PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Pub oyun atıcak arkadaşlar arıyorum bıktım

Nana
05/03/2013, 00:58
ruslardan araplardan bıktım :@

cahitgs
05/03/2013, 01:40
oyunda araplarda mı var hiç denk gelmedim :D

Nana
05/03/2013, 03:12
oyunda araplarda mı var hiç denk gelmedim :D

nadiren çıkıyo arada

Sercan<Michaell>
05/03/2013, 09:31
geçen bir rus takımıyla oyun oynadım :D 4 rus 3 ü ark 1 i tek girmiş ama o da rus :D abiiii o mikrofon 1 sn susmadı adamların :D 3 pusher aldılar leshrac kotl sd.bot laneye gittiler bunlar. Ben de sanıyorum ki bizi supportlucaklar ondan aldılar. Bizde de r2 ile void var. Ben voidim. Bu 3 ü bota gittiler r2 topa gitti ben de voidle mide gitmek zorunda kaldm :D neyseki midde nyx vardı karşıda kastım rahat rahat. üstüne bide kestim bunu fln. bizimkiler 20 25 dakika o laneden hiç çıkmadılar. 1 kesiyolar 2 ölüyolar fln :D ve işin garibi kotl lesh sd ile 25 dk toweri alamadlar ben gittim aldm sonra :D Allahtan biraz da şansımın yaver gitmesi ile 3 4 kill almıştım midde hayvan gibi kastm r2 ile beraber oyunu aldık.

Ama gülmekten öldüm ciddi anlamda bi oyunda bu kadar eğlenmemiştim :D baktım 4 rus oyun gg dedim geyiğe sardım böyle sonra bi baktm oyunu alıyoruz :D çok hoşuma gitti valla :D
Eğer maçın tekrarını izleyip dire takımının konuşmalarını dinleme şansınız varsa üşenmeyin izleyn ciddi güleceksnz :D r2 kesin sarhoştu :D
Maçın idsi bu;
http://dotabuff.com/matches/140542001

Şu yazıyı yazarken bile baya güldüm belli oluyor gerçi :D

cahitgs
05/03/2013, 14:26
geçen bir rus takımıyla oyun oynadım :D 4 rus 3 ü ark 1 i tek girmiş ama o da rus :D abiiii o mikrofon 1 sn susmadı adamların :D 3 pusher aldılar leshrac kotl sd.bot laneye gittiler bunlar. Ben de sanıyorum ki bizi supportlucaklar ondan aldılar. Bizde de r2 ile void var. Ben voidim. Bu 3 ü bota gittiler r2 topa gitti ben de voidle mide gitmek zorunda kaldm :D neyseki midde nyx vardı karşıda kastım rahat rahat. üstüne bide kestim bunu fln. bizimkiler 20 25 dakika o laneden hiç çıkmadılar. 1 kesiyolar 2 ölüyolar fln :D ve işin garibi kotl lesh sd ile 25 dk toweri alamadlar ben gittim aldm sonra :D Allahtan biraz da şansımın yaver gitmesi ile 3 4 kill almıştım midde hayvan gibi kastm r2 ile beraber oyunu aldık.

Ama gülmekten öldüm ciddi anlamda bi oyunda bu kadar eğlenmemiştim :D baktım 4 rus oyun gg dedim geyiğe sardım böyle sonra bi baktm oyunu alıyoruz :D çok hoşuma gitti valla :D
Eğer maçın tekrarını izleyip dire takımının konuşmalarını dinleme şansınız varsa üşenmeyin izleyn ciddi güleceksnz :D r2 kesin sarhoştu :D
Maçın idsi bu;
http://dotabuff.com/matches/140542001

Şu yazıyı yazarken bile baya güldüm belli oluyor gerçi :D
Replay izlemedim ama biliyorum adamlar mitralyöz tüfeği gibi konuşuyo arkadaş ne hızlı konuşulan bi dildir bu rusça anlamadım gitti

Sercan<Michaell>
05/03/2013, 15:02
Hızını geçtim ingilizce konuştular saolsunlar :D hayatımda bu kadar güzel ingilizce şivesi duymamıştım :D İngilizce konuşabildikleri için anlaştık. Aslında tanısanız seversiniz haa :D

TauHunter
05/03/2013, 19:15
dotayı bırakın beyler

genelde spoiler vermem ama;
uşak ölüyor

Nana
05/03/2013, 19:51
konu neydi nereye geldi be

Ratz
05/03/2013, 19:56
Umarım aradığın kişiyi bulursun.

Not: Kendimden iğrendim...