PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Elektrospor'un dota turnuvasına sadece 4 gün kaldı...

Gehenna
12/02/2013, 17:27
Evet arkadaşlar,turnuva olmadığında turnuva turnuva diye ağlayan fakat turnuva olduğunda katılmayı düşünmeyen bir community'e sahibiz.Katılım ücretsiz,ödüller bol,tek günde zaman almadan biticek bir turnuva ve herkesin rahatlıkla katılabiliceği bir sistem.Neden hala ilgi görmüyor anlamış değilim.8 katılım görünüyo şu an ama 20 civarı da takım oluşturulmuş tam emin değilim.Bu tarz turnuvaların devamı ve ödüllerin artmasını istiyorsanız katılımı olabildiğince fazla tutmalıyız.Herangi bir sorun yaşayanlar bana istediği yerden ulaşabilir,sorularınızı da yanıtlayabilirim.
http://elektrospor.com/Turnuva=2

Nighthawk
12/02/2013, 18:21
Birincilik ödülü olan monitör Türkiye'de daha çıkmadı ama değeri birkaç bin lira eder diye biliyorum. Doğru mu biliyorum, fiyatı hakkında daha net bir bilgi var mı?

Edit: Amazondaki fiyatıyla Türkiyede satılan başka monitörlerin fıyatlarını oranlayarak 1200-1800 lira arası olacak gibi bir sonuca vardım. Gittigidiyor gibi bir siteden satılıp 5 oyuncu arasında bölüşülse gayet iyi ödül. Bir ücretsiz online turnuvada bu kadar ödül hatırlamıyorum şimdiye kadar.

ViktorReznov
12/02/2013, 19:52
Yanlıslıkla takım kurduk da kurdugun takımdan ayrılınamıyor. Bi fikri olan var mı?

Axé Capoeira
12/02/2013, 20:50
Bana söylendiği 1300 euro falan ettiği heralde monitörün tabi yanlış hatırlıyor olabilirim katılım ücreti olmayan bir turnuva için gerçekten çok büyük ödüller var

TauHunter
12/02/2013, 21:24
katılım ücreti yok galiba

Gehenna
13/02/2013, 00:01
katılım ücreti yok galiba

katılım ücreti yok :)

@Türkiyede sanki cimri.com'da biyerde 1500'e görmüştüm,ama net hatırlamıyorum.

Eizo'nun turnuvaya ilk desteği,katılım artarsa ileride elbet cok daha fazla destek vericeklerdir.Sonucta bu konuya 'herşey karşılıklı'^şeklinde yaklaşabiliriz,adamların ödülü arttırmak için katılımı yüksek görmeye ihtiyacları var :)