PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kendinize en çok benzettiğiniz kahraman hangisi?

Lexsarko
29/03/2013, 23:12
Kendinize en çok benzettiğiniz kahraman hangisi? Hangi yönleriyle size benziyor? Anlatın işte bir şeyler. Örnek olarak ben de kendiminkini anlatacağım haliyle :)

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSioz7veE4xkmuB0_b-z0dAZN-x9w81B1tsbFjebd9j6DCaZxS9

Benimkisi Rubick. Etrafımdaki şeyleri ayrıntılarıyla incelerim. Hatta çoğu zaman gereksiz derecede ayrıntıcıyımdır. Biraz taklitçi olduğum da söylenebilir. Etrafımda gördüğüm, beğendiğim davranışları taklit ederim. Çevremdeki insanlarla onların konuşma tarzlarıyla hatta varsa şiveleriyle konuşurum.

Rubick oynamaktan da sanırım karakter olarak kendime benzettiğim için bu kadar zevk alıyorum.

Hadi bakalım saldım sırayı. Sıra şimdi sizde. En çok da napstar'ı merak ediyorum :P

napstar
29/03/2013, 23:18
Pudge... Çünkü çok çekiciyim.

NightStalker
29/03/2013, 23:27
Pudge... Çünkü çok çekiciyim.

Öldük kardeş :S

WHY YOU LITTLE
29/03/2013, 23:28
Öldük kardeş :S

sende nightstalkera mı benzion kanka .s.s

Stahli
29/03/2013, 23:30
Kendinize en çok benzettiğiniz kahraman hangisi? Hangi yönleriyle size benziyor? Anlatın işte bir şeyler. Örnek olarak ben de kendiminkini anlatacağım haliyle :)

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSioz7veE4xkmuB0_b-z0dAZN-x9w81B1tsbFjebd9j6DCaZxS9

Benimkisi Rubick. Etrafımdaki şeyleri ayrıntılarıyla incelerim. Hatta çoğu zaman gereksiz derecede ayrıntıcıyımdır. Biraz taklitçi olduğum da söylenebilir. Etrafımda gördüğüm, beğendiğim davranışları taklit ederim. Çevremdeki insanlarla onların konuşma tarzlarıyla hatta varsa şiveleriyle konuşurum.

Rubick oynamaktan da sanırım karakter olarak kendime benzettiğim için bu kadar zevk alıyorum.

Hadi bakalım saldım sırayı. Sıra şimdi sizde. En çok da napstar'ı merak ediyorum :P
Kanka boşver uyu ya

NightStalker
29/03/2013, 23:31
sende nightstalkera mı benzion kanka .s.s

Kimseye söyleme ama kanatlarım var :(

Hapkido
29/03/2013, 23:35
Tech, çünkü genelde yokluğum farkedilmez. Buna karşın ortaya çıktım mı feci ilgi ve alaka toplayıp can yakabilirim.

Burakula
30/03/2013, 11:17
beastmaster. Çünkü çok yönlü ama hiçbirşeyi %100 yapamayan bir insanım. Beastmasterinsa damage vuran skili var, biraz damagesi var side açması var, disable ı var, alana hız vermesi falan yani bana göre hem sup hem carry hem dps hem disable özelliklerini azar azar bulunduran kastığım iteme göre rolü çok rahat değişebilen bir hero aynı ben.

Zaphart
30/03/2013, 16:28
storm.çok sempatiğim çok seksiyim çok yakışıklıyım aynı storm.

Chic'N'Stu
30/03/2013, 16:40
Dark Seer. İnsanları gerektiginde bi noktada hemen toplayabilirim ve en önemlisi canım sıkıldıgında olaylardan kaçmasını çok iyi beceririm.

Not : Bunu yazarken dikkat ettım de Dark Seer aynı ben lan

sehnoc
30/03/2013, 16:48
Kendime en benzettim hero pandadir kavgada çelme olsun(1.skill) taş toprak şişe atma olsun(2. Skill) reflekslerim ve ani vuruşlarim olsun(3.skill) ve en önemlisi dayak yiyince mahalleden adam toplama olsun(ulti) ayni ben panda brewmaster xd .