PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dota2lounge eşyalarım görünmez görünmüyor konuya gelirken dustlu gelin

furkan_yav
28/03/2013, 18:38
Can't get items. Possible reasons:
- This profile is set to private ?
- Could not connect to Steam servers;
- Backpack is empty.

yazıyor

envanterim herkese açık 2-3 gündür bu saçma hata yüzünden eşyalarım görünmüyor bir çare doktorda yok çaresi nedir bunun çaresi yardım edin

(bu arada yardım dedim aklima ne geldi temel bir gün ingilizlerin gemisinde gidiyor uzaklara bir yerlere sonra ingilizlerden biri düşüyor suya bagriyor help me help me help felan cagirip bagirip duruyor nasrettin hoca durru mu hemen yapıştırıyor lafı ya tutarsa? )

Stahli
28/03/2013, 18:51
Yardım edicektim de şu fıkrandan sonra hevesim kaçtı

Gray Fox
28/03/2013, 19:03
dns varsa otomatik yap.
steamden profilini private sonra da public yap
cookies sil

Owyeah
28/03/2013, 19:25
Can't get items. Possible reasons:
- This profile is set to private ?
- Could not connect to Steam servers;
- Backpack is empty.

yazıyor

envanterim herkese açık 2-3 gündür bu saçma hata yüzünden eşyalarım görünmüyor bir çare doktorda yok çaresi nedir bunun çaresi yardım edin

(bu arada yardım dedim aklima ne geldi temel bir gün ingilizlerin gemisinde gidiyor uzaklara bir yerlere sonra ingilizlerden biri düşüyor suya bagriyor help me help me help felan cagirip bagirip duruyor nasrettin hoca durru mu hemen yapıştırıyor lafı ya tutarsa? )

sayende hayattan soğudum ne biçim fıkra

TakeItBaby!
28/03/2013, 20:06
Treasure Unlocker kullandın mı hiç ?

furkan_yav
28/03/2013, 21:50
dns varsa otomatik yap.
steamden profilini private sonra da public yap
cookies sil

cookies sildim steam profilimi private yaptım sonra public yaptım dns de otomatik yaptım hala aynı görünüyor bir değişme olursa haber edecem

furkan_yav
28/03/2013, 21:51
Treasure Unlocker kullandın mı hiç ?

o ney

Gray Fox
28/03/2013, 21:57
cookies sildim steam profilimi private yaptım sonra public yaptım dns de otomatik yaptım hala aynı görünüyor bir değişme olursa haber edecem

internet hizin nasil?
Ben torrent fln acikken net yavas oldugu icin ariyodu ariyodu sonra bulamiyodu, net hizi duzelince oda duzeliyodu.
Belkide serverda hata vardir.

KONYALIYOBAZ
28/03/2013, 22:04
4662

Buyur sentry diktim artık görünür.

NightStalker
28/03/2013, 22:07
4662

Buyur sentry diktim artık görünür.

:((((((

TakeItBaby!
28/03/2013, 23:44
o ney

Kutuları açmak için illegal bir program. Ama kutu serisi 27 ve 28de çalışmıyor :(

Gray Fox
28/03/2013, 23:47
Kutuları açmak için illegal bir program. Ama kutu serisi 27 ve 28de çalışmıyor :(

program cidden calisiyo mu? o.O

berkbegins
28/03/2013, 23:50

açgözlülük hakkında ne demiştik???

@Lexsarko " Yazdıklarımı okuyanlara genel tavsiyem; sadece internet ortamında değil hayatınızın geri kalanında da kolay kazanç uğruna elinizdekilerden olmayın. Dünya üzerinde verdiğiniz x lirayı 4x'e katlayan, herkesin kazandığı bir sistem yoktur. Emek vermeden kazanç elde etmek isteyenler genellikle ellerindekinden olurlar. "

+1 (Y) kumar faiz (çabuk ve bol kazanç sağlayan yollar) vs. bunların emek çalmanın en kolay yolları olduğu bir kesindir.Bu yüzden HARAMdırlar.

Sohbetlerimizi dinlemiyor musun mübarek? akşama pilavli var..muhakkak gel.

http://www.youtube.com/watch?v=K9aGfUofrD8

Krizalid
29/03/2013, 01:39
Furkan senin çok güzel bir kafan var ve ne içiyorsan aynısından istiyorum.

TakeItBaby!
29/03/2013, 02:51

Çalışıyorda itemleri takas edemiyorsun veya silemiyorsun boşuna yer kaplar. Yaygın kutuları açıyor diğer kutular bende olmadığı için deneme fırsatım olmadı.