PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takım aramaktayım . ( Krattz-Thyke )

[Kra]
24/02/2013, 00:23
Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar. Ortalama 4 Yıllık dota hayatım boyunca çok fazla tecrübe edindiğimi düşünüyorum. Aranızda beni tanıyanlar ve tanımamış olanlar var. Kendimden kısaca bahsetmek gerekirse

WP & WPA Clan'ının Kaptanıydıma. Dotayı bırakmıştım bugün bakayım dedim 2000'e yakın konuya bakan olmuş ve hala takım için ekliyenler var, Dota2'yi bırakmamdaki amaç ise Wow'a başladığım içindi sıkıldım ve Dota2'ye geri döndüm.Neredeyse her hafta CM Modda train maçları attığım için CM'lerde tecrübem var. Reklam olmasın diye vermiyorum ama ...DOTA turnuvasınada katılmıştım eski clanımla. Eski Clan'ım neden dağıldı diye sorarsanız eğer ben WoW'a başlayınca takımım dağılmış..

Bu arada DotA'da ve Dota2'de CM'lerde Hard Lane & Trilane carry oyuncusu olarak oynadım. Ayrıca Ganger ve Nuker karakterler oynamayı seviyorum.

Kullandığım Nickler ; Krattz / Thyke / XBOCT ( ABDURRAHMAN )

İsmim : Furkan
Steam : http://steamcommunity.com/id/Thyke/

adreslerinden bana ulaşabilirsiniz .

Berkantk
24/02/2013, 00:45
;184206']

Bu arada DotA'da ve Dota2'de CM'lerde oynadığım mevkiler Ganger,Nuker karakterlerdir ve çoğunlukla Hard Lane & Trilane carry oyuncusu olarak oynadım.

Moruk ganger, nuker karakterli herolar diyorsun, sonra da hard lane ve tri carry diyorsun. Hadi hard lane yine kısmen de tri carry ... Çelişki var moruq xS

ViktorReznov
24/02/2013, 01:25
İlk defa bi "Takım arıyorum" konusunun içeriğini beğendim :)

Kısmen

[Kra]
24/02/2013, 01:42
Moruk ganger, nuker karakterli herolar diyorsun, sonra da hard lane ve tri carry diyorsun. Hadi hard lane yine kısmen de tri carry ... Çelişki var moruq xS

Kusura bakma orada yanlıs yazmışım oynamayı sevdiğim karakterler olucaktı :).