PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce sıradaki görev hangi kahramanlara gelecek?

MrFoseptik
31/03/2013, 12:46
Dota 2 de yeni başlayanlar için Dragon Knight görevi bildiğiniz gibi duruyor. Dota 2'nin dosyaları arasında gezinirken şöyle bir şey buldum.

4670

Bana kalırsa sırada ki görevler Sven ve Keeper Of The Light'a gelecek. Sizce?

TakeItBaby!
31/03/2013, 13:04
Item rehberi olmasın o ? :) İçeriğinden bir kısım :
"sven_basic"
{
"Author" "Kutta"
"Hero" "sven"
"Title" "Basic guide to Sven as a support hero"
"GuideRevision" "1"
"FileVersion" "1"

"ItemBuild"
{
"Items"
{
"#sven_support_items"
{
"item" "item_courier"

}

"#DOTA_Item_Build_Starting_Items"
{
"item" "item_gauntlet"
"item" "item_branches"
"item" "item_branches"
"item" "item_branches"
"item" "item_clarity"
"item" "item_clarity"
}

"#sven_ongoing_items"
{
"item" "item_ward_observer"
}

Burakula
31/03/2013, 13:39
aynen zaten "guides" yazıyo "missions" falan değil:D Tahmin etmek gerekirse bir iki bölüm dk üzerinden oyunu öğretmeye devam ederler diye düşünüyorum işte skilleri nasıl atman gerektiğini arkadaşın stun atınca onun bitmesini beklemen gerektiğini falan tarzında püf noktaları anltabilecekleri atak şekli güzel olan ideal bir hero dk. Ben bu görev mevzuları çıktığında belki heroları epikleştirmek ve ve dotaya bi hikaye oluşturmak amacı da güdüyodur güzel bir campaign hazırlarlar diye sevinmiştim ama görünüşe göre sadece yeni başlayanlar için öğretmeye yönelik bir sistem olucak.

Nighthawk
31/03/2013, 14:07
Tahmin etmeye gerek yok, zaten belli. Twitterımdan birkaç ay önce duyurmuştum diye hatırlıyorum, 2. quest Sniper'la oynanacak. Stash, kuleler, kurye kullanımı, teleport kullanımı gibi konulara değinecek. Sonunda da Tidehunterı assasinate ile vuracaksınız.

MrFoseptik
31/03/2013, 14:08
Tahmin etmeye gerek zaten belli. Twitterımdan birkaç ay önce duyurmuştum diye hatırlıyorum, 2. quest sniper.

seni sürekli takip ediyorum hiç göremedim o tweeti :(

Nighthawk
31/03/2013, 14:13
seni sürekli takip ediyorum hiç göremedim o tweeti :(

Yanlış hatırlıyorum o zaman, forumda bir yerde de yazmış olabilirim :)