PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Site Kuralları

berkbegins
03/04/2013, 16:52
Site Kuralları

Bu siteye üyelik ücretsizdir. Aşağıda site kuralları ayrıntılı olarak açıklanmıştır. Tamamını okumanız faydalı olacaktır. Kuralları kabul ediyorsanız "kuralları kabul ediyorum" kutusunu işaretleyin. Kayıt olmak istemiyorsanız siteye dönmek için burayı tıklayın.

1: Sitemizde warez, hack vb. illegal paylasımların yapılması yasaktır.
2: Diğer kullanıcılara ve yöneticilere hakaret, küfür vb. sözler sarfetmek yasaktır.
3: Forumda konu açmadan önce konunun zaten varolma ihtimaline karşı arama yapınız
4: Forumda konu açarken uygun konu başlığı seçiniz. Forumda yardım konuları açarken "acil" "önemli" vb. başlıklar kullanmayınız.
5: Başka kaynaklardan edindiğiniz materyaller için kaynak belirtiniz.
6: Yazılarınızın tamamını büyük harf, kalın, renkli vb. yazmayınız.
7. Site yönetimi kullanıcılara haber vermeden site kurallarında değişiklik yapabilir

http://www.gamehonor.com/showthread.php/17542-M-Kemal-Atat%C3%BCrk-Hz-Ali-midir?p=186971#post186971

Neden şikayet etmiyorsun ( PM ile ) da konu açıyorsun diyen olabilir.**

Forumun anlamını ben tartışmak ( üslubunu koruyarak ) , farklı fikirleri görüp fikir alışverişi yapmak olarak biliyordum.

KURALLAR dahilinde hiç bir kusurumun olmadığını düşündüğüm bu konuyu tekrar açar mısınız.

NightHawk gerçekten defalarca senin tarafından konularım kapatıldı , postlarım silindi , hatta bana haksız yere forumdan uzaklaştırma verdiğin zamanlar bile oldu artık vazgeç istersen benimle uğraşmaktan ?

Teşekkür ederim.Cevap bekliyorum ADAM GİBİ DİKKATE ALINARAK. **ve bu postları herkesin görmesini istiyorum.

nancilin
03/04/2013, 19:15
Söylediklerine katılıyorum.Örneğin içinde hiçbir dolu malzeme olmayan bu konu niye kilitlenmemiş http://www.gamehonor.com/showthread.php/16704-Victoria-s-Secret-Fasion-Show-2013 sormak lazım NightHawk'a

Raichoxunrefleksleri
03/04/2013, 19:53
Olumlu bakmak lazm ,Belki de o başlık "potansiyel risk" oluşturduğu için , NightHawk kitlemiş olabilir :)

Lexsarko
03/04/2013, 20:09
Gençler biraz aşırı tepki veriyorsunuz yahu :)

Berkçim NH'nin seninle bir problemi olmasına ihtimal vermiyorum. Onun insanlara takma, onlarla uğraşma gibi huyları yoktur. Aynı konuyu ben açmış olsam yine kapatırdı yani. O yüzden o ön yargıyı kafandan silmelisin :)

Senin konuna gelince; forum, fikir alışverişi yapılması gereken, tartışılması gereken bir platformdur sana katılıyorum. Ancak her türlü konu için tartışma yapılabilecek farklı forumlar var. Mesela GameHonor bir oyun forumu ve bence böyle kalması daha sağlıklı. EuroTürkiye'de ben modluğu bırakmadan hemen önceki zamanı hatırlarsın(sonrasını çok takip etmediğim için bahsedemiyorum). Amacının dışına çıkmış bir forumda ortamın ne kadar sağlıksızlaştığını az çok oradan biliyorsun sen de.

Bir oyun forumunda, dünya hakkında gerçek manada bilgi sahibi olmayan, dünya görüşü çoğunlukla çevresinden duydukları ve televizyondan gördükleriyle sınırlı olan, bazen yaş ve hatta zaman zaman seviye ortalaması düşük olabilen bir insan topluluğunun yoğun olduğu bir forumda; siyasi, etnik ve inanç temelli konuların tartışılmasının yararı olduğunu düşünmüyorum. Bence tek etkisi son zamanlarda artan forum içindeki çatışma ortamını daha ileriye götürmek olacaktır. O konular siyasi temalı forumlarda altını çizerek söylüyorum, tartışılmalıdır.

Yöneticiliği bırakmamış olsaydım bu bahsettiğim sebeplerden konunu ben de kilitlemiş olabilirdim ama seni ne kadar sevdiğimi de bilirsin. Burada sana karşı özel bir ön yargı olamaz. Onu belirtmek için söylüyorum.

Belki burada tartışılabilmesi gerektiğini düşünmekte haklı da olabilirsin. Ben yanlış düşünüyor olabilirim. Onu da tartışabiliriz. Ben farklı düşünüyorum sadece. Bence buradaki tek eksik sayılabilecek durum bunun forum kurallarında önceden açıkça belirtilmemiş olmasıdır.

Son olarak: Yirim seni içerleme hemen öyle şeylere.

Nighthawk
03/04/2013, 20:46
EuroTurkiye'de, öyle bir konu açıp, 20 sayfa tartışıp, konuyu en son küfürler hakaretler havada uçuşur duruma getirerek kilitletebilir, sonra aynı contexte yeni bir konu açabilirsin; arada birkaç kişi de banlanabilir. GameHonor'da o konuyu direk kapatıyoruz. Yani evet, bu forumda her şeyi özgürce tartışamıyorsunuz, neyi tartışamayacağınızı söylüyoruz. Eğer bu kuralı resmi bir şekilde dile getirmemi istersen de şu şekilde: "GameHonor bir oyun forumudur. Forumda etnik/dini/siyasi kimlik tartışması yapmak yasaktır. Bu içerikte açılan konular doğrudan kapatılır."

Bu forumda, şu an içinde bulunduğumuz şikayet konusu gibi bir konu açan ilk kişi de sensin. Yani varolan huzuru kaçıran ilk kişi olduğun gibi, bir de NH bana takmış gibi çocukça bir iddian var. Bu forumda banlanırsan, biri sana taktığı için değil, olgun insanların bunca meşguliyetleri arasında senin çocukluğunla uğraşmaya sabrı olmadığı için banlanırsın.

Eğer Atatürk'ün Hz. Ali olup olmadığı konusunda 18 yaşından küçük, bilgisayar oyunu oynayan ve bu amaçla bir oyun forumuna giren kişilerin düşüncelerini çok merak ediyorsan, ne yazık ki GameHonor bunu öğrenebileceğin bir yer değil.

Bu konuyu da kapatıyorum. Bu konuyu, GameHonor'ı tartışma/kavga/hakaret çöplüğüne çevirme çabasıymış gibi yeni konular takip ederse o konuları da kapatırız/sileriz/banlarız.

Ayrıca İstek ve Öneriler bölümüne taşındı.