PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oyuncu aranıyor Ciddi gaming E-sports.

koalaknight
16/03/2013, 04:35
Beyhler oyunchu arıyohz sarhtları
1-balıq olcq
2-naga ile ulti atıp blackholeden insanları azad edecek. http://www.youtube.com/watch?v=K_mbYhBg0xQ videodaki gibi
3-dini bilgiler vererek takımı süsleyecek (nessus tarzı biri :( )
4-günde 45 dk ack olsa yeter soncta oyn bu yha üfs.
5-http://www.youtube.com/watch?v=_UZt1a6GiMY böyle chronos atcak cok cool.
6-balık olsun yeter.
7-latyos diyom
8-DEREDELEREDE diyebilmeli (drdlrd)
9-Ratzcrunun friend listinden en az 1 kere silinmis olmalı
10-ciyırs gibi jakiryo oynayabilmeli
11-mikrofonu olmalı tbi .s ama ciyırsın yoktu o ö zeldi mikrofon sart.
12-beyler canım cok skıldı asdasd
13-latyosun sf rehberini yalayıp yutmalı.
14-ayberkin yüce gitar skillerini anlayabilmeli
15-URN KASMALI

evet beyler takıma giris sartları böyle girmek isteyenler bana forumdan mesja atarak ulasabilir he bu arada takımın adı ofc
Ciddi gaming e sports!
we got a video for team ! bu video uygarın lead kabiliyetini göstermektedir. http://www.youtube.com/watch?v=xojUKLsyRsI

WHY YOU LITTLE
16/03/2013, 11:11
latyos balıktır bunu bilmeyen zayıftır xd ?

berkbegins
16/03/2013, 11:36
latyos balıktır bunu bilmeyen zayıftır xd ?

buna gülmeyen alıktır.

TauHunter
16/03/2013, 12:06
Beyhler oyunchu arıyohz sarhtları
1-balıq olcq
2-naga ile ulti atıp blackholeden insanları azad edecek. http://www.youtube.com/watch?v=K_mbYhBg0xQ videodaki gibi
3-dini bilgiler vererek takımı süsleyecek (nessus tarzı biri :( )
4-günde 45 dk ack olsa yeter soncta oyn bu yha üfs.
5-http://www.youtube.com/watch?v=_UZt1a6GiMY böyle chronos atcak cok cool.
6-balık olsun yeter.
7-latyos diyom
8-DEREDELEREDE diyebilmeli (drdlrd)
9-Ratzcrunun friend listinden en az 1 kere silinmis olmalı
10-ciyırs gibi jakiryo oynayabilmeli
11-mikrofonu olmalı tbi .s ama ciyırsın yoktu o ö zeldi mikrofon sart.
12-beyler canım cok skıldı asdasd
13-latyosun sf rehberini yalayıp yutmalı.
14-ayberkin yüce gitar skillerini anlayabilmeli
15-URN KASMALI

evet beyler takıma giris sartları böyle girmek isteyenler bana forumdan mesja atarak ulasabilir he bu arada takımın adı ofc
Ciddi gaming e sports!
we got a video for team ! bu video uygarın lead kabiliyetini göstermektedir. http://www.youtube.com/watch?v=xojUKLsyRsI

başvuruxD

1- bLq deqlm ama tanıdıqlarım var xDé
2- zamanında black holeye daggerla kafa attım
3- sea
4- ase
5- chrono beni açar
6- latyos var işte
7- bende onu diyom
8- dürüdlörd diym ph3n xDEé
9- 2 kere xD
10- worst jakiroyum
11- höpörlörö dayalıbilen miq var
12- aynnn xD
13- dps buildi vardı
14- solo atıyo x
15- oQe

genellikle support- tank (xD) oynarım. en sevDqm hero panda x. genelde support oynarım, oyun bilqim ÇHOQ FAZLADIR TAQTİQLERİ BEN HAZIRLARIM PICK BAN BENDEDIR SKILLERI MAX RENYÇTEN ATARIM HER TÜRLÜ STRATEJİK ŞEYLERE KANTIR BULUVUM (LAYKINA BILE). kötü yanlarımda var. :O defansif ward atmaya üşenirim :O LANEYI ZIRT PIRT TERK EDERIM

Amaçlarımız: Öbür arkadaşları bilmesemde benim amacım şudur. Benim amacım eğlenerek, beraberce gelişmektir. Ne çok profesyonel ne de çok gevşek. İkisini de çok ve dengeli yapmak. Eğer bir klan için birilerinin kalbini kırmak zorunda kalırsam hiç durmam klanı dağıtırım. Çünkü profesyonellikle eğlence bir bütün ikisi birbirinden ayrı kabul edilemez benim için. Turnuvalara girdiğimiz kazanamayacak olsak bile her zaman en iyi oyunumuza oynamaya çalışıyoruz. Tabiki amaçlarımızda Turnuva kazanmak var. İleride herkes oyuncu olarak geliştiğinde Türkiye'de ilk 3e girebileceğimizden eminim ama o güne daha çok var.

