PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Miranaa (Arrow)

Chic'N'Stu
20/04/2013, 00:20
Güncellemeden sonra bir oyun atmak istemiştim. Neyse picklerimizi yaptık lanelere dagıldık "Mahmut Abi ben aşagıya gidiyorum" dedm ve ilerledim. Yanımda sven bendeniz venom hiçbirşeyden haberimiz yok mutlu bir şekilde gittik. Karşımızda mirana var ve solo kasıyor. Svene "Rahat ol farmına bak" cümlesini kurdum. Ve oyun başladı crepler geldi derken mirana bir ok denemesi yapti max range 150 filan fakat o da nesi 5sn stun yedim. Yoğğğ artık dedim ve inanmadım ilk başta. Sonra baktım ki mirana ok'u nerden atarsa atsın 5sn yemeye devam ediyorum. Üzüldük hırpalandık ve EZİLDİK.. Bu duruma bi açıklık getirmek için 15arkadaş toplandık ve toplantıdan çıkan sonucç "BUG" oldu. Ama gene de sizlere bi danışmak istedim. Var mı bir bilgisi olan?

napstar
20/04/2013, 01:29
Evet var öyle bir BUG

BorisPeace
20/04/2013, 02:30
Unutmamak lazım, beta aşamasında olan bir oyundan bahsediyoruz.

napstar
20/04/2013, 02:48

:happy:

Düzelttiler bu arada :3

Krizalid
20/04/2013, 06:28

Doğrusunu söylemek gerekirse

http://www.joindota.com/en/news/3195-dota-2-out-of-beta

Raichoxunrefleksleri
20/04/2013, 11:00
Biz bu oyunu zaten beta aşamasinda görüyorduk . Fakat beta olan bir oyunda Oyunun yapimcisi 1.800.000 $ ödül havuzu olan 2 tane turnuva düzenlerse insanin bu oyuna beta açisiyla yaklaşmasi mümkün olmuyor .Oyunda oyunu katleden buglarin olduğu su götürmez bir gerçek . Siz de kabul edin ki , Valve bu oyuna yeteri kadar önem vermiyor .

BorisPeace
20/04/2013, 14:46
Doğrusunu söylemek gerekirse

http://www.joindota.com/en/news/3195-dota-2-out-of-beta

Yeni oyun sektörüne alışamadın mı :/ Artık tüm oyunlar beta aşamasında çıkıp kullanıcılarda şikayet kalmayıncaya kadar öyle kalıyor :D Oyuncuları daha sabırlı kılıyormuş yapılan araştırmalara göre :3 Üstelik Dota 2'de betanın da betası var.

Oyun sektörü eskisi gibi olsa content tamamlanmadan Dota 2'nin suratını göremez olurduk. 2010'da geliyor denirdi, 2013 sonunda çıkardı piyasaya herkesin beklediğine değerdi vs.

KEREEEEEEEEEEEM
20/04/2013, 16:13
Ben de az önce oynadığım oyunda önerilen eşyalarda Dagger'ı 2 kere aldım ama 2 sinde de PTyi satın aldı. Boşuna 1000 goldum gitmiş oldu bu bug sayesinde.