PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ben ezdim takım ezildi

TauHunter
06/02/2013, 18:10
4495

lol kadar kolay oyunu oynayamayan insanlarla her oyun karşılaşmak kötü bir duygu .s.s

Pr0.
06/02/2013, 18:17
Belliydi.

Burakula
06/02/2013, 18:28
lol bile oynayamayıp lolu kötüleyerek barbie giydirmeceyi övenler çıkıcakk yakında. dotayı kötuleyp lol daha iyi diyenler gibi aynı.

TauHunter
06/02/2013, 18:39
lol bile oynayamayıp lolu kötüleyerek barbie giydirmeceyi övenler çıkıcakk yakında. dotayı kötuleyp lol daha iyi diyenler gibi aynı.

hem dota hem lol oynayan bir insan farkı anlar.

WHY YOU LITTLE
06/02/2013, 19:09
genelde sen ezilion takım eziodu la XDXDXD

TauHunter
06/02/2013, 19:32
genelde sen ezilion takım eziodu la XDXDXD

sonunda bir yerde zaa olacaktı.

WHY YOU LITTLE
06/02/2013, 20:17
sonunda bir yerde zaa olacaktı.

genelde ezilion takım eziodu la XDXDXD zaa

TauHunter
06/02/2013, 20:20
genelde ezilion takım eziodu la XDXDXD zaa

başına da koy

4496

WHY YOU LITTLE
07/02/2013, 00:21
başına da koy

4496

41 kere maşallah :SS:S:S

Nighthawk
07/02/2013, 01:00
BorisPeace böyle skor yaparsa LoL'un kolay olduğuna inanırım.

Krizalid
07/02/2013, 11:05

Öyle bir şey mümkün mü ki?

Burakula
07/02/2013, 14:07
skorunu görünce enigmayla 63 kill alıp yenildiğim bir oyun geldi aklıma taaa d1 den:) 55 kilim falan varken 2 kişi leave atmıştı yenilmiştik

Quim_
07/02/2013, 23:06
Daha level 10'sun , takımın feedlemesi ve kaybetmen o seviyelerde , hele ki TR serverında normal :) . Birde Akali TR serverında OP.

DreadAnthem
07/02/2013, 23:19
Daha level 10'sun , takımın feedlemesi ve kaybetmen o seviyelerde , hele ki TR serverında normal :) . Birde Akali TR serverında OP.

Haklısın kardeşim sana hak veriyorum

@Tau Ya hala anlamadın sen dimi lolün çok kaliteli bir oyun olduğunu ve süper yetenek gerektirdiğini çünkü çimenler var görünmez yapıyorlar buradan anlayabilirsin oyunu tamamen. Çimen=Görünmez, Çimen nedir bitkidir dimi, Bitki hücresinde hücre seperi vardır sert bir yapı yani hücre için sert onu korur yani TANK,
Tanksan çimlere gireceksin demekki

Birde şey var Jungle=Orman=Tarzanın mekanı hop zıp bi hero alırsan mesela hoplıcan zıplıcan jungle giricen hop zıp .

Birde daha ne vardı unuttum bi dakika eee şeey oyunda çok hoş oyuncular var milliyetçi falan böyle onlara saldır çok eğlenirsin oyun oyun değil zaten deny yok töbe töbe

TauHunter
07/02/2013, 23:23

@Tau Ya hala anlamadın sen dimi lolün çok kaliteli bir oyun olduğunu ve süper yetenek gerektirdiğini çünkü çimenler var görünmez yapıyorlar buradan anlayabilirsin oyunu tamamen. Çimen=Görünmez, Çimen nedir bitkidir dimi, Bitki hücresinde hücre seperi vardır sert bir yapı yani hücre için sert onu korur yani TANK,

Birde şey var Jungle=Orman=Tarzanın mekanı hop zıp bi hero alırsan mesela hoplıcan zıplıcan jungle giricen hop zıp .

Birde daha ne vardı unuttum bi dakika eee şeey oyunda çok hoş oyuncular var milliyetçi falan böyle onlara saldır çok eğlenirsin oyun oyun değil zaten deny yok töbe töbe

:o .

Pr0.
07/02/2013, 23:48
Bir insanın minyonlar çıkmadan ilk kanı nasıl dökeceğini 5 kişiye sorduk 6 popüler cevap aldık.

ptRx
08/02/2013, 12:42
o degil de 820"nin venge buildi ne bilen var mı ?

Krizalid
08/02/2013, 13:02

Battle for Middle Earth'te de Elven Warrior'lar ve Gondor'un Ranger'ları ormanlık alanda görünmez oluyorlardı dediğine tam ters bir şey, bunu nasıl açıklayacaksın? :D

WHY YOU LITTLE
08/02/2013, 18:38
o degil de 820"nin venge buildi ne bilen var mı ?

onu geçte latyosun dps sf skill buildini bilen var mı ?