PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olduk

katomekzx
08/04/2013, 12:53
1 hafta önce falan steamden ücretsiz bi oyun indiriyodum 500mb falan indirdi sonra takıldı kapandı steam kendiliginden açtım yine 1 dakika falan yükledi takıldı kapandı falan ne zaman açsam ilk takıldıgı yerden baslayıp biraz yükleyip takılıyodu ben de siktiret diyip sildim oyunu dota2 oynamaya devam ettim.

dün bi gaza geldim nedense cs go aldım onu yüklüyodum yine takıldı 500mb ta falan bu sefer para verdim diye siktiret diyemedim tabi bari steamı bastan yükliyim dedim düzelir herelde diye ama öyle yapınca dotayı da bastan yüklemem gerektigini bilmiyodum simdi dota da gitti aq :happy: dotayı yüklemeye calısıyorum 550mb yüklenip steam takılıyo yeniden açtıgımda yine 590mb a falan gelip takılıyo ne zaman acsam 550den 590a gelip takılıyo. arastırdım ama böyle bi hata bulamadım çözüm önerisi olan var mı

napstar
08/04/2013, 13:00
"Happens to me too" (http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1284069)

Konu 2010'da açılmış, 2012'de gelen mesajlar hala aynı. Yapacak bir şey yok.

berkbegins
08/04/2013, 13:23
konun başlığına bayıldım. adamsın (y)

katomekzx
08/04/2013, 13:44
"Happens to me too" (http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1284069)

Konu 2010'da açılmış, 2012'de gelen mesajlar hala aynı. Yapacak bir şey yok.

baktım da benimki biraz farklı onlarınki gibi dursa açarım yükler yine benimkinde 550 mb yükledikten sonra indirme hızı 0a düsüyo stopping diyo sonra da steam takılıyo. 3 farklı oyunda 550de durdugu icin acaba ayarlarda falan bi kısıtlama mı var diye düsündüm ama bu islerden pek anlamıyorum baktım biraz ayarlarda alakalı bi sey bulamadım

bi de oyunlar laptopta yüklü usble falan atılabiliyo mu oluyosa öyle yapıyım

Chic'N'Stu
08/04/2013, 14:16
atabilirsin elbette steam klasörünün içine kopyalaman yeter. "Steam>SteamApps>Common" Klasörünün içine kopyalarsan olması lazım diye biliyorum. Umarım doğrudur :))

Lexsarko
08/04/2013, 14:18
Dota'nın klasörünü bir yere yedekleyip sonradan yerine atarsan yeniden yüklemek zorunda kalmıyorsun. Ayrıca steam'in içinde de yedekleme seçeneği olması lazım.

Hapkido
08/04/2013, 17:35
1 hafta önce falan steamden ücretsiz bi oyun indiriyodum 500mb falan indirdi sonra takıldı kapandı steam kendiliginden açtım yine 1 dakika falan yükledi takıldı kapandı falan ne zaman açsam ilk takıldıgı yerden baslayıp biraz yükleyip takılıyodu ben de siktiret diyip sildim oyunu dota2 oynamaya devam ettim.

dün bi gaza geldim nedense cs go aldım onu yüklüyodum yine takıldı 500mb ta falan bu sefer para verdim diye siktiret diyemedim tabi bari steamı bastan yükliyim dedim düzelir herelde diye ama öyle yapınca dotayı da bastan yüklemem gerektigini bilmiyodum simdi dota da gitti aq :happy: dotayı yüklemeye calısıyorum 550mb yüklenip steam takılıyo yeniden açtıgımda yine 590mb a falan gelip takılıyo ne zaman acsam 550den 590a gelip takılıyo. arastırdım ama böyle bi hata bulamadım çözüm önerisi olan var mı

Eğer kırmızılı olan yerdeki adımı sürekli uygularsan geç te olsa oyunu yükleyebilirsin diye umuyorum. Sabır işi..

Berkantk
08/04/2013, 18:28
Biz de cafede update yaparken bazen 100-150 mb yükledikten sonra bi 5-10 dk gidiyor. Tekrar yükleme yapıyor bi 100-150 daha yine indirme hızı 0'a düşüyor. Hız düştükten sonra ne kadar bekledin? birkaç dk sonra kapattıysan, uzun süre beklemeyi dene

Ph0neix022
08/04/2013, 18:57
Usta bi cafeye sabah 8 de gidicen cs go dota ne var ne yok indircen steamdan sonra yedeklicen. Flashı takıcan oraya atıcan. sarkı söylüyerek ıslık calarak eve gelicen, pc ni acıcan steam acıcan sonra bu dosyaları oraya atıcan ve mission completed :D :D

katomekzx
08/04/2013, 19:08
sagolun arkadaslar su yedekleme isini yaptım oyle yapınca 2.5 gb tan baslayıp yükledi geriye 550 mb den az kaldıgı için yüklendi herelde. nası saçma bi olay hiçbi fikrim yok neden 2.5gb tan basladı falan ama oyun acıldı o yüzden sorun yok :cool: simdi de cs go yu indiriyo ama o nedense bastan basladı yüklemeye o da yüklenirse tadından yenmez

Ph0neix022
08/04/2013, 19:49
Hacı carpe diem diye 5 kere bagır monitörü 2 kere ac kapa, sonrada sag gözünü kırp cs go yüklencek :D