PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Site buga girdi ve

RoLFii
27/03/2013, 23:03
fazladan rare kazandım . mouz vs dignitas macında dignitasa 4 rare attım ve 7 rare kazanmam gerekiyodu . botu ekledim ve 7 rarenin bir kısmını

yani 4 rareyi verdi ve sitede verildi gözükmedi . verdiği 4 rareyi bidaha koydu ve 4 tane rare fazladan kazandım fakat aynı rareler
. bu sefer 4 rare verildi gösterildi sitede ..botu tekrar ekledim fazladan kalan 3 raremi verdi.ardından sitede 2sinin verildiğini birinin verilmedigini gösterdi ve bot tekrar beni ekleyip aynı rareden 1 tane daha verdi . yani 5 rare fazladan kazandım

go go dignitas !!!

bug mu oldu yoksa yaptıgım 7 tahminden 6 sının gelmesinin bir ödülümü bilemedim . böyle iyi takımlara %37-%30 falan veriyolar cok iyi oluyo

iyi rare kaldırıyorum .

4656
o gördüğünüz aynı alt alta dizdigim rareler fazladan gelenler . ayrıca warlock stafflardan biri diretide 2012 taglı

MrFoseptik
27/03/2013, 23:10
4 rareye karşılık toplamda 11 rare kazanman gerekiyor. Yani bastığın 4 rareyi geri alıyorsun. Yazdığından pek anlamadım da galiba 12 rare almışsın toplamda.

RoLFii
27/03/2013, 23:11
4 rareye karşılık toplamda 11 rare kazanman gerekiyor. Yani bastığın 4 rareyi geri alıyorsun. Yazdığından pek anlamadım da galiba 12 rare almışsın toplamda.

kendi 4 raremi aldım zaten

*2 spinal slicer ve 2 tanede witch doctor yılanı basmıstım

Dj.Kimimaro
28/03/2013, 00:58
yok bugün sitede bug vardı o yüzden bende dignitas'a 4 rare basıp normalde geri 11 rare almam gerekirken 14 rare aldım.

ki bence dignitasın alacağı çok barizdi çok formdalar son zamanlarda yükselişteler mouz sa kuroky den sonra elbet bir düşüş yaşayacaklarını belli etti.