PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takım flamaları ne işe yarıyor?

furkan_yav
31/03/2013, 12:53
eşya düşmek vb bir konusu var galiba her maçta düşüyor mu turnuva olsun turnuva olmasın normal maçlarda vs kalitesi nedir düşen eşyaların ne işe yarar bunlar

mesela bugun oynanan bir macin flamasına eşya düşer mi

TakeItBaby!
31/03/2013, 13:14
Bayrağı diyorsan takım maçlarında ortada ve base önündeki direklerde takım bayrak logosu asılı oluyor.

Burakula
31/03/2013, 13:33
pennantlardan bahsediyorsun sanırım. Pennantına sahip olduğun takımın maçlarını biletli izlersen maçları kazandığında ya da oyuncular rampage, ultra kill tarzında ekstra hareketler yaptığından sana item geliyor. Gelen itemler de gelme sebebine göre değişiyor takımın turnuvayı ya da önemli maçı kazanırsa mith falan geliyor sanırım. Hiç pennanta sahip olmadım bu yüzden bu bilgilerin ayrıntısında hatalar olabilir ama genel olarak böyle. Genelde international öncesi pennantların fiyatı artar turnuvayı izlemek beleş olduğundan ve internationalde çok item verdiğinden sanırım.

MrFoseptik
31/03/2013, 14:07
Genelde international öncesi pennantların fiyatı artar turnuvayı izlemek beleş olduğundan ve internationalde çok item verdiğinden sanırım.

zaten ilk internationalda yoktu ikinci de geldi :D

Gray Fox
31/03/2013, 15:28
Benim bildigim su anda bi ise yaramiyolar sadece internationalde,bayragin oldugu takimin fanlari artiyo ve yazdigina gore ilerde buyuk turvulari izliyebilirsin.

Zaphart
31/03/2013, 15:56
şu anda da işe yarıyor pennantın olacak pennantının olduğu takımın bulunduğu turnuva biletini satın alıp maçlarını izleyeceksin.first blood rampage falan gibi önemli durumlarad maçı izleyen pennantlılara item düşme olasılığı oluyor.Bu itemler mythical falan olmuyor ama tournamanent itemi olarak anılıyor ve commonuna bile epey değer biçiliyor. aten anlamıyorum bu piyasayı hiç napıcak millet turnuva itemini bu kadar pahalıdan alsın? illaki bilmedğim bişey vardır bence :( Neyse ben kendi kendme konusmaya basladm yine gg wp

Nighthawk
31/03/2013, 16:11
Turnuva bileti satın almayanlar bilmiyor tabii ki :) The International'da olan sistem tüm turnuvalarda çalışıyor.

Itemların market fiyatlarına gelince. "Bu itemı alıp da ne yapacak" dediğinde tüm sistem saçmalıktan ibaret zaten. İnsanların o itema sahip olmaktan mutlu olduğu gerçeğini kabul edince de, fiyatların açıklaması genellikle markette ne kadar sayıda bulunduklarına göre değişiyor. Ne kadar az sayıda mevcutsa o kadar değerli.

Gray Fox
31/03/2013, 16:30
Ama izlerken drop kazanmak icin pennanta gerek yok,pennantsizda drop dusebilir.
Yani pek verecegin paraya degmez ama diyosan ki X takimi cok seviyorum,alabilirsin de.
Turnuvada dusen itemlerda epey degerli ama itemine gore degisiyo. Izledigim bir oyunda adama lyralei breeze dustu 30+ keye satti.

Zaphart
31/03/2013, 18:22
Turnuva bileti satın almayanlar bilmiyor tabii ki :) The International'da olan sistem tüm turnuvalarda çalışıyor.

Itemların market fiyatlarına gelince. "Bu itemı alıp da ne yapacak" dediğinde tüm sistem saçmalıktan ibaret zaten. İnsanların o itema sahip olmaktan mutlu olduğu gerçeğini kabul edince de, fiyatların açıklaması genellikle markette ne kadar sayıda bulunduklarına göre değişiyor. Ne kadar az sayıda mevcutsa o kadar değerli.

yani store da 10 dolardan fazla fiyata satılan 10-15 keye satılan dandirik turnuva itemlerini millet sadece turnuva itemim olsun diye şeediyor demek :D ilginç geldi bana :D zevk meselesi gerçi

Gray Fox
31/03/2013, 19:04
yani store da 10 dolardan fazla fiyata satılan 10-15 keye satılan dandirik turnuva itemlerini millet sadece turnuva itemim olsun diye şeediyor demek :D ilginç geldi bana :D zevk meselesi gerçi

Tabikide zevk meselesi. Sonucta alan adam koleksiyon yapmayi seviyo.
Koleksiyoncular olarak tusun oyun olarak dusunme. Sen diyelim eski para yada pul toplamayi seversin, gidersin en nadirini alirsin para sacarsin. Adamda dota da item koleksiyonu yapar, kimsede olamayan nadir bi item icin para sacar.

Krizalid
31/03/2013, 19:19

Turnuvaların anıları...

bordomavi
09/04/2013, 12:17
bu Na'vi flaması fln var bunlardan mı bahsediyorsunuz? Eğer onlarsa üzerlerinde 1 kullanımlık yazıyor. Sadece 1 maç mı izleyebiliniyor ?

accbets
04/03/2014, 23:41
pannentı aldım nasıl kullancam esyayı kusan demem yeterlımı

Yeezer
04/03/2014, 23:52
Penanntı kusanabilirsin fakat takımın macını ti4 gelmeden yada onlar free to watch bi turnu vaya girmeden pek kullanamazsın. Yada onların katıldığı turnuvalara bilet alman lazım

accbets
05/03/2014, 00:06
ti4 nedemek? ve suanda dream league dekı ucretsız macı ızlıorum ?

Yeezer
05/03/2014, 00:22
The international 4 seneye olacak olan. Bedava olan ligleri izleyebilirsin. Ama onlar da sıklıkla olmuyor

accbets
05/03/2014, 00:23
ben sımdı ekıpmanı kusan dedım pennant ıcın ve allınce macını ızledım ama mac ızleme sayısı artmadı

Vulcan
05/03/2014, 06:57
Başlığı okuduğum anda aklıma gelen şeyi buraya yazmak isterdimde. Neyse pisliğin lüzumu yok :D