Takım olarak hiçbirimiz ( Terry'nin Morphling'i ve benim Crystal Maiden'ım hariç) Trbestiz diye iddialarda değliz. Fakat bizi biz yapan iyi oyunculuğumuz değil takım oyumunuz, taktiklerimiz, pickimizdir ve en önemlisi arkadaşlığımızdır. Trbest oyuncular olamayabiliriz ama çok iyi takım oyunumuzla ve taktiklerimiz bu açığımızı bi nebze kapatıyoruz. Oyunculuğumuzda geliştiğinde Türkiye'nin en iyi 3üne girebileceğimizden eminim ama daha var o zamana.

ViktorReznov
16/03/2013, 13:28
Bide Bora gibi asdsaddsa efektini sesli yapabilmeli bence.

WHY YOU LITTLE
16/03/2013, 14:41
başvuruxD

1- bLq deqlm ama tanıdıqlarım var xDé
2- zamanında black holeye daggerla kafa attım
3- sea
4- ase
5- chrono beni açar
6- latyos var işte
7- bende onu diyom
8- dürüdlörd diym ph3n xDEé
9- 2 kere xD
10- worst jakiroyum
11- höpörlörö dayalıbilen miq var
12- aynnn xD
13- dps buildi vardı
14- solo atıyo x
15- oQe

genellikle support- tank (xD) oynarım. en sevDqm hero panda x. genelde support oynarım, oyun bilqim ÇHOQ FAZLADIR TAQTİQLERİ BEN HAZIRLARIM PICK BAN BENDEDIR SKILLERI MAX RENYÇTEN ATARIM HER TÜRLÜ STRATEJİK ŞEYLERE KANTIR BULUVUM (LAYKINA BILE). kötü yanlarımda var. :O defansif ward atmaya üşenirim :O LANEYI ZIRT PIRT TERK EDERIM

Amaçlarımız: Öbür arkadaşları bilmesemde benim amacım şudur. Benim amacım eğlenerek, beraberce gelişmektir. Ne çok profesyonel ne de çok gevşek. İkisini de çok ve dengeli yapmak. Eğer bir klan için birilerinin kalbini kırmak zorunda kalırsam hiç durmam klanı dağıtırım. Çünkü profesyonellikle eğlence bir bütün ikisi birbirinden ayrı kabul edilemez benim için. Turnuvalara girdiğimiz kazanamayacak olsak bile her zaman en iyi oyunumuza oynamaya çalışıyoruz. Tabiki amaçlarımızda Turnuva kazanmak var. İleride herkes oyuncu olarak geliştiğinde Türkiye'de ilk 3e girebileceğimizden eminim ama o güne daha çok var.

Takım olarak hiçbirimiz ( Terry'nin Morphling'i ve benim Crystal Maiden'ım hariç) Trbestiz diye iddialarda değliz. Fakat bizi biz yapan iyi oyunculuğumuz değil takım oyumunuz, taktiklerimiz, pickimizdir ve en önemlisi arkadaşlığımızdır. Trbest oyuncular olamayabiliriz ama çok iyi takım oyunumuzla ve taktiklerimiz bu açığımızı bi nebze kapatıyoruz. Oyunculuğumuzda geliştiğinde Türkiye'nin en iyi 3üne girebileceğimizden eminim ama daha var o zamana.

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Bide Bora gibi asdsaddsa efektini sesli yapabilmeli bence.

o imkansız sadece bora çıkarabilio onu ::DD

Burakula
16/03/2013, 16:26
iksde

[Kra]
16/03/2013, 18:36
Alican amaç ?

BaLzaX
16/03/2013, 20:11
Burası iyice formatsız sözlük ayarına gelmiş.

KONYALIYOBAZ
16/03/2013, 20:50
1-balıq olcq Değilim ama olabilirim.
2-naga ile ulti atıp blackholeden insanları azad edecek. http://www.youtube.com/watch?v=K_mbYhBg0xQ videodaki gibi BU KADARI ÇOK FAZLA YÜCE İLHANYUS KADAR İYİ OLAMAM
3-dini bilgiler vererek takımı süsleyecek (nessus tarzı biri) SÜBHANEKE BİLİYORUM OLMAZ MI?
4-günde 45 dk ack olsa yeter soncta oyn bu yha üfs. 44 DAKİKA AÇIK OLUYORUM AMA BİRAZ KASARSAM 45 OLUR
5-http://www.youtube.com/watch?v=_UZt1a6GiMY böyle chronos atcak cok cool. BUNU YAPABİLİRİM!!!1!!!!
6-balık olsun yeter.
7-latyos diyom. ÖHÖM.........
8-DEREDELEREDE diyebilmeli (drdlrd) Bunuda yapabilirim .s
9-Ratzcrunun friend listinden en az 1 kere silinmis olmalı SAYISIZ KEZ SİLİNDİM GURURLUYUM
10-ciyırs gibi jakiryo oynayabilmeli MALESEF .S
11-mikrofonu olmalı tbi .s ama ciyırsın yoktu o ö zeldi mikrofon sart. VARRRR
12-beyler canım cok skıldı asdasd SORDUK MU?
13-latyosun sf rehberini yalayıp yutmalı. PHEN YAZDIM ZATEN....
14-ayberkin yüce gitar skillerini anlayabilmeli TR'NİN EN KÖTÜSÜ AMA OLSUN .S
15-URN KASMALI 0q

