PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CC-Gaming Takımına +1 Oyuncu Aranıyor!

aresSonic
23/01/2013, 01:21
¯.* Takımımızda oynayabilecek adamın dotaya kesinlikle yeni başlamamış olması lazım. (ve dota 2 yede öyle) Takımda sadece sözümü dinleyip dediğimi anında uygulayabilecek bir yeteneği olmalı. Kendi kafasına göre istediklerini yapmayacak sadece komutları uygulayacak microsu mükemmel ve APM DEMON olması şart!!!!!!!!!

Rol belirtmiyorum cünkü her rolde oynaması lazım.1 Oyun carry oynuyorken diğer oyun sup oynayabilmeli. Her türlü heroyu aynı kabiliyette kullanacak sup ken dk 10 da radi kastırabilecek bir şahsi sup gücüne sahip olmalı. Lane de iken "3 oldumu hadi eziyoruz" diye düzgün bir atar yapıp götümüze batırmadan ezecek yeteneği olması lazım. Tüm herolarda uzman micro sağlayabilen combat ortasında laf yapmadan söylediklerimizi uygulayacak adam gir dedimi girecek kurtar dedimi kendini feda edecek adam olması lazım. Trainlere vakitli yetişebilecek en az 4 5 saat online süresi olmalı.

Tüm bu şartları sağlayabilecek bir profesyonel oyuncuyum diyorsan kendine beni ekle. (Ne senin zamanın boşa gitsin ne benim.)

http://steamcommunity.com/id/CC-Shadow

ßy ^Dante^

NOT : nickimi hatırlayıpda heyecan duyanlarda ekleyebilrler :)

Konuya trolleme, tartışma ve hareket içerikli mesaj yazanlar Yetkililere bildirilecektir. Lüfen sadece Ciddi Olanlar konu altına yorum yapsın!

Krizalid
23/01/2013, 01:30
Tavsiye etmiyorum.

-Trolleme değil.
-Tartışma değil.
-Hakaret içermiyor.
-Ciddi.

İyi akşamlar !

Axé Capoeira
23/01/2013, 01:45
Tavsiye etmiyorum.

-Trolleme değil.
-Tartışma değil.
-Hakaret içermiyor.
-Ciddi.

İyi akşamlar !

WHY YOU LITTLE
23/01/2013, 02:10
Tavsiye etmiyorum.ward al diyoruz soul ring recipe ağaç sage mask alıp lanee gidiyor :/

-Trolleme değil.
-Tartışma değil.
-Hakaret içermiyor.
-Ciddi.

İyi akşamlar !

Pr0.
23/01/2013, 02:11
Tavsiye etmiyorum.ward al diyoruz soul ring recipe ağaç safe mask alıp lanee gidiyor :/

-Trolleme değil.
-Tartışma değil.
-Hakaret içermiyor.
-Ciddi.

İyi geceler !

Ratz
23/01/2013, 02:18
Umarım istediğin gibi birini bulursun.

hohmlec
23/01/2013, 02:18
Tavsiye etmiyorum.

-Trolleme değil.
-Tartışma değil.
-Hakaret içermiyor.
-Ciddi.

İyi akşamlar !

CoolStoryBro
23/01/2013, 02:54
Eğer hakaret içerikli mesaj yazanlar konu altına yorum yapmıyorsa konu sahibini buradan yetkililere bildiririm. -aresSonic deyimiyle "kafası ibneliğe çalışan" biri

Not: Tartışmaya yönelik yazı, yetkililer umarım gereğini yapar!

Not 2: Ayrıca ne zamandır burada seviyeli tartışmaya izin yok onu da bilmiyorum.

Küfürleşme, hakaret gibi şeyler olmadığı sürece istediğiniz konuyu tartışmakta özgürsünüz. O yüzden forum buranın adı.

Gerçi seviyesizlik çıkaran ve haksız olmasına rağmen yönetim yaptırımlarını kendi yaptırımı olarak gören belli. Yönetim umarım kaş yapmaya çalışırken göz çıkarmaz.

Insomniac
23/01/2013, 03:07
İşsazı issinin issassız

Nighthawk
23/01/2013, 03:13
Konu, sahibinin isteğiyle kapatılmıştır.

Not: Takım arayanlar ve takım tanıtımları gibi bölümlerde konuyu açanın konunun kapatılmasını istemesi mümkün. Daha önceki konunun silinmesi ise yönetim kararıydı. Mesaj ayıklamak anlamsız bir sonuç ortaya çıkaracağı için konuyu tamamen silme kararı aldık. Mesajlarınızın silinmesi konusundaki hassasiyetinizin farkındayız ve bunu prensiplerimize yansıtıyoruz; ancak çok seyrek olarak uygulamak zorunda kaldığımızda anlayış göstermenizi rica ediyoruz.