PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aradığım Itemlar

Sonarist
04/03/2013, 00:03
shadow demon, shadow shaman, huskar, enchantress, chen, doom bringer, meepo, beastmaster, crystal maiden, warlock, disruptor, dazzle, lina, lone druid, necrolyte, sand king itemları arıyorum.

elimdeki itemlar haricindekileri almak niyetindeyim o yüzden elimdeki itemları yazıyorum;
-Bracer of the Eleven Curses
-Obsidian Blade Pauldron
-Etched Crescent of Yoskreth
-Wingbelt of the Wildwing's Blessing
-Mysterious Vagabond's Pack
-Obsidian Blade Spear
-Turban of the Penitent Nomad
-Bracer of the Archivist

Bunlar dışındaki yukarıda saydığım heroların itemlarına talibim.

Tek tek takas edebilirim ayrıca set halinde de alabilirim fakat eğer set halinde alacaksam o setin parçalarından bende olmamasını tercih ediyorum aksi takdirde set halinde alamam. tekliflerinizi buraya yaparsanız sevinirim anlaştığım arkadaşlarla steam üzerinden ekleyerek takasımızı yapabiliriz.

Stahli
04/03/2013, 00:13
tek tek mi arıyorsun,set halindemi arıyorsun,karşılığında ne vermeyi planlıyorsun bunları yazarsan daha verimli sonuçlar alabilirsin diye düşünüyorum

Vulcan
04/03/2013, 00:59
Konuyu açan kardeşim seni tebrik ediyorum çünkü senin gibi ingilizce katliyamı yapmayan çok az insan var başlığı görünce çok sevindim

napstar
04/03/2013, 01:36
Konuyu açan kardeşim seni tebrik ediyorum çünkü senin gibi ingilizce katliyamı yapmayan çok az insan var başlığı görünce çok sevindim

Derken Türkçe katliamı geldi :')

Sonarist
04/03/2013, 02:06
tek tek mi arıyorsun,set halindemi arıyorsun,karşılığında ne vermeyi planlıyorsun bunları yazarsan daha verimli sonuçlar alabilirsin diye düşünüyorum

evet haklısın editlemeye çalıştım.

teşekkür ederim.

Derken Türkçe katliamı geldi :')

:p olabilir insanlık hali, eli yanlış gitmiştir. hepimizin başına geliyo.

Vulcan
06/03/2013, 02:46
Valla ister inanın ister inanmayın katliyam bilmemkaç diye birisine ban atıyordum :D en son oradan elim öyle kaymış (ayak yapmıyom ha çok ciddiyim)

TakeItBaby!
06/03/2013, 08:58
Kardeşim sen çok yanlış gelmişsin bunları oyunda satın alıcaksın. Krep(bir tür kahvaltılık yemek) adı verilen yaratıkları öldürüp altın kazanıcaksın sonra o bracers str herolara güç veren itemi alıcaksın. Oyuna hep sıfırdan başlarsın yani biri sana o itemleri oyun öncesi veremez.