Krizalid
16/03/2013, 20:54
Burası iyice formatsız sözlük ayarına gelmiş.

iksde

Ne beklersin?

koalaknight
16/03/2013, 21:32
Latyos Alınmıştır.Diger arkaadaslar konudan alakasız yorum yaptıkları için qınanmıstır.

WHY YOU LITTLE
16/03/2013, 22:04
Latyos Alınmıştır.Diger arkaadaslar konudan alakasız yorum yaptıkları için qınanmıstır.

trainleri laytos için denizde atıomuşsunuz doğru mu ?

koalaknight
17/03/2013, 02:15
kesinlikle dogru efendim kendime tide pickliyoruım elimdeki balık latyos oluyor

WHY YOU LITTLE
17/03/2013, 17:34
laytos balık deilim dio ama ?

TakeItBaby!
17/03/2013, 18:20
Çernobil mağdurları mısınız allah belanızı versin amin :S

koalaknight
17/03/2013, 18:29
Burda adam akıllı bir platform kurmaya calısıyoruz neden böyle seyler söylüyorsunuz ki bela okumak tamam eyvallah birşey demem haklısındır ama buraya yazmana gerek yok şuan yaptıgın kişisel hakaretir ve seni gamehonor yönetmeligine şikayet edecegim lütfen konusmalarına dikkat eT!!

TakeItBaby!
17/03/2013, 18:59
ayh ch0qh 0zur dhiLériM xDé

Raichoxunrefleksleri
17/03/2013, 19:17
Forumda yoksayma seçeneği yok mu ? Dreadlord ve Zws gibi lüzumsuz, ilgi görmemiş veletleri engellesek ...

Krizalid
17/03/2013, 19:25
Forumda yoksayma seçeneği yok mu ? Dreadlord ve Zws gibi lüzumsuz, ilgi görmemiş veletleri engellesek ...

Yasaklı listesi var.

ViktorReznov
17/03/2013, 20:02

Lüzumlu konuştu...

koalaknight
17/03/2013, 21:22
insan olun terbiyesizlik etmeyin halka açık bir platform!! özelden mesaj atın konusalım ! burda kendinizi rezil etmenize gerek yok!!

Woolridge
17/03/2013, 21:55
apapap mid lane'e talibim. go tireyin

ptRx
17/03/2013, 23:34
jakiro oynamam /balık değilim /ayberkin gitarı kendinden büyük /nessusu sevmek ibadetim ama şu an cenabetim/ dirid der geçerim /nagayla ulti vermem( zaman kaybı oyunu 15 saniye uzatıyo her seferinde.s) /karşı takıma urn feyki verip seriden 2 bracer bitirip ölümsüzlüğün tadını çıkarırım/ latyosun alt tab rehberi varsa bakabilirim/ 40 dakikadan sonra pc ısınıyo oyun bitmemişse bile reslerim ( bu sebeple push taktiği üzerine yoğunlaşıcaz)

sadece crazy_tereyi sapportlarım o yoksa hard lane ciddiyetimden ödün vermem pm atın

koalaknight
18/03/2013, 01:45
alındın kardesim
jakiro oynamam /balık değilim /ayberkin gitarı kendinden büyük /nessusu sevmek ibadetim ama şu an cenabetim/ dirid der geçerim /nagayla ulti vermem( zaman kaybı oyunu 15 saniye uzatıyo her seferinde.s) /karşı takıma urn feyki verip seriden 2 bracer bitirip ölümsüzlüğün tadını çıkarırım/ latyosun alt tab rehberi varsa bakabilirim/ 40 dakikadan sonra pc ısınıyo oyun bitmemişse bile reslerim ( bu sebeple push taktiği üzerine yoğunlaşıcaz)

sadece crazy_tereyi sapportlarım o yoksa hard lane ciddiyetimden ödün vermem pm atın

WHY YOU LITTLE
18/03/2013, 02:44

crazy_tere çok çılgın bir nick değil mi ?

Woolridge
18/03/2013, 09:37
crazy_tere çok çılgın bir nick değil mi ?

deredelerede kadar değil

ptRx
18/03/2013, 12:01
crazy_tr>dreadlord0101>baratberat bu da böyle biline gogo train

koalaknight
18/03/2013, 12:32
deredelerede > all dude sorry

Sercan<Michaell>
18/03/2013, 13:53
Maddelere Michaell gibi 3. seviye tide ultisi eklersen sevinirim.

Famera
19/03/2013, 16:11
Konu muhabbet bölümüne taşınmıştır !