PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üstün yetenekli oyuncu alımı yapılacaktır.(Support,mid,hardlane)

makavelininfedaisi
02/04/2013, 21:48
İlk önce biraz kendimi tanıtıyım
4,5yıldır dota oynamaktayım 1senedir Dota2 oynuyorum daha önce pek çok ufak çaplı takımda bulundum ve kaptanlık yapıp turnuvalara katıldım.Amacım Dota2 Türkiye arenasında sesini duyurabilecek seviyeli-güçlü bir takım oluşturmak.

ALIMLAR

1-Oyun (taktik,strateji vb...) harici takımla muhattab olmayacak seviyeli +19yaş arkadaşlar hafta için akşam7-8 sonrası online sıkıntısı olmasa iyi olur.

2-Kendine güvenen oyunu kazanmak için oynayan.

3-Oynadığınız rol , yaşınız ,dotanın hayatınızdaki önemi ve oynamış olduğunuz 2 CW maçının replayı.
Replay kopyalamayı billmeyenler nick yazarsa ben oyundan da bakabilirim,ama yinede replay vermeniz daha iyi olur

Forumdan özel mesaj veya yorum olarak gönderebilirsiniz,ince eleyip sık dokumaK iistiyorum bu yüzden replay olmassa iletişim kuramayız
İyi oyunlar...

ayrıca:Tri lane carrysi oynadığım için oyun içinde takıma yön veremediğim zamanlar oluyor bu sebeple oyunu takip edebilecek ve kaptanlık vasfına sahip tecrübeli (hardlane - support farketmez) picker'lar özel olarak ulaşsın.

Gray Fox
02/04/2013, 21:54
Takima basvurmuyorum ama eger basvursaydim seni kontrol etmek isterdim, sonucta takima girmek istiyen oyuncularinin, kaptanini kontrol etmek istediklerini inaniyorum. Yani bir steam id biraksaydin onlarda replaylerini izliyebilirlerdi.

LarkmaN
02/04/2013, 21:56
solo offlane oyuncusuyum hafta içleri pek online olamıyorum hafta sonları online sıkıntısı yok uyarsa bir konuşalım.

busterer
02/04/2013, 22:05
Sende cw replaylarını koy ozaman madem yetenekli oyuncular istiyosun sana gelmeleri icin bi sebep ver.

makavelininfedaisi
02/04/2013, 22:09
Takima basvurmuyorum ama eger basvursaydim seni kontrol etmek isterdim, sonucta takima girmek istiyen oyuncularinin, kaptanini kontrol etmek istediklerini inaniyorum. Yani bir steam id biraksaydin onlarda replaylerini izliyebilirlerdi.

Haklısın ama dediğim gibi seçerek irtibat kurmak istiyorum,benden yana içi rahat olsun herkezin

Lexsarko
02/04/2013, 22:32
Haklısın ama dediğim gibi seçerek irtibat kurmak istiyorum,benden yana içi rahat olsun herkezin

Güven veren cümle diye ben buna derim.

Krizalid
02/04/2013, 23:09
-Oyun (taktik,strateji vb...) harici takımla muhattab olmayacak seviyeli +19yaş arkadaşlar hafta için akşam7-8 sonrası online sıkıntısı olmasa iyi olur.

nasıl yani? hiç dota dışı muhabbetiniz olmayacak mı takımda?

TauHunter
02/04/2013, 23:24
Sakata düşüecek gibi ama neyse gl

MrFoseptik
02/04/2013, 23:57
Güven veren cümle diye ben buna derim.

:D Tam aklımdan geçen cümleydi :D :D :D :D

nasıl yani? hiç dota dışı muhabbetiniz olmayacak mı takımda?

"Fuck Buddy" tarzı bir birliktelik istiyor anladığım kadarıyla.

E N J O Y
03/04/2013, 15:08
Ben kaşvurmak istiyorum takımına.replay yerinede sana şu cümleyi havale eft yapıyorum.benden yana için rahat olsun.