PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Na'Vi VS HWA

MickThomson
14/03/2013, 22:56
Ülkemizin Na'Vi ile ilk maçını malesef 2-0 kaybettik.
ama olsun lazshorty'in paçını izlemek zevkliydi bence.

TauHunter
14/03/2013, 23:11
ülkemin mükemmel izleyicileri yine müthiş yorumlarıyla HWAnın ırzına geçti.

Krizalid
14/03/2013, 23:13
no couchor no watch :(

Raichoxunrefleksleri
14/03/2013, 23:43
Couchor'la pub atmıştım bir defasında :P Everest'e kunkka ile gemi yollamama rağmen adam bir şey demedi :D

AmranJ
15/03/2013, 00:12
9 dkda t3 aldılar killerde yetişebilse bile tower farkı koydu navi

Krizalid
15/03/2013, 00:23
Couchor'la pub atmıştım bir defasında :P Everest'e kunkka ile gemi yollamama rağmen adam bir şey demedi :D

Hello and welcome to this Couchorcaaaast !

Darkelia
15/03/2013, 00:27
çocugun biri ," elwindden nefret ediyorum öcalandan bile daha az nefret ediyorum" dedi bu cümleyi gördüm :D

AmranJ
15/03/2013, 00:37
elwindi tek seven ben miyim :/

napstar
15/03/2013, 00:47
çocugun biri ," elwindden nefret ediyorum öcalandan bile daha az nefret ediyorum" dedi bu cümleyi gördüm :D

Yok artık :'( Ünlü bir düşünürün de söylediği gibi;

4621

Darkelia
15/03/2013, 01:04
abartmıyorum yeminle gördüm yazdılar bunu :D maç hakkında konuscak olursak söyleyecek pek birşey yok Na'Vi ile oynadılar sonucta her nekadar çok kısa sürmüş olsada çok sırıtmadılar bence stansın r2 ile olan birkaç sahnesi hariç tabi :D

ELysin
15/03/2013, 03:19

asdasfg aynen.

Krizalid
15/03/2013, 10:55
Şu Türk takımları yenilince ff demekten vazgeçseler olmaz mı?

Syninx
15/03/2013, 11:42

o kadar abartı olmasada elwindi bende pek sevmem... hwa tamam ulusumuzuda temsil ediyor canı gönülden kazanmalarını isteriz. ama support tank beklemeden fighta tek giren carry = elwind... bunu bu adamda kaç kere gördüm. o yüzden yok hwa yı eziyoruz kendimiz. yok bilmem ne denmemeli. hatalı arkadaş oyun tarzları.

Türk = Über Carry
Türk = Wipe aldıktan sonra nedense kule almama
Dota abi bu. Defence of the Ancients. DEFENCE.... Elwinde bi sorun bakam Atack of the Ancients mı oyunun adı ?

Öyle oyun oynarlarsa her şeyi de deriz bilader.

napstar
15/03/2013, 12:00
Her Türk bir teknik direktördür.

Sprivia
15/03/2013, 17:20
Dün gerçekten çok saçma yorumlar yapıldı. Yok Elwind itemini göstermek için yurn piklettirmiş Revanchın hwada ne işi varmış Stans oynamamalıymış falan filan. Türkiyedeki "pabcı"ların dotadan anladıkları bu adam r2yle 0-3 oynadı, e ben pabda 5-0 oynadım, o zaman bu adamlar benden kötü. Gerçekten izleyenlerin %80i bu mantıkta düşünüyor arkadaşım adamın karşısındaki takım Na'vi. Oyun büyük ölçüde tecrübeye dayalı adamlar ona göre domine ediyor. Hwa şu ana kadar Na'vi'nin attığı trainlerin 10da 1ini bile atmamıştır. Neye dayanarak çıkıpta "HWA EZİLDİ İSTEDİĞİMİZİ DERİZ ZXCVAHDASDASASA ŞUNU YAPMALIYDI KESİN YENERDİ QWGTEQWUEWQ" diyorsunuz ? HWA dün çok büyük bir iş başardı fakat izleyenlerin %90ı adamları tebrik edeceğine oturdukları yerden konuşuyor. Tabii ki hataları vardı fakat bu kadar ağır bir şekilde 6aylık pub bilginizle eleştirmek saçmalıktan başka bir şey değil.

o kadar abartı olmasada elwindi bende pek sevmem... hwa tamam ulusumuzuda temsil ediyor canı gönülden kazanmalarını isteriz. ama support tank beklemeden fighta tek giren carry = elwind... bunu bu adamda kaç kere gördüm. o yüzden yok hwa yı eziyoruz kendimiz. yok bilmem ne denmemeli. hatalı arkadaş oyun tarzları.

Türk = Über Carry
Türk = Wipe aldıktan sonra nedense kule almama
Dota abi bu. Defence of the Ancients. DEFENCE.... Elwinde bi sorun bakam Atack of the Ancients mı oyunun adı ?

Öyle oyun oynarlarsa her şeyi de deriz bilader.

Senin yorumunda anlattığım gibi saçmalıktan öteye gidememiş :/ Sup tank ne la :D Şu yazında gerçekten mantıklı 1-2cümle bile yok maalesef. Sen adamları neye göre hatalı kabul ettin? Atack of the Ancients ne demek? Naix ile initiate etmek için ayının dagger almasınımı beklemeliydi?? HWA ne zaman teamwipe aldı? Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

Dediğim gibi oyunlarda tecrübe çok çok çok büyük bir etken. Nerdeyse kimse dememiş ama HWA'yı buralara kadar geldikleri için 128381293123 kere kutlarım ellerine sağlık.

