PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aeogel

Aerogel
03/04/2013, 01:10
Herkese selamlar. Dota ile ilgili haberleri ve blogları takip ederken forumada ısındım. Genelde pek forumlarda takılma alışkanlığım yoktur, o yüzden biraz rötarlı da olsa kendimi tanıtmak istedim. ismim İlker . 19 yaşındayım . istanbul/kartal da açılmış olan Gedik Üniversitesinde Metalurji ve Malzeme müh. Hazırlık sınıfında okuyorum

dotadaki 4. senemi doldurucam (forumdakilere göre çok geç başlamış olabilirim :D) dotada genel olarak support olarak oynuyorum. Kasım ayından beride dota 2 oynuyorum (gift biraz geç geldi :/)
lise hayatımı wow oynayarak geçirdim-arada tekrar heves edip başladım fakat tekrar oyunda çevre yapmak zor gelince yine ara verdim-

berkbegins
03/04/2013, 01:22
Hoşgeldin bende 4 sene dota oynadıktan sonra foruma başlamıştım şimdi 7 senelik oyuncu oldum forum gerçekten oyuna bakış açını geliştirdiği gibi bir sürü çevre yapmana olanak sağlıyor. 100 tane arkadaşım var steam de facebook gibi oldu mübarek :D

Aerogel
03/04/2013, 01:34
Hoşgeldin bende 4 sene dota oynadıktan sonra foruma başlamıştım şimdi 7 senelik oyuncu oldum forum gerçekten oyuna bakış açını geliştirdiği gibi bir sürü çevre yapmana olanak sağlıyor. 100 tane arkadaşım var steam de facebook gibi oldu mübarek :D

Hoş bulduk. Forumun bana katkısı çok fazla. Özellikle ilk üye olduğum zamanlar ingilizcem yoktu. (gerçi hala çok iyi değil ama :D ) Burda ki çeviriler ve mekanik konusunda iyi olanların yazıları gayet iyi oldu. Umarım en yakın zamanda gh dota 2 ailesiylede kaynaşırım.

Lexsarko
03/04/2013, 10:14
Hoşgeldin. Bu arada Berkbegins forum müftümüz bak seni ilk o karşıladı. Şanslısın :)

berkbegins
03/04/2013, 11:09
Hoşgeldin. Bu arada Berkbegins forum müftümüz bak seni ilk o karşıladı. Şanslısın :)

zaten sübliminal mesaj vermiştim (mübarek diyerekten) :D

WeRdeR WeReMeM
03/04/2013, 17:17
olum 25 yıldır Kartal'da oturuyorum böyle bir üniversite duymadım görmedim ve bilmiyorum püüüü bana :'( Her neyse hoş geldin :)

Aerogel
03/04/2013, 22:53
olum 25 yıldır Kartal'da oturuyorum böyle bir üniversite duymadım görmedim ve bilmiyorum püüüü bana :'( Her neyse hoş geldin :)

E-5 Yanyol No:29 34876 Yakacık/ Kartal İSTANBUL :p

sübliminal mesajdan anlamalıydım :D tekrardan h.b

bir şey sormak istiyorum. forumda Gh dota 2 oyuncularının toplandığı bir başlık varmı?

berkbegins
04/04/2013, 01:35
E-5 Yanyol No:29 34876 Yakacık/ Kartal İSTANBUL :p

sübliminal mesajdan anlamalıydım :D tekrardan h.b

bir şey sormak istiyorum. forumda Gh dota 2 oyuncularının toplandığı bir başlık varmı?

Forumda derken? Dota 2 oynayan GH üyeleri diye bi başlık var onu mu söylüyorsun yoksa steamde toplanan bi grup var mı diye mi soruyorsun?

Aerogel
04/04/2013, 01:45
beraber oyuna girebilmek için oyuncuların bir birlerine ulaştığı yer steamden veya forumdan

Chic'N'Stu
04/04/2013, 03:32
öncelikle hoş geldin. Bundan aylar aylar önce bi grubumuz vardı toplaşıp oyunlar oynuyor, pilavlı sohbetler ediyor adeta aile sıcaklıgında demli çaylarımızı yudumluyorduk. Mutlu oldugumuz her halimizden belliydi. Ama ama ... ben devam edemeyecegim başkası devam etsin.

Lexsarko
04/04/2013, 16:59
öncelikle hoş geldin. Bundan aylar aylar önce bi grubumuz vardı toplaşıp oyunlar oynuyor, pilavlı sohbetler ediyor adeta aile sıcaklıgında demli çaylarımızı yudumluyorduk. Mutlu oldugumuz her halimizden belliydi. Ama ama ... ben devam edemeyecegim başkası devam etsin.

... ateş ulusu saldırınca her şey değişti!

WHY YOU LITTLE
04/04/2013, 17:48
... Ateş ulusu saldırınca her şey değişti!

laşsddasadakgdfslşjadgf bu ne ya :ddd

Krizalid
04/04/2013, 18:03
laşsddasadakgdfslşjadgf bu ne ya :ddd

http://knowyourmeme.com/memes/everything-changed-when-the-fire-nation-attacked

CoolStoryBro
04/04/2013, 18:49
... ateş ulusu saldırınca her şey değişti!

Lidersiz kalmıştık, ölüm ve yenilgi peşimizdeydi.

İşte o sırada onu gördüm. Herkese tek başına kafa tutan genç bir savaşçı.

Ve kendi kendime dedim ki;
"Artık takip edebileceğim biri vardı. 'Kral' diyebileceğim biri vardı"

işte onun adı...

KONYALIYOBAZ
04/04/2013, 23:20
Lidersiz kalmıştık, ölüm ve yenilgi peşimizdeydi.

İşte o sırada onu gördüm. Herkese tek başına kafa tutan genç bir savaşçı.

Ve kendi kendime dedim ki;
"Artık takip edebileceğim biri vardı. 'Kral' diyebileceğim biri vardı"

işte onun adı...

Latyos!!!!!

GG WP

TauHunter
04/04/2013, 23:24
Latyos!!!!!

GG WP

The balık

Aerogel
05/04/2013, 21:15