PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ban sebeplerine "Tryharder" eklenmeli.

TauHunter
30/03/2013, 01:36
Hangi oyun olursa olsun eğlencesine atılan bir pubda polat alemdar ve çetesi gibi gezen adamlar banlanmalı. SC2de custom gamede öylesine bir oyun atıyorum. Matchmaking falan değil maksat eğlence ama adam oyun boyunca ölüm kalım meselesiymiş gibi döktürüyor oyuna. (oyun sonunda adamın APM 320)

Dotada da vardır. Tek başınıza veya çevrenizle zevkine pub -ap aratırısınız ve karşıdakıler Allah tarafından sizi komaya sokmak için pickleri kantırlatırlar, level 1 ganglamacalar rosh kesmeceler obslamacalar, supun middeki adama bottle vermeceler, ağır düşünülmüş stratejik piçklemeceler gibi sizi Allahınıza kavuşturacak eylemlerde bulunurlar. "dünyada ciddi gamingli cw atacak takım kalmadı da pub mu atıyorlar şeyşinin evlatları" diyesiniz gelir.

4667

http://www.youtube.com/watch?v=tEDyMLETjY8&feature=player_detailpage

E N J O Y
30/03/2013, 09:04
asdasfsdfmşkgsddgsdSADFSDF YOU HAVE BEEN BANNED BECAUSE OF BEEING TRYHARD BY VALVE SPONSORED BY GAMEHONORS HONOROBLE TROOLLL TAUHAUNTER

bucKeRudy
30/03/2013, 09:13
Bence bir troll sözcüğünden fazlası olamaz. Bknz. Züğürt Tesellisi

sehnoc
30/03/2013, 16:50
adamın birini ezmişler tryhard diye ağlamış.

Lexsarko
30/03/2013, 16:53
Bükemediğin eli öpeceksin. :/

napstar
30/03/2013, 17:05

Yine Türkçe'nin saçmalıklarından biri. Bu söz çok saçma değil mi ya? Şimdi bir kaç yerden inceleyelim;

1) El bükülmez.
2) Bilek öpülmez

Yani bu söz - "Bükemediğin eli öpeceksin" veya "Bükemediğin bileği öpeceksin" - her türlü yanlış. Bu ne lan :'(

Burakula
30/03/2013, 17:09
Yine Türkçe'nin saçmalıklarından biri. Bu söz çok saçma değil mi ya? Şimdi bir kaç yerden inceleyelim;

1) El bükülmez.
2) Bilek öpülmez

Yani bu söz - "Bükemediğin eli öpeceksin" veya "Bükemediğin bileği öpeceksin" - her türlü yanlış. Bu ne lan :'(

bilek niye öpülmezmiş lan? Bileğine göre yalanır bile:P Hem o sözün uzun hali "bükemediğin bileğin elini öpüceksin". Bir de burdan düşün.

Lexsarko
30/03/2013, 17:21
Elde bükülebilen 14 eklem var ama ama :'(

TauHunter
30/03/2013, 18:01
asdasfsdfmşkgsddgsdSADFSDF YOU HAVE BEEN BANNED BECAUSE OF BEEING TRYHARD BY VALVE SPONSORED BY GAMEHONORS HONOROBLE TROOLLL TAUHAUNTER

sea

Bence bir troll sözcüğünden fazlası olamaz. Bknz. Züğürt Tesellisi

ase

adamın birini ezmişler tryhard diye ağlamış.

tryhard

bükemediğim el yok

1) El bükülmez.
2) Bilek öpülmez

elin phalanx kısmını bükebilirsin
bilek niye öpülmez? dudak oraya gelemiyo mu?

bilek niye öpülmezmiş lan? Bileğine göre yalanır bile:P Hem o sözün uzun hali "bükemediğin bileğin elini öpüceksin". Bir de burdan düşün.

aynen xd

Elde bükülebilen 14 eklem var ama ama :'(

aaaaaaa anatomi yazılısının son sorusuydu bu ama el içini soruyodu x(. el içinde kaç kemik vardır

8 adet vardır

ilk sıra : os schapedium os lunatum os triquetrum os psiforme
ikinci sıra: os trapezium os trapezdium os capititum os hamatum

10 puan

L2ebel
30/03/2013, 23:57
Tryharder akar sorry go pubstomp

TauHunter
31/03/2013, 01:12
Tryharder akar sorry go pubstomp

Get-a-Life

napstar
31/03/2013, 02:43
Get-a-Life

Selam.

4669

TauHunter
31/03/2013, 07:18
Selam.

4669

o ne lan dendinin çocu asd

TakeItBaby!
31/03/2013, 08:22
"Ill go top lane" diyorum adam "suck my balls" diyor. "Dude i said before please dont be an a**hole" diyorum. Başlıyorlar ana avrat kaymaya. Üst laneye gidiyorum kahraman seçimi yaptıktan sonra. Bir süre sonra iki polat ile abduley yine üste geliyor(bu sırada küfür etmeye devam ediyorlar, hatta 3lü küfür kombo yaptıkları bile oluyor) Neyse ben keçi onlar keçi derken üç kişi olmamızdan dolayı olsa gerek resmen feed yapıyoruz her geldiklerinde kesiyoruz ama polat ile abduley çoğu kombatta malesef hayatlarını kaybediyorlar. Bütün killer bana kalıyor, "noob son of a biscuit" tarzında benzeri suçlamalar ve hakaretlerle hevesimi kırmaya çalışıyorlar, velhasıl kelam oyunu sonuç olarak yine ben çeviriyorum ama oyun sonunda "report this biscuit" yazmaktan da geri kalmıyorlar.

Bu da ban sebebi olsun dude.