PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30 Mart

bordomavi
30/03/2013, 16:22
VP vs Fnatic.eu ne olur sizce?

Darkelia
30/03/2013, 16:35
bu ara çok sürpriz sonuçlar oldu takımlar bir geçiş döneminde ummadıgımız sonuclar almaya devam edecek gibiyiz son 4 raremide VP'ye bastım fnatic her nekadar son günlerde performans patlaması yaşasada buna aldanmamak lazım çünkü çokta zorlayıcı rakiplerle oynadıgını düsünmüyorum son maclarda , VP nin oynadıgı son maclardaki rakipleri gerçekten dişliydi oranında daha düşük olması beni vp adına risk almaya itti kaybedersem üzülmem :D

MrFoseptik
30/03/2013, 18:28
anti-rus'um bundan sonra. kaybedeceğimi bilsem bile slavın karşısına oynayacağım

Krizalid
30/03/2013, 18:48
Vallahi fnatic'tekilerin tipini beğenmesem de bana da onlar alacak gibi geliyor. VP de Empire da güven vermiyor. Rus sahnesine PGG lazım.

Scotchw
30/03/2013, 19:33
Son dönemde iki takımda (diğer avrupa takımlarınında olduğu gibi) inişli çıkışlı grafik sergilediler.Ancak yinede bana göre bu iki takım NTH'nin ardından şuan avrupanın en formda takımları.
İki takımada son mağlubiyetlerini Team Liquid yaşattı.
EIZO CUP yarı finalinde Fnatic Liquid e kötü oynayarak kaybetti. VP ise Premier League grup maçlarında yine Liquid e kaybetti.
iki takımın son karşılaşmalarında ise VP 2-1 üstün gelmişti.Dediğim gibi sonucun kestirilmesinin çok zor olduğu bir maç olacak.
Bu maçtan önce VP'nin Russian DOTA2 League Wİnner Brackette Dignitas ile maçı var.Onu kaybederlerse Lower Brackette NTH nin rakibi olacaklar.Şuan avrupada kimsenin NTH nin rakibi olmak isteyeceğinin düşünmüyorum ancak böyle bir durum olursa Defense finaline çok daha fazla asılacaklarını düşünüyorum.
Phantom Lancer ve Naix pickinin çok belirleyici olacağı kanaatindeyim.
Tahmin yapmak gerekirse VP iyi oyunlarıyla 3-1 alır diyorum.(Birde Ars-Art'tan çok iyi performans bekliyorum.)

WHY YOU LITTLE
30/03/2013, 20:40
3-2 bitsinde bi 5 maç izleyek :D:D fnatic alıcak bence ^^