldır dota oynuyorum genellikle wepla garena takılıyrm. dota sıktığı için böyle map ararken jfa diye bi map buldum çok hoş güzel yapmışlar türkçe felan. işte başka jfa oynayan kankiler aramak için bi trdotaya bi de bu foruma üye oldum. trdotada pek bişey bulamınca buraya geçtim çok güzel duruyo sitenin teması. işte buraya gelme hikayeim bu xD.

bu arada cs 1.5 ( 1.6cılara hayırrr xD) metin 2 oynarım. başka m2 oynayanlar varsa malazgirtteyim 45 suram var ( kankamda 70 var arasıra onla oynyom xD). bi ara knighta başladım sarmadı çok küfürcüler var gmler bişey yapmıoy.

umarm beni aranıza alrsınz. :D xD akarız arada

WHY YOU LITTLE
19/01/2013, 22:20
tauhunter or elwind ? :DDDDDDDD

TauHunter
19/01/2013, 22:22
Eğer cidden yazdıklarındaki gibiyse forumda kötü olaylarla karşılaşabilirsin.

ben değiliim.

FrK-LigHt-QQC
19/01/2013, 22:23

ha? :Ss

Eğer cidden yazdıklarındaki gibiyse forumda kötü olaylarla karşılaşabilirsin.

ben değiliim.

ne varmış yani yaşım küçük olabilir ama oyunculuk ve insanlık yaşta değil başladır.

TauHunter
19/01/2013, 22:24
ha? :Ss

ne varmış yani yaşım küçük olabilir ama oyunculuk ve insanlık yaşta değil başladır.

dakka 1 gol 1

FrK-LigHt-QQC
19/01/2013, 22:24
dakka 1 gol 1

öyle bırakırlar adamı xD

TauHunter
19/01/2013, 22:25
öyle bırakırlar adamı xD

xd???..

MrFoseptik
19/01/2013, 22:43

bi ara napstarın kardeşi vardım bu da elwind'in oğlu falan sanırım.

Burakula
20/01/2013, 02:44
xD xD İKSDE ...... (başka bişey yazamıyorum biri yardım etsin nolur:( xD

FrK-LigHt-QQC
20/01/2013, 04:15
xD xD İKSDE ...... (başka bişey yazamıyorum biri yardım etsin nolur:( xD

kardeş problem mi var?

Stahli
20/01/2013, 10:14
kardeş problem mi var?

Kardeş sana özelden söyleyecektim ama Buracula arkandan çok küfür etti benden söylemesi ; ) ; ) ; ) ; )
özellikle cs 1.6 ya laf atıyor diye çok sinirlendi adresini falan sordu ben söylemedim zor tuttuk yani dikkat et bence ; ) ; ) ; )

Lexsarko
20/01/2013, 12:55
Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ki? Yaşı küçükse ve cümlelerinde bir iki yere "xD" koyuyorsa ne olmuş? Bir çoğunuzun aksine dürüstçe yaşını söyleyip kendini iyi kötü tanıtmış. Bazılarınızın kendini bu kadar düzgün tanıtabileceğinden şüpheliyim.

Büyüğüyseniz, büyüğü gibi davranın. Lafım konu altına yazan herkese değil ama bazılarını yaşça ondan daha küçük davranıyor haberiniz olsun. Hoşgeldin demekten acizsiniz.

Hoşgeldin Faruk. İyi vakit geçirmeni dilerim. "Öyle bırakırlar adamı" "kardeş problem mi var?" tarzı şeyler yazmazsan forumdakilerle iletişimin açısından daha iyi olur.

Burakula
20/01/2013, 13:31
ben hala fake hesap olduğu konusunda %99 eminim

Lexsarko
20/01/2013, 13:34
Fake olma ihtimali varmış. Eğer öyleyse benim de söyleyeceğim birkaç şey var.

Raichoxunrefleksleri
20/01/2013, 13:51
Valla ilk başlarda bana da fake gibi geldi de , fake olduğunu sanmıyorum :( :(

napstar
20/01/2013, 13:57
Neyse tamam itiraf ediyorum benim feykim. Silin gitsin.

Pr0.
20/01/2013, 14:20
Komik

FrK-LigHt-QQC
20/01/2013, 14:38
yorumlar tek tek okudum neden böyle nefret ve fake diyenler var anlamadım yani yaşım küçük diye bu kadar muammele yapılmaz yani. siz hiç küçük olmadınız mı anlamıyorum. dışardaki 40-50 yaşındaki bunamış adamlarla aynı tepkiyi veriyorsunuz ayıp bence

Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz ki? Yaşı küçükse ve cümlelerinde bir iki yere "xD" koyuyorsa ne olmuş? Bir çoğunuzun aksine dürüstçe yaşını söyleyip kendini iyi kötü tanıtmış. Bazılarınızın kendini bu kadar düzgün tanıtabileceğinden şüpheliyim.

