PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhaba herkese - EdwardGrieg

EdwardGrieg
25/01/2013, 22:21
Öncelikle tüm arkadaşlara merhaba... Forumu epey uzun süredir takip ediyordum. Şimdi biraz zaman geçtikten sonra bende kayıt olup bir iki muhabbete katılayım istedim. Sanıyorum oldukça iyi anlaşırız. Biraz kısa tanışma faslınıda geçip kendimden bahsedecek olursam;

Aslında bakarsanız sadece Blizzard değil, küçüklüğümden beri epey Rpg oyunu oynamışlığım var. Hatta sadece Rpg oyunlarını sevebiliyorum diyebilirim. Dungeons and Dragons, Heroes of Might and Magic(özellikle 3), Diablo... Bunlar çocukluk oyunlarımdı. Günümüzde ise en son Skyrim oynadım ve online olarak bir yıl kadar World of Warcraft oynadım fakat şu an single + multi dahil tek oynadığım oyun DotA kaldı. Bu yüzden bu forumda sanıyorum iyi vakit geçiririz.

Tekrar merhaba ve iyi günler.

Woolridge
25/01/2013, 23:00
Hoşgeldin edvırtt

CoolStoryBro
26/01/2013, 03:40
Hoşgeldin, seni çizgifilmlerden hatırlıyorum. Umarım iyi vakit geçirirsin.

Bir de niye Edvard değil de Edward? :)

Burakula
26/01/2013, 10:02
hoşgeldin iyi forumlar

EdwardGrieg
26/01/2013, 10:14
Evet dostum, bestecinin asıl ismi EdvardGrieg, fakat bu benim, weplada yaptığım eski yanlışın telafisi desem yalnış olmaz. Zira kendi oyun nickimde böyle.

MrFoseptik
26/01/2013, 12:57
tek oynadığım oyun DotA kaldı.

Foruma hoşgeldin. Umduğunu bulursun inşallah. Dota 2 lazımsa yollayabilirim.

EdwardGrieg
26/01/2013, 13:15
Teşekkürler dostum, Dota 2 hesabım var aslında bakarsan, fakat bazen ruslar ciddi anlamda sinirimi bozuyor bende arada Warcraft 3 arada Dota 2 oynuyorum. Hatta başımdan trajikomik bir olay geçmişti. Sürekli öldükten sonra rusça şeyler yazıyordu. Sonra ingilizce konuşun yazdık, adamlar "Siz rusça konuşun" dediler... :)

FraVe
27/01/2013, 00:12
Hoşgeldin QNQ

Hapkido
27/01/2013, 00:23
Eurovision olan kısımlara kendi nickini koy lütfen.

http://www.youtube.com/watch?v=Ll6VgqSj-1w

EdwardGrieg
27/01/2013, 17:19
Haha merhaba dostum...

Berkantk
28/01/2013, 09:23
Teşekkürler dostum, Dota 2 hesabım var aslında bakarsan, fakat bazen ruslar ciddi anlamda sinirimi bozuyor bende arada Warcraft 3 arada Dota 2 oynuyorum. Hatta başımdan trajikomik bir olay geçmişti. Sürekli öldükten sonra rusça şeyler yazıyordu. Sonra ingilizce konuşun yazdık, adamlar "Siz rusça konuşun" dediler... :)
Öncellikle foruma hoşgelmişan

Sonralıkla forumda "dota2'deki gh üyeleri" diye bir konu var. O konuyu bul, milleti ekle. Büyük çoğunluğu oyun atmak istediğinde müsahitseler oyun atacaklardır.