PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hearthstone Heroes of Warcraft betakey'i arıyorum

tarhuman
21/04/2013, 01:38
Oyunun betakeyi karşılığında 16 adet dota2 betakeyi veriyorum.

CoolStoryBro
21/04/2013, 03:12
Olmayan betanın betakeyini arıyorsun dostum. Bildiğim kadarıyla Beta yazın çıkacak ve betakey için tek yapman gereken Battle.Net üyeliğinden betasıyla ilgilendiğini belirtmen. Eğer Blizzard'dan lisanslı bir oyunun da varsa %90 yollarlar.

TauHunter
21/04/2013, 14:22
Olmayan betanın betakeyini arıyorsun dostum. Bildiğim kadarıyla Beta yazın çıkacak ve betakey için tek yapman gereken Battle.Net üyeliğinden betasıyla ilgilendiğini belirtmen. Eğer Blizzard'dan lisanslı bir oyunun da varsa %90 yollarlar.

benim bildiğim üyeliği olan herkese her oyundan beta ya da guest pass dağıtıyorlar

tarhuman
21/04/2013, 16:59
Battle.Net üyeliğimle kayıt yaptırdım zaten ama orada bir yerde kod girmek için bölüm vardı. Onu görünce acaba betakey de dağıtıyorlar mı diye merak ettim.
Bu arada beta'ya alınırsam e-posta ma mı gelecek. Yoksa direk üyelikle girip indirecek miyim ? Yani nasıl haberdar olabilirim.

CoolStoryBro
21/04/2013, 19:54
benim bildiğim üyeliği olan herkese her oyundan beta ya da guest pass dağıtıyorlar

Olabilir, ben sadece kısıtlı bir kitleye key dağıtacaklarsa muhtemel kendi lisanslı kullanıcılarına öncelik verirler diye düşünüyorum.

tarhuman e-postaya atmayabilirler, betanın çıktığı zaman Battle.Net'ten girip bakman daha doğru olur.