Büyüğüyseniz, büyüğü gibi davranın. Lafım konu altına yazan herkese değil ama bazılarını yaşça ondan daha küçük davranıyor haberiniz olsun. Hoşgeldin demekten acizsiniz.

Hoşgeldin Faruk. İyi vakit geçirmeni dilerim. "Öyle bırakırlar adamı" "kardeş problem mi var?" tarzı şeyler yazmazsan forumdakilerle iletişimin açısından daha iyi olur.

hoşbulduk abi galiba tek anlayışlı olan sensin.

Hapkido
20/01/2013, 19:47
yorumlar tek tek okudum neden böyle nefret ve fake diyenler var anlamadım yani yaşım küçük diye bu kadar muammele yapılmaz yani. siz hiç küçük olmadınız mı anlamıyorum. dışardaki 40-50 yaşındaki bunamış adamlarla aynı tepkiyi veriyorsunuz ayıp bence

hoşbulduk abi galiba tek anlayışlı olan sensin.

Yok şimdi biz küçükken bizim gibilerle dalga geçilmezdi. Daha doğrusu bizim küçüklüğümüz zamanında belki de internet şimdiki kadar popüler olmadığından, bizden büyükler bizimle dalga geçse bile bizim haberimiz olmaz ve yaptığımız işlere devam ederdik ama şimdi internet her kesimin kullandığı bir araç olduğu ve senin yaşlarındaki insanlarla dalga geçmek internette popüler birşey olduğu için (bi de metin 2 ve cs oynuyorsun bu da seninle dalga geçilme oranını artırır) seninle dalga geçilmesi gayet normal. Dalga geçtiğimden söylemiyorum bak.

napstar
20/01/2013, 20:07
Yok şimdi biz küçükken bizim gibilerle dalga geçilmezdi. Daha doğrusu bizim küçüklüğümüz zamanında belki de internet şimdiki kadar popüler olmadığından, bizden büyükler bizimle dalga geçse bile bizim haberimiz olmaz ve yaptığımız işlere devam ederdik ama şimdi internet her kesimin kullandığı bir araç olduğu ve senin yaşlarındaki insanlarla dalga geçmek internette popüler birşey olduğu için (bi de metin 2 ve cs oynuyorsun bu da seninle dalga geçilme oranını artırır) seninle dalga geçilmesi gayet normal. Dalga geçitiğimden söylemiyorum bak.

Bir cümle. Cümlemize.

FrK-LigHt-QQC
20/01/2013, 21:29
Yok şimdi biz küçükken bizim gibilerle dalga geçilmezdi. Daha doğrusu bizim küçüklüğümüz zamanında belki de internet şimdiki kadar popüler olmadığından, bizden büyükler bizimle dalga geçse bile bizim haberimiz olmaz ve yaptığımız işlere devam ederdik ama şimdi internet her kesimin kullandığı bir araç olduğu ve senin yaşlarındaki insanlarla dalga geçmek internette popüler birşey olduğu için (bi de metin 2 ve cs oynuyorsun bu da seninle dalga geçilme oranını artırır) seninle dalga geçilmesi gayet normal. Dalga geçtiğimden söylemiyorum bak.

o zaman napmam lazım?

Raichoxunrefleksleri
20/01/2013, 21:36
Zıplamak en uygun çözüm gibi gözüküyor .

napstar
20/01/2013, 21:44
o zaman napmam lazım?

Step up fast and be the first girl to make me throw this cash
We get money don’t be mad now stop hatein is bad
Please fill up my cup
Don’t mess around
We just wanna see;

LOG OUT

http://www.youtube.com/watch?v=KQ6zr6kCPj8

Raichoxunrefleksleri
20/01/2013, 21:55
Knka kimse de demiyor ki başlığın adı neden "FrK-QQC kimdir?" Sanki bana ünlü bir şirketin CEO'sunu tanıtıyorsun :D :ninja:

Nighthawk
20/01/2013, 21:57
FrK-QQC'nın yeni üye olup olmadığını merak ediyorsanız, hayır değil. 2010'da açılmış başka bir hesabı da var kendisinin.

Raichoxunrefleksleri
20/01/2013, 22:01
:o_o: :o_o: :o_o: Adam eskilerden çıktı beyler :o_o:

napstar
20/01/2013, 22:04
İşte o 2010 üyesi: TIKLA (http://www.gamehonor.com/member.php/4818-k0nTr)

Hapkido
20/01/2013, 22:06
o zaman napmam lazım?

Bir devlet değilim.