PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5 Nisan ve 12 Nisan'da Güncelleme Gelmemesi

the_saintR
14/04/2013, 16:34
Easter dedik bayramdır el öpmektir dedik ama 2 güncelleme dönemi geçti bir hareket göremedik değerli Valve'dan. Özellikle bu kadar çok bitmeye yakın hero varken insan gittikçe sabırsızlanıyor. Var mı bir bilgisi olan?

Nighthawk
14/04/2013, 16:48
Ne gibi bir bilgi bekliyorsunuz?

the_saintR
14/04/2013, 16:58
Neden gelmiyor ne zaman gelecek? Ne gelir nasıl gelir? Sıradaki güncelleme ile ilgili sahip olunan bilgiler:) Skywrath Mage'i biliyoruz muhtemel olarak gelir diye, ama 2 hafta geçtikten sonra acaba bir atılım görebilir miyiz? 2 hero birden patlatıp bizi şaşırtırlar mı?
edit: ya da 6.78'de yapılacak değişimler ile ilgili çalışmalar olabilir mi?

napstar
14/04/2013, 17:01
Ben bugün bir haber aldım Naythavk abi, bilmiyorum... %99 Doğru deniliyor. Dün de yazdı gerçi. Meepo, Valve'den arkadaşımla konuştum. Meepo bitmiş. Bitmiş. Bitmiş. Hayırlı olsun n0tail'a. Meepo bitmiş. Bitmiş. Eee... Meepo'da, Meepo'da, Meepo'da... Bitmiş. Hatta ve hatta, eığğğ Meepo bitmiş.

the_saintR
14/04/2013, 17:08
Ben bugün bir haber aldım Naythavk abi, bilmiyorum... %99 Doğru deniliyor. Dün de yazdı gerçi. Meepo, Valve'den arkadaşımla konuştum. Meepo bitmiş. Bitmiş. Bitmiş. Hayırlı olsun n0tail'a. Meepo bitmiş. Bitmiş. Eee... Meepo'da, Meepo'da, Meepo'da... Bitmiş. Hatta ve hatta, eığğğ Meepo bitmiş.
Haklı tabii.

Krizalid
14/04/2013, 17:23
Neden gelmiyor ne zaman gelecek? Ne gelir nasıl gelir? Sıradaki güncelleme ile ilgili sahip olunan bilgiler:) Skywrath Mage'i biliyoruz muhtemel olarak gelir diye, ama 2 hafta geçtikten sonra acaba bir atılım görebilir miyiz? 2 hero birden patlatıp bizi şaşırtırlar mı?

Alakasız.

Aerogel
14/04/2013, 17:31

4'ü birdenmi bitmiş. yoksa sadece 1 mi bitmiş?

Krizalid
14/04/2013, 17:55
4'ü birdenmi bitmiş. yoksa sadece 1 mi bitmiş?

Biri bitince diğerleri de bitmiş otomatik olarak :)

Nighthawk
14/04/2013, 19:10

Kesin tatilden gelmiyor.
Büyük ihtimal bu hafta gelir.
Herhalde Skywrath Mage gelir.
Bakarsın çok da güzel iyi gelir.
Galiba bir atılım görmeyiz.
Belki sizi şaşırtılar.
Hiç 6.78'le alakası yok.

CoolStoryBro
14/04/2013, 20:20

http://www.youtube.com/watch?v=Qw9oX-kZ_9k

Krizalid
14/04/2013, 20:28
http://tinyurl.com/bqfwcgv

Hapkido
15/04/2013, 01:43
Canları çok sıkılmıştır her hafta güncelleme her hafta güncelleme. "E yeter tatil de mi yapmıyah" tarzı bir selzenişle tatil yapıyorlar.

MrFoseptik
15/04/2013, 08:51
link kırık. düzeltin lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.