PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takım Pennantları ile ilgili

ViktorReznov
01/04/2013, 22:46
Şu takım pennantlarıyla ilgili bikaç birşey sormak istiyorum.

1.Pennantların level yükselme biçimi 2 tanesini birleştirince arttığını biliyorum. Ama birde pennant upgrade itemi var bu ne işe yarıyor? Yani farkı ne?

2.Pennantların item düşürme yüzdeleri rakamsal olarak mevcut mu? Ve upgrade ettikçe ne kadar artıyor bu yüzde?

3.Maç izledikçe upgrade oluyorlar mı?

4.Hangi durumlarda item düşme olasılığı gündeme geliyor.(Hepsini istiyorum, tam liste :ninja:)

5.Neden Zenith pennantı şu an store da yok?

Teşekkür ederim şimdiden.

Burakula
02/04/2013, 18:53
Tam NH reyiz e göre bir başlık olmuş:D

Gray Fox
02/04/2013, 19:19
Şu takım pennantlarıyla ilgili bikaç birşey sormak istiyorum.

1.Pennantların level yükselme biçimi 2 tanesini birleştirince arttığını biliyorum. Ama birde pennant upgrade itemi var bu ne işe yarıyor? Yani farkı ne?

2.Pennantların item düşürme yüzdeleri rakamsal olarak mevcut mu? Ve upgrade ettikçe ne kadar artıyor bu yüzde?

3.Maç izledikçe upgrade oluyorlar mı?

4.Hangi durumlarda item düşme olasılığı gündeme geliyor.(Hepsini istiyorum, tam liste :ninja:)

5.Neden Zenith pennantı şu an store da yok?

Teşekkür ederim şimdiden.

Tam olarak bilmiyorum ama elimden geldigi kadar yardim etmeye calisacam.

1. Ikiside ayni olduguna inaniyorum.

2.Tam olarak yani item dusurme yuzdesi yok. Diyelim 100 kisi izliyo maci. %1 dir. Ve upgrade etmen bisey fark ettirmiyo.

3. Sanmiyorum.

4. Fb,aegis steal, double,triple,ulrta,rampage,win. Aklima gelen bunlar.

5. Galiba sirf internationale katilanlarin var.

Ve ek olarak pennant almana gerek yok, pennantsizda izlerken drop gelebilir sana.

hohmlec
02/04/2013, 20:01
pennantların leveli arttıkca item dusme sansı artıyor

Raichoxunrefleksleri
02/04/2013, 20:41
http://www.dota2.com/store/#cat=2529305176 Üstlerine bakın .

tranq
11/04/2013, 18:18
1- Pennant upgradeler aynı işi görüyor şu an storeda olmayan pennantları onla upgradeleyebiliyorsun.
2- Upgrade item düşme şansını arttırmıyor.
3- Maç izledikçe upgrade olmuyor.
4- First blood, double kill, tripple kill, ultra kill, rampage, takım arkadaşına deny, görkemli galibiyet, aegis kırma, aegis çalma
5- Kaldırılmış işte sebebi yok. Zenith pennantı gibi storeda olmayan 4-5 pennant daha mevcut şu an