PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Team Mamba Oyuncu Alımı!

phobos
07/03/2013, 02:42
Selam,

Mamba Gaming Network /Avcılar takımımız olan Team Mamba için 4 oyuncu arıyoruz. Şu anda takımda 2 support oyuncumuz mevcut. Bir tanesi Ganker/Nuker heroda oynayabiliyor genelde. LoL takımımız var şu anda artı olarak Dota 2 takımını da aktif hale getirip Yerel, Online turnuvalar da bizimle oynayabilecek, zaman sorunu olmayan ve özellikle geceleri 12'den sonra online olabilecek oyuncular tercihimizdir. Ciddi bir ekip kurmak istiyoruz çünkü yakında sponsorluk anlaşmaları yapacağımız firmalar olacak, bunun dışında istanbul içinde olması gerekiyor takımımıza katılmayı düşünen oyuncuların, genelde local turnuvalar Adeks, Gameekstra, Mamba Gaming gibi yerlerde yapıldığı için.

Syninx
07/03/2013, 12:57
Selam, Avcılar bölgesinde yaşıyorum bende. DotA2 takımım WoTB den yeni ayrıldım. Dota dönemi FAQ takımı olarak etkinliğimiz mevcuttu. Yaklaşık 8 senedir MOBA tarzı oyunlara ilgi duyuyorum. Mükemmel bir oyuncu olduğumu söyleyemem. Support, tank, nuker, carry, nc, harash her tür oyun tarzına ve karakterine adapte olabilirim. İşim nedeniyle geceleri maksimum 2 ye kadar online kalabilirim. Haftasonu ise bu süre sabahın ilk ışıklarına kadar devam edebilir. Haftasonu oluşturulacak sosyal aktivitelere, toplantılara katılabilirim.

Syninx steamde kullandığım nick adıdır. Harici olarak k.gulacar@gmail.com adresine mailde atabilirsiniz.

berkbegins
07/03/2013, 13:35
Haftasonu ise bu süre sabahın ilk ışıklarına kadar devam edebilir.

inşallah yanlış anlamamışsındır Dota2 oyuncusu arıyorlar partyshaker değil :D

TheRECRU|T
07/03/2013, 14:02
avcılar dediğinde hunters geldi aklıma :(

Syninx
07/03/2013, 14:55
inşallah yanlış anlamamışsındır Dota2 oyuncusu arıyorlar partyshaker değil :D

haftasonu sosyal aktivite de dedim :) olmadı partyde veririz :)