PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tri-Carry ve Hardlane Oyuncuları Aranıyor

Fatal
25/03/2013, 00:37
Competitive Dota tecrrübesi olan, oyuna zaman ayırabilecek, ciddi ve oyununu üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen trilane carry ve hardlane rollerinde oyuncu arıyoruz.

E N J O Y
25/03/2013, 11:30
Arıyonuzda siz kimsiniz?Yerde bozuk para arar gibi hardcarry aranmaz.ben takım arıyorum mesela ama sen kimsin ?niye senin takımına geleyim benim seviyemde <misin?fatal diye bildiğimiz çok meşur bi adam varda benim mi haberim yok nedir yani?

Stahli
25/03/2013, 12:26
Arıyonuzda siz kimsiniz?Yerde bozuk para arar gibi hardcarry aranmaz.ben takım arıyorum mesela ama sen kimsin ?niye senin takımına geleyim benim seviyemde <misin?fatal diye bildiğimiz çok meşur bi adam varda benim mi haberim yok nedir yani?
Sen böyle sert bir dille yazarsan kimseden olumlu bir cevap alamazsın yanlız.

Fatal
25/03/2013, 12:33
@enjoy
Çene çalacak adam aramıyoruz, oyununu oynayacak adam arıyoruz. Takıma ihtiyacı olan biri bir kaç saatini ayırır, gelir, görür, gider veya devam eder.

E N J O Y
25/03/2013, 13:49
Doğru dion işsiz adam çok piyasada.Forumda bir mesajlı tanınmayan malın biri '' carry arıom bye '' yazdığında hemen steam ekle skype ver gel maç atalım dicek adam çok.

Takım ismi:?
Kimsin hangi turnuvaya katıldın ne başarın var yada ne tecrübelerin var?
Takımındaki diğer kişiler kimler?
Train atılacak günler ve aralıklar?
Yaş aralığı?(gerçi bunun cevabını tahmini verebiliyorum 15 falan)

Şimdi eğer bu sorular ve cevapları sana çene çalmak olarak geliyorsa sorun bende değil sende?Eğer ki diyorsan çok merak eden bana ulaşır hepsini öğrenir o zaman çok beklersin :D

HaydiEgomaSponsoroL
25/03/2013, 14:06
Doğru dion işsiz adam çok piyasada.Forumda bir mesajlı tanınmayan malın biri '' carry arıom bye '' yazdığında hemen steam ekle skype ver gel maç atalım dicek adam çok.

Takım ismi:?
Kimsin hangi turnuvaya katıldın ne başarın var yada ne tecrübelerin var?
Takımındaki diğer kişiler kimler?
Train atılacak günler ve aralıklar?
Yaş aralığı?(gerçi bunun cevabını tahmini verebiliyorum 15 falan)

Şimdi eğer bu sorular ve cevapları sana çene çalmak olarak geliyorsa sorun bende değil sende?Eğer ki diyorsan çok merak eden bana ulaşır hepsini öğrenir o zaman çok beklersin :D

Adamlar takılmak icin bisiler yapıyolar uzatma :)

berkbegins
25/03/2013, 14:11

bu aralar forumun birçok üyesiyle çok samimi olmaya başladın dikkat et çektireceksin fişini gibi geliyor bana böyle devam edersen

sttyfr
25/03/2013, 19:45
enjoy haklı beyler :(( Fatal buyuk ihtimalle tr kanalına cm +2 yazanlardan takım kurmanın cok kolay bişey oldugunu sanıyo :((((((((

ptRx
25/03/2013, 21:11
Enjoyun imzası çok sağlam ayriyetten haklı

busterer
27/03/2013, 20:30
Ben Hardlane oyuncusuyum ve takım arıyorum ama enjoyun dedikleri geçerli + en azından seninle iletişim kurmamız için steam veya skype nickini yazsaydın.

E N J O Y
28/03/2013, 01:11
bu aralar forumun birçok üyesiyle çok samimi olmaya başladın dikkat et çektireceksin fişini gibi geliyor bana böyle devam edersen

sende bu aralar çok avukatlık yapıon işsizlik başa vurmuş heralde?

Famera
29/03/2013, 15:25
Konu amacını sapması nedeniyle kilitlenmiştir.