PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Deneyimli [Semi-Support/Roamer Support] lazım.

LarkmaN
10/04/2013, 17:44
..........

Sprivia
10/04/2013, 18:05
Güzeş güzel roller çıkardınız semi supporttur, stunnerdır, roamerdır falan filan. Roam oyuna göre atılır ve öyle bir rol yoktur. Semi-support derkende heralde diğer support bot almadan 8ward alacak semi supportta cslere ellemeyecek şeklinde düşündünüz heralde.

ViktorReznov
10/04/2013, 18:23
Güzeş güzel roller çıkardınız semi supporttur, stunnerdır, roamerdır falan filan. Roam oyuna göre atılır ve öyle bir rol yoktur. Semi-support derkende heralde diğer support bot almadan 8ward alacak semi supportta cslere ellemeyecek şeklinde düşündünüz heralde.

Semi mid / nuker hatta tank'ım takım arıyorum kardeş haberin olsun

LarkmaN
10/04/2013, 18:24

Hayır oraya semi veya roam yazmamın amacı 2sinede uygun olmalarını istememdir.Semi kelimesi zaten yarım demektir.Yani burada 8ward alıp main supun bot almasını saglaması gibi sizin sandıgınız sacma sapan bir rol degildir.Benim asıl demek istedigim 4 numaralı role uygun olmalarıdır main supportun gold yönünden eksikligini karsılayacak birisi.Gerektiginde(heroya göre konuşuyorum) bir initiator gerektiginde pusher gerektiginde stunner vb.Pickler/Lane dagılımları tabiki de oyuna göre degişir.

LarkmaN
21/04/2013, 16:51
Aradıgımız kriterlere uygun oyuncu bulduk.