PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota Replaylarını Nasıl İzleyebilirim?

bAlAnAr
19/12/2008, 16:39
Arkadaşlar replayllarını indiriyorum ama izleyemiyorum:)
Yardımlarınızı bekliyorum...

Memooo
21/12/2008, 04:32
hata mı veriyor

Sky4nGeL
21/12/2008, 19:57
Single playere tıkla
View Replaya bak ordan :)

bAlAnAr
25/12/2008, 23:28
Single playere tıkla
View Replaya bak ordan :)

yha ben patch i kuruyorum ama battle net e de girmiyo replayde izlemiyo niye acaba yha?

pitlordxxx
08/01/2009, 02:15
yha ben patch i kuruyorum ama battle net e de girmiyo replayde izlemiyo niye acaba yha?

Açıkçası aynı sıkıntı bende de oldu eskiden güzel güzel izlediğim replayler artık mat bi renk almış ve açılmıyo. Benim tahminim ki akla en yatkın gelende bu 1.21 de kaydettiğimiz replayleri 1.22 de izleyemiyoruz. Euro battle a girmek içinse 1.22 inin yüklü olması gerekli. Bu konuyu bi araştırıyım detaylıca da bakalım bi orta yol var mı.

WoLKHaN
08/01/2009, 10:15
Açıkçası aynı sıkıntı bende de oldu eskiden güzel güzel izlediğim replayler artık mat bi renk almış ve açılmıyo. Benim tahminim ki akla en yatkın gelende bu 1.21 de kaydettiğimiz replayleri 1.22 de izleyemiyoruz. Euro battle a girmek içinse 1.22 inin yüklü olması gerekli. Bu konuyu bi araştırıyım detaylıca da bakalım bi orta yol var mı.
Bu Konuda herhangi bir orta yol yok malesef. 1.21 de kaydettiğiniz replayleri sadece 1.21 de izleyebilirsiniz. BattleNete de bağlanabilmek için 1.22 patch kullanmanız gerekiyor