PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : JFA Türkçe (v3.7beta2)

Jedi
11/02/2013, 20:57
Benim hazırlamış olduğum 2. JFA Sürümü

http://www.epicwar.com/maps/222626/

CHANGELOG

*Dark ranger herosu beta versionda.Dark ranger herosunu bol bol almaya çalışın ve
dark arrow skilinde bir sorun çıkarsa(okun havada kalması sorunu) replayı kaydedip
NooboftheTurkey'e ulaştırın.
*Flash'ın fast thinker skiliyle gerekenden az exp alma sorunu giderildi.
*Pollon normal atak yaptığında fırlattığı elektriğin başlangıç noktası düzeltildi(bi tek ben mi bundan rahatsızım amk aslkşdsaşklfdsf)
*Artık -random komutlarıyla hero alan oyuncuya da küçük rakı veriliyor.
*Random str,agi,int mesajları biraz düzeltildi.
*Arcane Mistress - Nether Pulse skilinin açıklamasındaki hata giderildi, skill 360/460/600 damage değil 400/500/600 damage vuruyor.
*Furion - Life surge skilinin heal'ini geç atması sorunu giderildi.
*Monk yeni ulti - Recuperation Circle(heal değerlerini ayarlamadım volkan, traqualintyden yaptım ayarlarsın object, trigger editörde efektler var sadece)
*Soul of Power itemi için gerekenler listesindeki "Gauntlet of Strength" yerine "Gloves of Strength" yazma hatası düzeltildi.
*Storm - Hand of Storm skilinin storm ölüyken etraftaki düşmanları yavaşlatma sorunu düzeltildi.
*Storm - Thunder Clouds öğrendikten sonra açıklamasında cooldown 90 saniye yerine 120 saniye yazması hatası giderildi.
*Storm - Thunder Clouds artık saniyede 22 saniye boyunca saniyede 2 defa, yani toplam 11 defa vuruyor.Hasarı değişmedi 80/120/160
*Illidan - Curse of Wrath skilinin açıklaması düzeltildi, ayrıca artık skill öğrenirken yazdığı gibi düşmanları slowluyor.Slow oranı %30/%45/%60
*-stat komutu artık -stats şeklinde de yazılabiliyor.Bazı herolarda -stat ve -stats komutları -st komutuna göre daha ayrıntılı bilgi verir.
*Killer Clown - Backstab skilinin sürekli her vuruş önden veya arkadan farketmeden %100 backstab vurması hatası giderildi.
*Naga Siren - Water Walk skilinin olması gerekenden erken bitmesine sebep olan bir bug düzeltildi.
*Naga Siren - Blind Slash skilinin orb effect olduğu artık skillin açıklamasında yazıyor.
*Naga Siren - Blind Slash skilinin bazı durumlarda çalışmaması düzeltildi.
*Rider - Chaotic Rage skilinin bazı durumlarda etrafta kimse olmamasına rağmen olması gerekenden fazla vurması sorunu düzeltildi.
*Rider - Chaotic Rage skilinin hasarının etraftaki dost sayısından da etkilenmesi düzeltildi.
*Necromancer - Skeletal Army skilinin bazı durumlarda etrafta ceset olmamasına rağmen iskelet çıkarması sorunu düzeltildi.
*Naga Siren herosu -sh moduna eklendi.
*Cyllar - Replace skili artık skill atıldığından biraz sonra değil atıldığı an etkisini gösteriyor.
*Cyllar herosu -sh moduna eklendi.
*Overlord - Cold Swing skilinin slow özelliğinin her levelde level 1 ile aynı olması sorunu giderildi.
*Crusader - Holy Light skilinin 75/150/225/300 yerine 70/140/210/280 vurma hatası düzeltildi.
*Monk - Holy Light skilinin 75/150/225/300 yerine 70/140/210/280 vurma hatası düzeltildi.
*Crusader herosu -sh moduna eklendi.
*Faceless Hunter - Hunting Rush skilinin kahramanın strength'i 10'un katlarındayken bonus damage vermemesi düzeltildi.
*Faceless Hunter - Crush skilinin açıklamadaki aoe'si düzeltildi, 500 değil 600.
*Faceless Hunter - Crush skilinin bazı durumlarda vurması gerekenden daha yüksek damage vurması düzeltildi.
*Faceless Hunter - Hunting Shade skilinin fogdaki rakip clanın binalarını kısa süreliğine göstermesi düzeltildi.
*Faceless Hunter - Hunting Shade skilinin 2/4/6/8 armor yerine 3/4/5/6 armor azaltma hatası düzeltildi.
*Faceless Hunter - Hunting Shade skilinin bazen etrafta birden fazla düşman varken hepsi üzerinde çalışmaması düzeltildi.
*Faceless Hunter herosu -sh moduna eklendi.
*Magnataur - Steel Bones skilinin damage block ihtimalinin %9/%16/%23/%30 yerine %12/%18/%24/%30 olma hatası düzeltildi.
*Magnataur herosu -sh moduna eklendi.
*Teleport Crystal ile bir hedefe teleport olurken hedefin ölmesi halinde ışınlanan kişinin haritanın ortasına gitmesi sorunu düzeltildi.

--- Sh moduyla sorunsuz oynanabilen heroların listesi ---
*Intelligence
-Arcane Mistress
-Bloodelf Mage
-Dark Angel
-Draenei
-Flame Master
-Malfurion Stormrage
-Lich
-Makrura Tidalseer
-Monk
-Necromancer
-Thrall
-Shadow Mage
-Storm
-Archimonde
-Pollon

*Agility
-Assassin
-Dark Ranger
-Fire Panda
-Murloc
-Naga Siren
-Night Elf Walker
-Raider
-Ranger
-Shaman
-Saito
-Warden
-Baron Darkscythe

*Strength
-Rexxar
-Corrupted Treant
-Crusader
-Dreadlord Varimathas
-Faceless Hunter
-Troll
-Roshan
-Magnataur
-Mountain King
-Nerubian Spider
-Ogre Lord
-Earth panda

*Bu version beta test versionudur.Maptaki tüm buglar benim yani NooboftheTurkey'in suçudur.Bir şikayetiniz olursa tüm
sorumluluğu üstüme alıyorum.