TauHunter
15/03/2013, 17:50
Her Türk bir teknik direktördür.

Bir yandan streamı izlerken bir yandanda yorum yapanlara bakarken düşünüpte dile getiremediğim cümleyi kurdun. hLL

Dün gerçekten çok saçma yorumlar yapıldı. Yok Elwind itemini göstermek için yurn piklettirmiş Revanchın hwada ne işi varmış Stans oynamamalıymış falan filan. Türkiyedeki "pabcı"ların dotadan anladıkları bu adam r2yle 0-3 oynadı, e ben pabda 5-0 oynadım, o zaman bu adamlar benden kötü. Gerçekten izleyenlerin %80i bu mantıkta düşünüyor arkadaşım adamın karşısındaki takım Na'vi. Oyun büyük ölçüde tecrübeye dayalı adamlar ona göre domine ediyor. Hwa şu ana kadar Na'vi'nin attığı trainlerin 10da 1ini bile atmamıştır. Neye dayanarak çıkıpta "HWA EZİLDİ İSTEDİĞİMİZİ DERİZ ZXCVAHDASDASASA ŞUNU YAPMALIYDI KESİN YENERDİ QWGTEQWUEWQ" diyorsunuz ? HWA dün çok büyük bir iş başardı fakat izleyenlerin %90ı adamları tebrik edeceğine oturdukları yerden konuşuyor. Tabii ki hataları vardı fakat bu kadar ağır bir şekilde 6aylık pub bilginizle eleştirmek saçmalıktan başka bir şey değil.

Senin yorumunda anlattığım gibi saçmalıktan öteye gidememiş :/ Sup tank ne la :D Şu yazında gerçekten mantıklı 1-2cümle bile yok maalesef. Sen adamları neye göre hatalı kabul ettin? Atack of the Ancients ne demek? Naix ile initiate etmek için ayının dagger almasınımı beklemeliydi?? HWA ne zaman teamwipe aldı? Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?

Dediğim gibi oyunlarda tecrübe çok çok çok büyük bir etken. Nerdeyse kimse dememiş ama HWA'yı buralara kadar geldikleri için 128381293123 kere kutlarım ellerine sağlık.

+1

Nana
15/03/2013, 20:22
yobinin artisliği herşeyi bitirdi

Krizalid
15/03/2013, 20:28

Bu sitede bu tavırda birisi yok. Hangi velet dolu dota platformunda yazman gerekiyorsa oraya yazmalıydın.

Sprivia
15/03/2013, 21:23
Yorumum genel olarak chatte gördüklerime isyandı açıkçası :happy: Özellikle sen sen diyerek forumdan birisine yazmadım :3:

Axé Capoeira
15/03/2013, 21:54
Bu sitede bu tavırda birisi yok. Hangi velet dolu dota platformunda yazman gerekiyorsa oraya yazmalıydın.

ahahah sitenin %90'ı troll be sadece birbiriyle kapışan insanlar o yüzden post atma konu açma isteği bile gelmiyor o kadar konu açabilecekken

WHY YOU LITTLE
15/03/2013, 23:36

aynen katılıyorum bi çıkıp tebrik edin navi gibi bir takıma karşı oynayıpta kaybetmeleri normal buraya kadar geldikleri için tebrik etmek lazım

TauHunter
16/03/2013, 01:41
aynen katılıyorum bi çıkıp tebrik edin navi gibi bir takıma karşı oynayıpta kaybetmeleri normal buraya kadar geldikleri için tebrik etmek lazım

imzana taqıldım yine la xd

edit: magnusu görünce sabah ki kaçırdığım otobüs aklıma qeli xddddddddddddddddddddddddd

Nighthawk
16/03/2013, 01:49
ahahah sitenin %90'ı troll be sadece birbiriyle kapışan insanlar o yüzden post atma konu açma isteği bile gelmiyor o kadar konu açabilecekken

Arada weplanın eurobattleın forumlarından açıp eski konuları okuyorum da, inan o günden bugüne çok gelişme var.

Axé Capoeira
16/03/2013, 02:00
Arada weplanın eurobattleın forumlarından açıp eski konuları okuyorum da, inan o günden bugüne çok gelişme var.

weplanın forumunu bilmiyorumda eurobattle'ın yorumlarını bende hatırlıyorum önceden evet azalma var ama bazen her konuyu trollenmesi cidden can sıkıcı olabiliyor

MrFoseptik
16/03/2013, 02:16
@Sprivia Ben de hwanın buraya kadar gelişini tebrik ediyorum ama bir takımın başarısını ben onlar kadar iyi değilim diye yorum yapamayacağım anlamına gelmiyor. yani ben mahallede futbol oynuyorum ama profesyonel değilim diye San Marino Mili Takıma çok kötü diyemez miyim? Ya da Beşiktaş L'pool a 8-0 yenildi ama o da koskocaman Liverpool sonuçta diyerek Avrupa da alay konusu olmamız hakkında yorum yapamaz mıyım?

ViktorReznov
16/03/2013, 03:12
Yorum yapmayın demiyorum. Gene yapın, ama hobi olarak yapın.